صفحه 212 از 221 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوست عزیز برنامه های اخذ وام بسیار متنوع هستند و برای هر کسی یکی از این برنامه ها بهترین هست. بعنوان مثال برنامه نیوکامر که تا سه سال (بعضی بانکها ) و یا پنج سال پس از لندینگ میشه از این برنامه استفاده کرد با 35% پیش پرداخت و بدون نیاز به درآمد. راجع به درصدی که شما اشاره کردید تا سقف 500 هزار دلار با 5% داون و تا سقف یک میلیون دلار خرید با 10% (مبلغ بیشتر از 500 هزار دلار ) میشود خرید کرد. مثلا اگر قیمت خرید 700 هزار دلار هست 25 هزار دلار برای 500 هزار دلار اول و 20 هزار دلار برای 200 هزار دلار بعدی مجموعا 45 هزار دلار داون میشود خرید کرد . البته به شرط کوالیفای شدن برای سایر موارد . سایر موارد درآمد و کردیت هیستوری و اسکور هستند. اگر زیر 20% پیش پرداخت داشته باشید باید وامتان را بیمه کنید که خود داستان خودش را دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aniaperth نمایش پست ها
    و یک سوال مهم:
    وام رو با چه شرایطی می دن؟
    فرضا اگر کسی از ایران خرج زندگیش تامین بشه، حدود 15 % هزینه خونه رو هم داشته باشه، میتونه بقیه شو وام بگیره؟ یا بهش وام نمی دن؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

موضوع وام موضوع بسیار پیچیده ای است و شرایط و قوانین خاص خود را دارد. راهکارهای حقوقی و قانونی و راه های انجام خاص را می طلبد که برای هر شخص و هر اقدامی متفاوت است. در صورت داشتن سوالاتی در این خصوص با توجه به تخصص و تجربه ای که در این زمینه در کانادا دارم خوشحال میشوم پاسخگوی عزیزان باشم.

درود
    میشه لطفا بفرمایید هزینه اجاره یک خونه در اوتاوا در حد دونفر تو چه رنجی هست و نحوه پرداخت چجوریه؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezakar نمایش پست ها
    درود
    میشه لطفا بفرمایید هزینه اجاره یک خونه در اوتاوا در حد دونفر تو چه رنجی هست و نحوه پرداخت چجوریه؟؟
    سایت realtor.ca مراجعه کنید تمام املاک فروشی و اجاره ای نقاط مختلف کانادا را می تونید ببینید. نحوه پرداخت؟ معمولا با چک. موقع اجاره کردن معمولا به اندازه دو ماه اجاره از شما می گیرن (ماه اول + ماه آخر) بعضی جاها یک وثیقه هم می گیرند. سابقه اعتباری و رفرنس هم از شما می تونن بخوان که ببین خوش حساب هستید یا نه. اگر نداشته باشید - که تازه واردها ندارن - کاملا ممکنه که یا به شما خونه اجاره ندن یا شش ماه یا بیشتر اجاره را پیش بگیرن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

با سلام
    در رابطه با مسائل دیگر مهاجرت در این فروم اطلاعات بسیار خوبی پیدا کردم اما این مسئله اسکان موقت روزهای اول تبدیل شده به یک استرس برای بنده.
    خواهشا راهنمایی بکنید.اگر هم در جای اشتباه پست کردم خواهشا بهم بگید که کجا باید این مسئله رو پست کنم.

بنده ویزای PR گرفتم واولین بار هست که میخواهم به کانادا(تورنتو) بروم.
    برنامه ریزی کرده ام که اواخر ماه می بروم.
    برای تهیه اسکان موقت چندین راه هست که اینجا لیست کرده ام:
    1-رفتن به هتل - به علت گرانی مایلم که به هتل نروم.
    2-رفتن به خانه یکی از بستگان دور-که معلوم نیست.
    3-پیدا کردن یک اتاق در زمانی که هنوز در ایران هستم

مورد سوم رو سعی کردم از طریق وبسایت -ایر بی اندبی - انجام بدهم که متاسفانه کلا ایران رو تحریم کرده. و شرکت های ایرانی هم حاضر به رزرو نیستند و می گویند فقط با کردیت کارت هایی که داریم هتل رزرو می کنیم.

