صفحه 207 از 221 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موق

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedv90 نمایش پست ها
    متشکرم بابت پاسخ.
    آیا می توانم از Gift card مستر کارت هم استفاده کنم؟
    باید پی پال یا کریت کارت بنام خودم باشه فقط؟
    airbnb اتفاقا به این راحتی نیست. خیلی از مالک ها اصرار بر دریافت مدارک شناسائی شما اعم از گواهینامه و ... دارند تا بدانند خانه شان را به چه کسی اجاره می دن. در نهایت هم اگر همه اینها را بدید باز ممکنه قبول نکنن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

درسته ممکنه خیلی ها این رفتار را انجام بدهند ، من این مورد را در رابطه با یک هموطن تجربه کردم ، ولی در مورد همه صادق نیست .من از ایران از همین طریق بر اساس ریویوها برای یک ماه خانه گرفتم و چون کردیت کارت هم نداشتم ، از طریق همین سایت هایی که با پی پال پول واریز میکنند ، پول را ریختم . صاحبخانه نهایت همکاری را کرد و خانه خیلی خوبی بود .

سایت homeaway.com هم هست ، که شرایط به مراتب اسانتری داره و این هم مثل airbnb معتبره و به همان شکل میتوانید خانه و همینطور نظرات مردم را ببینید

سلام دوستان اگر کسی در تورنتو مورد سابلت برای 2 یا 3 هفته از 7 آگوست بصورت مبله سراغ داشت لطفا پیغام خصوصی بده. همینطور مورد اجاره کاندو 1خواب+دن برای یکسال در محدوده خیابان یانگ حدفاصل شپرد تا استیلز غیرمبله

Junior Member

سلام دوستان

آپارتمان دو خوابه بزرگ تمام نورگیر در داون تاون مونترال با همه امکانات و دسترسی عالی تمام مبله یا نیمه مبله (یخچال و گاز و ظرفشویی ) اجاره داده می شود.

Junior Member

سلام دوستان

من از دانشگاه واترلو برای فال 2017 پذیرش گرفتم. اگر اتاقی جهت اجاره یا سابلت برای چهار ماه (سپتامبر تا دسامبر) و یا اتاقی جهت اقامت موقت به مدت یک هفته از 27 Aug سراغ دارید ممنون میشم اطلاع بدید.

متشکرم

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

کسی می دونه خرید و مالکیت زمینهای کشاورزی از نظر قوانین استان انتاریو چه معایبی داره در مقایسه با خرید خانه؟
    مثلا یکیش اینه که تغییر کاربری (تقریبا) غیر ممکن است.
    از نظر قوانین مالیات، نوع کشت و ... چطور؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه واترلو برای فال 2017 پذیرش گرفتم. اگر اتاقی جهت اجاره یا سابلت برای چهار ماه (سپتامبر تا دسامبر) و یا اتاقی جهت اقامت موقت به مدت یک هفته از 27 Aug سراغ دارید ممنون میشم اطلاع بدید.

متشکرم
    تو ف ي س ب و ك انجمن دانشجويي ايرانيان واترلو عنوان كنيد ، اونجا راحت تر پيدا ميكنيد.

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان آیا میشه درخواست کرد جریمه شهرداری بابت دیر پرداخت کردن مالیات خانه بخشیده بشه؟

Junior Member

سلام.
    یکی از فامیلها به من پیشنهاد داده که خانه ای که قصد ساخت دارد را به اسم من بکند تا بتواند از {مزیت اولین خانه} استفاده بکند به هنگام فروش. (اول پرسید که تا 5 سال آینده قصد خرید خانه دارم یا نه) این مزیت چیه ؟ تخفیف در مالیات هست یا ... ؟ عنوان قانونیش چیه ؟ آیا مشکلی برام ایجاد میتونه بکنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)