صفحه 2 از 221 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه سوالات)

I am in NS, and here it's so ghaghooni! :P

نقل قول نوشته اصلی توسط Touareg
    نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist
    آقا من مردم از بست deposit (بیعانه) دادم!
    برای اجاره خانه، برای خرید موبابل، برای گرفتن کلید mail box ، برای گرفتن کلید اتاق در دانشکده و .... تمومی نداره!
    نمیدونم کدوم استان هستین. ولی گرفتن بیعانه برای اجاره خونه در استان کبک غیر قانونیه.

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه سوالات)

In the city where I live (HLIFAX), in bus stops, some numbers are printed , when you call to those numebrs, its said when your specified bus will capture, whithin next 10 min or 5 min!!!

It seems we all lost the TA, as we had to arrive at CANADA sooner!
    the allocations are now accomplished! :-\

some prices:

a bottle of mineral water: ap. 2$
    a 1L milk buttle: ap. 2.5$
    a pack of white bread (18 pcs): ap, 2$
    8egges (Omega3) : app 2$
    one coca cola bottle: app. 2$

one pilow: 13$
    one blanket: 25-60$

پیش فرض قوانین مستاجر و مالک و اجاره مسکن در کانادا

بچه ها ما يك خونه اجاره كرديم و ديروز بعد سه ماه زندگی فهميديم كه يك بچه موش توی خونه داريم :-[ :-[ :-[ و هر قدر به صاحب خونه ميگيم، اصلا زير بار نميره!
    به نظر شما راهی قانونی هست كه اجاره نامه مون رو كنسل كنيم و بدونه اينكه كرديت كارتمون چارج بشه از اين خونه بريم!؟؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايی كنيد
    (در ضمن ما ايالت كبك هستيم)

Member

پیش فرض پاسخ : كنسل كردن اجاره نامه منزل

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    بچه ها ما يك خونه اجاره كرديم و ديروز بعد سه ماه زندگی فهميديم كه يك بچه موش توی خونه داريم :-[ :-[ :-[ و هر قدر به صاحب خونه ميگيم، اصلا زير بار نميره!
    به نظر شما راهی قانونی هست كه اجاره نامه مون رو كنسل كنيم و بدونه اينكه كرديت كارتمون چارج بشه از اين خونه بريم!؟؟
    ممنون ميشم اگر راهنمايی كنيد
    (در ضمن ما ايالت كبك هستيم)
    اين سايت رو چك كن اميدوارم كمك كنه http://www.cmhc-schl.gc.ca/en/co/reh...h/fash_011.cfm و البته اينو http://www.cmhc-schl.gc.ca/en/co/reho/index.cfm

خيلى ممنون از پيگيريتون.از صبح دارم تو نت در مورد اين موش ها مطالعه ميكنم و نميدونيد چقدر حالم گرفته است :-[ :-[ :-[.

كنسل كردن قرار داد شامل چهار مورد ميشه كه وجود موش جزو هيچ كدومش نبود. تازه كنسل كردن قرار داد هم بايد سه ماه زود تر آعلام بشه!

با تحقيقاتى كه تو اينترنت كردم اين بچه موشه الان سه ماهش هست و از دو ماه ديگه شروع به توليد مثل ميكنه. (تو يك سال عمرش 12 تا بچه توليد ميكنه)

از قرار داد ما هم كه نه ماه مونده. بچه ها كسى ايده اييى نداره :-[!؟؟

من با یکی از دوستانم که الان اینجا (آمریکا) خونه اجاره کرده صحبت کردم گفت بستگی به مفاد قراردادتون داره. گاهی باید مقداری پول جهت فسق قرارداد پرداخت کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    خيلى ممنون از پيگيريتون.از صبح دارم تو نت در مورد اين موش ها مطالعه ميكنم و نميدونيد چقدر حالم گرفته است :-[ :-[ :-[.

كنسل كردن قرار داد شامل چهار مورد ميشه كه وجود موش جزو هيچ كدومش نبود. تازه كنسل كردن قرار داد هم بايد سه ماه زود تر آعلام بشه!

با تحقيقاتى كه تو اينترنت كردم اين بچه موشه الان سه ماهش هست و از دو ماه ديگه شروع به توليد مثل ميكنه. (تو يك سال عمرش 12 تا بچه توليد ميكنه)

از قرار داد ما هم كه نه ماه مونده. بچه ها كسى ايده اييى نداره :-[!؟؟
    ببينم نميتوني به اون بندي كه راجع به آلرژي و اينهاست متوصل بشي؟

Senior Member

من يکي از دوستام توي امريکا قراردادشو فسخ کرد، يه مقدار ضرر داد. به نظر من زندگي در کنار موشها خيلي بدتر از دادن مقداري ضرره. البته شايد بتونين با قسمت health center دانشگاه صحبت کنين و اگه واقعا چيز غير متداولي باشه، حتما اونا واستون کاري ميکنن. شايدم خودشون پول ضرر فسخ قرارداد رو بدن. البته در بعضي از شهرها وجود موش چيز متدواليه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)