صفحه 195 از 221 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

هتل ها رو میتونید آنلاین چک کنید. bed and breakfast هم گزینه خوبیه. البته بعضی افراد بخشهایی از خونه شون رو برای کوتاه مدت بصورت فرنیش کرایه میدن. بستگی به شرایط و نیازتون گزینه های خیلی متعددی وجود داره. از سایت های مثل Trip Adviser هم غافل نشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسر و دختر کوچولوم 29 سپتامبر میرسیم تورنتو و حدود دو هفته اونجاییم. اول قرار بود بریم پیش یکی از آشنایان که متاسفانه برای ایشون کاری پیش اومده و تشریف ندارن بنابراین ما دیگه نمیتونیم مزاحم ایشون بشیم. حالا میشه راهنمایی بفرمایید برای این مدت دو هفته من چجوری باید جا بگیرم؟ سایت airbnb رو گشتم یا خیلی گرونه یا نمیدن. میشه اگر سایت دیگری با راه حل دیگری سراغ دارید بفرمایید.
    سپاسگزارم

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط sshman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسر و دختر کوچولوم 29 سپتامبر میرسیم تورنتو و حدود دو هفته اونجاییم. اول قرار بود بریم پیش یکی از آشنایان که متاسفانه برای ایشون کاری پیش اومده و تشریف ندارن بنابراین ما دیگه نمیتونیم مزاحم ایشون بشیم. حالا میشه راهنمایی بفرمایید برای این مدت دو هفته من چجوری باید جا بگیرم؟ سایت airbnb رو گشتم یا خیلی گرونه یا نمیدن. میشه اگر سایت دیگری با راه حل دیگری سراغ دارید بفرمایید.
    سپاسگزارم

سلام ، غیر از bnb که گفتین ، home away هم هست . من برای یک ماه گرفتم و خیلی راضی بودم .

و این دو تا سایت ، خوبی ای که دارن ، اینه که شما میتونین بر اساس نظرات افرادیکه قبل از شما انجا را اجاره کردند ، محل مورد نظرتونو انتخاب کنین . در حالیکه اجاره از طریق افراد متفرقه ، چون خونه را از نزدیک نمیبینین ممکنه با کلاهبرداری و توصیف غیرواقعی و... مواجه بشین . بنظرم میارزه اگه کمی گرانتر بدید ولی خیالتون راحتتر باشه .

سلام دوستان. من برای INRS اپلای کردم . میخوام بدونم کرایه کامل یک خونه در کبک تقریبا چقدر هست؟آیا دانشگاه ها خونه متعهلی میدن؟ کلا یمقدار راهنمایی میخوام در مورد پیدا کردن خونه در کبک

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamokhaberat نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای INRS اپلای کردم . میخوام بدونم کرایه کامل یک خونه در کبک تقریبا چقدر هست؟آیا دانشگاه ها خونه متعهلی میدن؟ کلا یمقدار راهنمایی میخوام در مورد پیدا کردن خونه در کبک
    میتونید تو سایت http://www.kijiji.ca/چک کنید ، قیمت ها بستگی به محله داره ، کبک چون فقط اتوبوس داره و سیستم حمل و نقل زیاد جالب نیست برای همین اگر ماشین ندارید سعی کنید به محلی که هر روز رفت وامد دارید خونه بگیرید

Junior Member

سلام ما به یه اطاق با سرویس حمام و آشپزخانه کوچک یا یه استودیو
    در ونکور برای اقامت بین ۳ هفته تا یه ماه در ونکوور احتیاج داریم از ۱۶ اکتبر تا ۱۰ نوامبر لطفا در صورتی که سراغ دارید خبر بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان خونه های viewit.ca رو که نگاه میکنم بعضی هاشون بد نیستند. ولی واقعا چطور میشه مطمئن شد که بد باگ و ... ندارند خونه ها و اینکه آیا راهی هس که از ایران راجع به محلش هم کمی اطلاعات کسب کرد که آیا خوب هستند یا نه؟ (منظور از خوبی محل بیشتر امنیتش هستش) دیگه اینکه آیا میشه این خونه ها رو 6-7 ماهه اجاره کرد؟ چوم من ممکن هستش که بعد از چند ماه بسته به جایی که کار پیدا کنم جا به جا بشم.
    ممنون از کمکهای همیشگیتون
    ویرایش توسط hooman_m : October 16th, 2016 در ساعت 11:02 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان یک سوال دیگه هم دارم و اون هم اینه که اگر آپارتمان لاندری روم داشته باشه و خود واحد لباسشویی نداشته باشه مشکلی داره؟ از لحاظ بهداشت و ... . اصلا این بد باگ بد جوری رفته رو اعصابم :-))))
    ممنون از لطفتون

Senior Member mehran23 آواتار ها

البته رعایت بهداشت میشه. من فکر میکنم بیشتر مسئله روحی باشه تا بهداشتی. من خودم خیلی حساسم و نمیتونم از لندری مشترک استفاده کنم. بد باگ داستانی جداست و معمولا توی ساختمون های قدیمی و بعضی شهرها بیشتر هست. مثلا مونترآل و مخصوصا داون تاونش خیلی بیشتر از تورنتو داره. خیلی سمجه و رهایی از دستش سخت. امیدوارم مواجه نشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دیگه هم دارم و اون هم اینه که اگر آپارتمان لاندری روم داشته باشه و خود واحد لباسشویی نداشته باشه مشکلی داره؟ از لحاظ بهداشت و ... . اصلا این بد باگ بد جوری رفته رو اعصابم :-))))
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان خونه های viewit.ca رو که نگاه میکنم بعضی هاشون بد نیستند. ولی واقعا چطور میشه مطمئن شد که بد باگ و ... ندارند خونه ها و اینکه آیا راهی هس که از ایران راجع به محلش هم کمی اطلاعات کسب کرد که آیا خوب هستند یا نه؟ (منظور از خوبی محل بیشتر امنیتش هستش) دیگه اینکه آیا میشه این خونه ها رو 6-7 ماهه اجاره کرد؟ چوم من ممکن هستش که بعد از چند ماه بسته به جایی که کار پیدا کنم جا به جا بشم.
    ممنون از کمکهای همیشگیتون
    توصيه من به شما اينه كه به هيچ وجه تا وقتي كه خانه را از تزديك خودتون يا كسي از دوستانتون نديديد، اجاره نكيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)