یک عده ای در گروه گفتند که قبل از امدن از طریق فیس بوک یک اتاق پیدا کنم.اما عواقب این ریسک می ترسم.آمدیم و طرف خود را خانم معرفی کرد اما با مراجعه به محل فهمیدیم یک آقا در انتظارمان است.از آن جهت که یک خانم تنها هستم می خواهم این قبیل ریسک ها را نکنم.یک عده هم وبسایت kijiji رو معرفی کردند اما کلاه برداری هم شنیدم در این وبسایت زیاده.

یکسری شرکت ها هم هستند که محل اسکان دائم فراهم می کنند اما خدماتشان به غیر از هزینه اسکان موقت فقط برای تورنتو 1200 دلار است.خدمات گشتن داخل شهر و ... که من نیاز ندارم.

خلاصه اینکه خیلی تحقیق کردم اما راهی مناسب پیدا نکردم.
    بنده برای روزهای اول یک اتاق می خواهم که حداقل بتوانم به مدت 2-3 هفته آن را اجاره کنم.و مثل -ایر بی اند بی- این اتاق قیمت معقول و به صرفه ای داشته باشد.
    سوال1-
    به نظر شما بهترین راه برای گرفتن یک اتاق مطمئن,قبل از آمدن به کانادا چیست؟
    سوال 2-
    با توجه به این که بعد از رسیدن به تورنتو و انجام کارهای اداری باید به دنبال کار باشم و معلوم نیست کار بنده کجا باشد و اینکه تورنتو شهر بزرگی است.به نظر شما بهتر است کجا و در کدام محله اقامت کنم که هم هزینه اجاره اتاقش معقول باشد و هم نزدیک وسایل نقلیه عمومی باشد.(زمینه کاری بنده IT و برنامه نویسی است)
    خواهشا توجه کنید فقط دنبال اجاره اتاق هستم.
    سوال3- بعد از اقامت چند هفته ای در تورنتو بهترین راه برای اجاره بلند مدت یک اتاق چیست؟
    سوال4- هزینه اجاره اتاق در کانادا چگونه باید پرداخت شود؟ آنلاین یا Cash یا با چک؟ و کدام روش پرداخت قانونی است و مشکل ایجاد نمی کند.

منتظر راهنمایی های شما هستم
    باتشکر

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام
    در رابطه با مسائل دیگر مهاجرت در این فروم اطلاعات بسیار خوبی پیدا کردم اما این مسئله اسکان موقت روزهای اول تبدیل شده به یک استرس برای بنده.
    خواهشا راهنمایی بکنید.اگر هم در جای اشتباه پست کردم خواهشا بهم بگید که کجا باید این مسئله رو پست کنم.

بنده ویزای PR گرفتم واولین بار هست که میخواهم به کانادا(تورنتو) بروم.
    برنامه ریزی کرده ام که اواخر ماه می بروم.
    برای تهیه اسکان موقت چندین راه هست که اینجا لیست کرده ام:
    1-رفتن به هتل - به علت گرانی مایلم که به هتل نروم.
    2-رفتن به خانه یکی از بستگان دور-که معلوم نیست.
    3-پیدا کردن یک اتاق در زمانی که هنوز در ایران هستم

مورد سوم رو سعی کردم از طریق وبسایت -ایر بی اندبی - انجام بدهم که متاسفانه کلا ایران رو تحریم کرده. و شرکت های ایرانی هم حاضر به رزرو نیستند و می گویند فقط با کردیت کارت هایی که داریم هتل رزرو می کنیم.

یک عده ای در گروه گفتند که قبل از امدن از طریق فیس بوک یک اتاق پیدا کنم.اما عواقب این ریسک می ترسم.آمدیم و طرف خود را خانم معرفی کرد اما با مراجعه به محل فهمیدیم یک آقا در انتظارمان است.از آن جهت که یک خانم تنها هستم می خواهم این قبیل ریسک ها را نکنم.یک عده هم وبسایت kijiji رو معرفی کردند اما کلاه برداری هم شنیدم در این وبسایت زیاده.

یکسری شرکت ها هم هستند که محل اسکان دائم فراهم می کنند اما خدماتشان به غیر از هزینه اسکان موقت فقط برای تورنتو 1200 دلار است.خدمات گشتن داخل شهر و ... که من نیاز ندارم.

