صفحه 190 از 221 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام دوستان...

من اواخر می از مونترال به تورنتو میرم... اتوبوس ساعت ۱ شب میرسه.. دوستان جایی رو سراغ دارن که بتونم برم موقتی تا یه جایی رو پیدا کنم؟

ممنون.
    برای جای موقت از میتونید از سایت airbnb.com کمک بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 2 سپتامبر ثبت نامم در دانشگاه کویینزه. بلیتمو واسه 4 اوت گرفتم اما یه مقدار مطالب قبلی رو که خوندم و یه بررسی هم روی لیست Community Housing دانشگاه انجام دادم به این نتیجه رسیدم که دارم زمان نامناسبی میام چون زمان شروع قراردادها اغلب از اول ماهه و من هر وقت خونه پیدا کنم به هر حال باید تا اول سپتامبر توی مسکن موقت باشم که هزینه اش زیاد میشه. با این حساب و با در نظر گرفتن این که بلیتم امکان جابجایی داره بهتر نیست دیرتر بیام؟ چه قدر زمان برای پیدا کردن خونه و هر کار دیگه ای که قبل ثبت نام و شروع کلاسا باید انجام بدیم در نظر بگیرم؟
    این سوال من هم هست.
    خود استاد راهنمام که گفت یه هفته زودتر بیای کافیه. ولی ممکنه ظرف یه هفته قبل سپتامبر نشه خونه پیدا کرد.

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

سلام به همگی
    ما یه خونواده 4 نفری هستیک که 21 جون میرسیم تورنتو. دنبال یه جای موقت برای حداکثر 2 هفته اجاره هستیم. کسی هست که بخواد خونش رو اجاره بده؟ یه جای کوچک هم باشه مهم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaznaimi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ما یه خونواده 4 نفری هستیک که 21 جون میرسیم تورنتو. دنبال یه جای موقت برای حداکثر 2 هفته اجاره هستیم. کسی هست که بخواد خونش رو اجاره بده؟ یه جای کوچک هم باشه مهم نیست.
    دوست گرامی b&b رو گوگل کنید و ضمنا به نظر من با کلیدواژه hostle سرچ کنید و همینظور airbnb.

بازار ریل استیت در کانادا جهـش وار رشد می کند و قیمتها افزایش می یابد.
    متوسط قیمت خانه در کانادا در ماه اپریل به 508 هزار دلار رسید. اپریل شلوغ ترین ماه در تاریخ کانادا از نظر خرید و فروش خانه بوده.
    با توجه به فرا رسیدن تابستان، انتظار می رود در ماههای آتی شاهد داغتر شدن بازار املاک باشیم.
    انجمن ریل استیت کانادا می گوید متوسط قیمت خانه در کانادا در یکسال گذشته (می 2015 تا اپریل 2016) 13 درصد افزایش یافته.
    داغترین بازارها در شهرهای تورنتو و ونکوور بوده. تعداد فروش خانه در تورنتو و ونکوور در ماه اپریل در تاریخ کانادا بی سابقه بوده. در این دو شهر خانه ها چنان به سرعت به فروش می رسند که تعداد خانه های موجود برای فروش در کمترین سطح طی شش سال گذشته بوده.
    قیمت ها باز هم بالاتر خواهند رفت
    نظر کارشناسان این است که در دو شهر تورنتو و ونکوور قیمت ها باز هم در ماههای آینده بالاتر خواهند رفت.
    یکی از دلایل این امر، تعداد بالای خریداران خارجی است. طی یکسال گذشته قیمت یک خانه متوسط در تورنتو و ونکوور بیش از 100 هزار دلار افزایش یافته. این سبب می شود که خریدارانی با درآمد متوسط کمتر بتوانند در این دو شهر خانه بخرند. به همین دلیل است که دایانا پترامالا اقتصاددان تی دی بانک معتقد به کاهش آرام خرید و فروش خانه در تورنتو و ونکوور طی یکی ـ دو ماه آینده است. سالها است که بیشتر کارشناسان املاک و اقتصاددانان پیش بینی کاهش قیمت و آرامش در بازار خرید و فروش خانه را می کنند، اما در عمل قیمت خانه ها در تورنتو و ونکوور پیوسته بالا و بالاتر رفته است.
    در حالی که تعداد خانه های فروش رفته در تورنتوی بزرگ در ماه اپریل 7/4 درصد نسبت به اپریل یکسال قبل بیشتر بوده، اما تعداد خانه هایی که برای فروش به بازار می آیند کاهش پیدا کرده. در ماه اپریل تعداد خانه هایی که برای فروش لیست شده نسبت به اپریل یکسال قبل 9/9 درصد کمتر بوده. همین باعث شـد متـوسط قیمـت در اپریـل 2016 نسبـت به اپریل 2015 در تورنتو16/2 درصد بیشتر باشد.
    در بریتیش کلمبیا
    انجمـن امـلاک و مستغلات بریتیش کلمبیا می گوید در ماه اپریل 12969 خانه در این استان به فروش رفته که نسبت به اپریل یکسال قبل 30 درصد بیشتر است.
    در نتیجه این معاملات، مبلغ 9/6 میلیارد دلار پول دست به دست شده است که نسبت به اپریل یکسال قبل 53 درصد افزایش نشان می دهد.
    اینک متوسط قیمت خانه ها در بریتیش کلمبیا 744 هزار دلار است که در طول یکسال 17 درصد افزایش داشته است.
    بیشترین تقاضاهای خرید برای خانه های ونکوور ایلند، فریزر ولی و تاسون/ اوکاناگان بوده.
    کارشناسان این رونق بی سابقه را سالم ارزیابی می کنند. جالب آنکه حالا حالاها پایانی بر آن نمی بینند.
    وضعیت کار و استخدام نیز در استان بریتیش کلمبیا خوب گزارش شده به طوری که در چهار ماه اول سال 78 هزار کار جدید ایجاد شده است.

منبع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محل اقامت موقت تازه واردین به شهرهای مختلف کانادا(براي چند روز اول ورود)

سلام.
    دو لینکی که گذاشتین هیچکدوم کار نمی کنن. جای دیگه ای رو هم میشناسید برای این مورد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

سلام
    برای چند روز اول در شهر تورنتو، هتل، متل، مهمانسرا (:دی) که با قیمت خوب میشه موند رو کسی میشناسه معرفی کنه؟
    مرسی واقعا

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط gsm13 نمایش پست ها
    سلام
    برای چند روز اول در شهر تورنتو، هتل، متل، مهمانسرا (:دی) که با قیمت خوب میشه موند رو کسی میشناسه معرفی کنه؟
    مرسی واقعا
    سلام
    اینجا https://www.airbnb.com/ یه نگاهی بکنید شاید جای مناسبی پیدا کردید
    فقط حواستون باشه باید او پایین واحد پولی رو به دلار کانادا تغییر بدید . چون دیفالت دلار آمریکا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    سلام
    اینجا https://www.airbnb.com/ یه نگاهی بکنید شاید جای مناسبی پیدا کردید
    فقط حواستون باشه باید او پایین واحد پولی رو به دلار کانادا تغییر بدید . چون دیفالت دلار آمریکا هست
    سلام دوست عزیز. دلیل خاصی داره که شما airbnb.ca رو پیشنهاد نمی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. دلیل خاصی داره که شما airbnb.ca رو پیشنهاد نمی کنید؟
    مگه فرقی هم باهم میکنن ؟ دوتاشون یکی هستن و توی سرچ یه نتیجه رو دارن . من فقط به خاطر راحتی استفاده از کیبورد از دامنه دات کام استفاده میکنم و همونو هم پیشنهاد کردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)