صفحه 197 از 221 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان آپارتمانهایی که در سایت realtor در تورنتو آدم میبینه به قیمت مثلا 150.000$ آدم اگر بگیره بعد از 2-3 سال میتونه به همین قیمت راحت بفروشه. منظورم اینه که خرید و فروش آپارتمان هم مثل هاوس در تورنتو بازارش داغ هست؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

سلام دوستان عزیز
    کسی تجربه ایی از گرفتن خونه برای مدت طولانی از طریق flipkey و گرفتن کلید از طریق keycafe رو داره. صاحبخانه که در اروپا زندگی میکنه این راه رو برای اجاره خونه پیشنهاد میده یعنی ماه اول رو از طریق وب سایت گرفتن و بعد ادامه قرار داد.
    ممنون از توجه تون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان آپارتمانهایی که در سایت realtor در تورنتو آدم میبینه به قیمت مثلا 150.000$ آدم اگر بگیره بعد از 2-3 سال میتونه به همین قیمت راحت بفروشه. منظورم اینه که خرید و فروش آپارتمان هم مثل هاوس در تورنتو بازارش داغ هست؟!
    مشتری های خودشو داره بله منتها رشد قیمت آپارتمان مثل خونه نیست و بعد از 2 - 3 انتظار رشد قیمت چندان نداشته باشید ضمن اینکه چه اجاره بدید چه خودتون ساکن بشید باید ماهیانه کاندو فی پرداخت کنید، عوارض سالیانه شهرداری، مالیات بابت افزایش قیمت خونه موقع فروش، مالیات بابت درآمد احتمالی از محل اجاره و کمیسیون فروش هم جای خود. کجای تورنتو آپارتمان 150 هزار دلاری دیدید؟ نواحی jane و finch احیانا نبودن؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    مشتری های خودشو داره بله منتها رشد قیمت آپارتمان مثل خونه نیست و بعد از 2 - 3 انتظار رشد قیمت چندان نداشته باشید ضمن اینکه چه اجاره بدید چه خودتون ساکن بشید باید ماهیانه کاندو فی پرداخت کنید، عوارض سالیانه شهرداری، مالیات بابت افزایش قیمت خونه موقع فروش، مالیات بابت درآمد احتمالی از محل اجاره و کمیسیون فروش هم جای خود. کجای تورنتو آپارتمان 150 هزار دلاری دیدید؟ نواحی jane و finch احیانا نبودن؟
    ممنون از پاسختون. پس اگه اینطوری باشه برای یکی دو سال آدم همون اجاره کنه بهتر باشه. دقیقا یادم نیست. خیلی سر سری دیدم. این نواحی که میگید بد هستند؟! من تو اتوبیکو دنبال خونه بودم

سلام دوستان من دنبال اجاره اپارتمان در كلگري هستم كمتر از يكماه ديگه اونجا ميريم ممنون ميشم با توجه به اينكه دو تا دختر دو قلو يازده ساله دارم راهنمايي بفرماييد كدوم مناطق برا خانواده بهتره براي اجاره و وجود مدارس خوب براي بچه ها با توجه به اينكه مدت خيلي كوتاه كلگري بودم در حد دو هفته اشنايي كمي به شهر دارم ترجيح ميدم كه مركز شهر هم نباشم پيشاپيش ممنونم از راهنمايي شما كه وقت ميزاريد

نقل قول نوشته اصلی توسط artimess نمایش پست ها
    سلام دوستان من دنبال اجاره اپارتمان در كلگري هستم كمتر از يكماه ديگه اونجا ميريم ممنون ميشم با توجه به اينكه دو تا دختر دو قلو يازده ساله دارم راهنمايي بفرماييد كدوم مناطق برا خانواده بهتره براي اجاره و وجود مدارس خوب براي بچه ها با توجه به اينكه مدت خيلي كوتاه كلگري بودم در حد دو هفته اشنايي كمي به شهر دارم ترجيح ميدم كه مركز شهر هم نباشم پيشاپيش ممنونم از راهنمايي شما كه وقت ميزاريد
    هر جایی به غیر از NE برای زندگی خوبه،در مورد مدرسه خیلی نمیشه با اطمینان نظر داد چون سلیقه ها کاملا متفاوت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هر جایی به غیر از NE برای زندگی خوبه،در مورد مدرسه خیلی نمیشه با اطمینان نظر داد چون سلیقه ها کاملا متفاوت هست
    ممنون از شما من حدود شينوك مال اپارتمان پيدا كردم اميدوارم قسمت NE نباشه حدود مك لود تريل خوبه ؟ براي زندگي خانوادگي خوب باشه در وهله اول باقي رو فكر كنم كم كم بايد دستمون بياد
    تاريخ CSQ: نوامبر ٢٠٠٩تاريخ فايل فدرال: مارچ ٢٠١٠
    اپديت دوم: ١٥ اوريل ٢٠١٣/ مديكال:٧ مي ٢٠١٣
    پاس ريكويست : ١٤ اگوست ٢٠١٣
    ورود به مونترال : ٣ نوامبر ٢٠١٣

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

ممنون از شما من حدود شينوك مال اپارتمان پيدا كردم اميدوارم قسمت NE نباشه حدود مك لود تريل خوبه ؟ براي زندگي خانوادگي خوب باشه در وهله اول باقي رو فكر كنم كم كم بايد دستمون بياد
    بله جاي خوبي پيدا كرديد در كل بهترين شهر كانادا رو براي زندگي انتخاب كرديد اين رو وقتي حس ميكنيد كه طعم زندگي در شهرهاي ديگر رو هم چشيده باشيد!

بله جای خوبی است

سلام، من و همسرم و پسر 14 ساله ام PR هستیم و قصد داریم 3 ماهه دیگه برای همیشه از ایران بیاییم ونکوور، به نظر شما مناطقی که هم قیمت اجاره مسکن آنها مناسب باشد و هم مدارس خوب غیر خصوصی داشته باشند کدام مناطق ونکور هستند؟
    تشکر از راهنمایی شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)