خلاصه اینکه خیلی تحقیق کردم اما راهی مناسب پیدا نکردم.
    بنده برای روزهای اول یک اتاق می خواهم که حداقل بتوانم به مدت 2-3 هفته آن را اجاره کنم.و مثل -ایر بی اند بی- این اتاق قیمت معقول و به صرفه ای داشته باشد.
    سوال1-
    به نظر شما بهترین راه برای گرفتن یک اتاق مطمئن,قبل از آمدن به کانادا چیست؟
    سوال 2-
    با توجه به این که بعد از رسیدن به تورنتو و انجام کارهای اداری باید به دنبال کار باشم و معلوم نیست کار بنده کجا باشد و اینکه تورنتو شهر بزرگی است.به نظر شما بهتر است کجا و در کدام محله اقامت کنم که هم هزینه اجاره اتاقش معقول باشد و هم نزدیک وسایل نقلیه عمومی باشد.(زمینه کاری بنده IT و برنامه نویسی است)
    خواهشا توجه کنید فقط دنبال اجاره اتاق هستم.
    سوال3- بعد از اقامت چند هفته ای در تورنتو بهترین راه برای اجاره بلند مدت یک اتاق چیست؟
    سوال4- هزینه اجاره اتاق در کانادا چگونه باید پرداخت شود؟ آنلاین یا Cash یا با چک؟ و کدام روش پرداخت قانونی است و مشکل ایجاد نمی کند.

منتظر راهنمایی های شما هستم
    باتشکر
    بهترین حالت این هست که از اشنا دوست یا کسی که اینجا هست بخواید که برای شما مکانی رو پیدا کنه و اجاره کنه که مورد رو بتونه حضوری برسی کنه وگرنه اجاره کردن از کی جی جی و غیره بدون بازدید همه اون ریسک ها رو که گفتید داره
    با توجه به اینکه پیدا کردن کار خصوصا کار تخصصی مدت زمان خاصی نداره از یکماه تا چند سال ممکنه طول بکشه و هر کجای جی تی ای ممکنه باشه پیشنهاد میکنم ب تو منطقه تورن هیل حدود تقاطع یانگ و استیلز یا یانگ و فینچ یا کمی بالاتر دنبال خونه بگردید که هم به منطقه ایرانی ها نزدیک باشید که پیدا کردن اتاق و خونه رو در اینده براتون راحتر میکنه و هم به خطوط اتوبوس تی تی سی و ساب وی برای مرکز شهر و ویوا بلو و سایر خطوط یرای شمال شهر دسترسی خوبی داشته باشید
    اگر منظورتون از اتاق یک اتاق در یک اپاتمان یا خونه به صورت مشترک هست ، باید تو روزنامه ها و صفحات فیسبوکی و تلگرامی و کی جی جی دنبالش بگردین ، برای اپارتمان های رنتال که شرکت ها مالکشون هستند باید به دفاتر مدیریت ساختمون توی همون ساختمون شخصا مراجعه کنید ،،برای کاندو اپارتمان و بعضی از بیسمنت ها باید از خدمات مشاورین املاک استفاده کنید که برای شما هزینه ای هم نداره،
    هزینه اجاره رو از همه این راههایی که گفتید میشه پرداخت کرد و قانونیه ولی وقتی در کانادا هستید بهترین راه پرداخت با چک هست که سابقه پرداخت شما برای همیشه تو بانکتون باقی میمونه و برای مسایل مالیاتی که در اینده با اون سروکار دارید به درتتون خواهد خورد

Junior Member

سلام
    آیا وب سایتی مرجع برای اجاره آپارتمان یا هم اطاقی و اطاق سراغ دارید ؟
    برای هر شهری بود مشکلی نیست
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    سلام
    آیا وب سایتی مرجع برای اجاره آپارتمان یا هم اطاقی و اطاق سراغ دارید ؟
    برای هر شهری بود مشکلی نیست
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    دو پست بالاتر.
    ممنون
    ولی اون سایتی که شما معرفی کردید بیشتر برای ویلا بود و ساختمان های دوبلکس که واقعا گران قیمت بودن ....
    کلا برای اجاره اطاق که بشه بابت شروع کمتر هزینه کرد پیشنهاد و راه حلی دارید ؟
    یا این همخونه داشتن و اطاق اجاره کردن امن و تمیز نیست ؟
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

همانطوری که دوستان گفتن اگر اتاق با هزینه کم میخواهید airbnbخیلی خوبه.البته ایران تحریمه نمی شه از اینجا بوک کنید باید از همون کانادا بوک کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)