صفحه 42 از 221 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

قيمت زيادي نيست ولي اگر وسيله نقليه نداشته باشيد رفت و آمدتان مشكل تر و پر هزينه تر خواهد شد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba1 نمایش پست ها
    با سلام و ممنون از جوابتون
    منظورتون اینه که 60 درصد قیمت خونه رو لازم دارم
    یعنی به 30 درصد دوم نمی تونم دست بزنم؟
    چرا، بعد مي تونيد برش داريد.

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba1 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییتون
    راستی دوست عزیز نظری راجع به اجاره 300 دلار در هفته برای یک بیسمنت در ریچموندهیل مناسبه من میتونم یکی دو هفته ای یک جای مناسب پیدا کنم؟ دوستان ساکن تورنتو اگه نظری دارن لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
    اوضاع کار تو ادمونتون چطوره؟ برای شیمیست و مهندسی شیمی چطور؟
    با سلام
    در مورد تورنتو اطلاع ندارم ولی توی ادمونتون با 800- 900 دلار ( در ماه ) میشه آپارتمان خوب اجاره کرد و حتی کمتر( آگهی های kijiji رو چک کنین). کلا بیسمنت زیاد جالب نیست مخصوصا اگه خونه کمی قدیمی باشه و توصیه نمیکنم ولی خودتون بعد از اومدن به فکر اجاره خونه باشین (چون حضوری میرین و خونه و محله رو میبینین). من یک اتاق اجاره کردم ماهی 550 دلار. البته مثلا سوییت ماهی 700 دلار هم بود ولی به پسر مجرد و بیکار اجاره نمیدادن.
    به نظر من حداقل تا یکی دو سال اول فکر کار مهندسی رو نکنین, قبلا هم در این مورد زیاد بحث کردیم.
    خودم رو مثال میزنم: لیسانس برق هستم و میخوام بعنوان برقکار کار کنم. بعد از مراجعه به ادارات و مراکز مختلف به این جواب رسیدم که باید اول یک employer پیدا کنم که من رو بعنوان starter استخدام کنه و تا شاید بعد از چند ماه اگه از کارم خوشش اومد قراردادapprentice1st year ببنده تا بعد از 4 سال بتونم مدرک journeyman electrician رو بگیرم. در طی این 4 سال هم باید دوره های مختلف رو گذروند.
    شروع کار بعنوان مهندس برق به نظر من تنها در صورتی ممکن هست که اینجا دانشگاه برم و مدرک کانادایی بگیرم. (اینکار زیاد سخت نیست چون اولا میشه وام تحصیلی گرفت و در ضمن خیلی از واحدها رو هم تطبیق میشه داد.) این مدرک مهندسی کانادایی شانس کاریابی رو افزایش میده ولی باز هم مشکل خواهید داشت چون مثلا سن شما نسبت به فارغ التحصیلان کانادایی خیلی بیشتر خواهد بود و... .
    البته جواب این سوال که آیا میتونین وارد کار بعنوان مهندس شیمی بشین رو خودتون بعد از ورود میتونین بدین نه کس دیگه, اما بدونین که سخت هست.

در ضمن الان که ویزا گرفتین در واقع هنوز پروسه مهاجرت تموم نشده بلکه وارد مرحله جدیدی میشین که از مراحل قبلی سخت تر هست و این مرحله در خوشبینانه ترین حالت 1 - 2 سال طول میکشه , پس الان به فکر کارهای مهمتری که توی این مدت خواهید داشت باشین نه کارهای بعد از این مرحله. اول از همه از لحاظ ذهنی و فکری برای سختیهای پیشرو آماده باشین و همچنین سعی در جمع آوری اطلاعات واقعی بکنین. مخصوصا با دوستانی که در کانادا هستن صحبت کنین و نظراتشون رو بشنوین و مثل اطلاعاتی که از این فروم میگیرین ازشون نتیجه گیری کنین.
    اینکه اوضاع کار توی ادمونتون چطور هست خیلی سوال کلی هست و در موردش میشه خیلی صحبت کرد (البته من تازه وارد هستم.) ولی نهایتا نمیتونم توصیه ای بکنم. ولی در حالت کلی بچه هایی که کارشون فنی و اصطلاحا یدی هست آلبرتا رو در نظر داشته باشن( لوله کش - برقکار - جوشکار - مکانیک کامیون - مکانیک صنایع - کسانی که سابقه انواع مختلف کارهای فنی در میدانهای نفتی رو دارن و ...), نه اینکه اینجا کار ریخته و بلافاصله سر کار با حقوق بالا میرن, ولی به نظر اینجا از بقیه جاها بهتر هست چون افراد زیادی از جاهای مختلف کانادا برای این جور کارها میان آلبرتا(خود کاناداییها رو منظورم هست.)
    من خودم هنوز سر کار نرفتم ولی با یک جا صحبت کردم وقرار هست که فردا بروم برای behaviour test و کنترل مدارک - التماس دعا دارم-. ( یک دفتر هست که برای کارهای مختلف کارگر (ساده) میفرسته. هر چند حقوقها کم هست ولی بالاخره شروع کار همینطوری هست.)
    از دوستان شنیدم که حتی پیدا کردن کارهای ساده در تورنتو و یا ونکوور سخت هست ولی اینجا از این جور کارها هست و به نظر من زیاد هم هست( کارهای ساده کارگری). انشاالله که بعد از اومدن کار خوبی پیدا میکنین ولی در وهله اول آمادگی برای کار کارگری داشته باشین. ( کمی سخت هست ولی عیب نیست. متاسفانه به بعضیها تا میگی کار کارگری ناراحت میشن و لایق خودشون نمیدونن, امیدوارم از این دسته نباشین. خیلی ها هستن که تحصیلات بالا دارن, همیشه شاگرد زرنگ کلاس بودن, خیلی هم باهوش و مودب هستن, وضع مالی خانوادشون هم بد نیست ولی بهرحال سالهاست دارن کار یدی و کارگری میکنن. پس شما هم میتونین.)
    ببخشید که اینقدر طولانی شد.لطفا در نظر داشته باشین که همه اینها نظر و تجربه شخصی هست و باید نظرات مختلف رو بررسی کنین.
    (لطفا برای انتخاب شهر صرفا مطالب این پست رو در نظر نگیرید.)
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

سلام دوستان. من از دوستان ساکن کانادا که تجربه زندگی اونجارو دارن یه سوال در مورد اجاره اپارتمان برای اقامت دائم دارم. میخواستم بدونم در حالت کلی برای کسی که با سرمایه متوسط و بصورت مجرد میاد کانادا اجاره اپارتمان مبله با اجاره بهای بیشتر به صرفه است یا غیرمبله و خرید شخصی وسائل مورد نیاز؟ کدوم رو توصیه میکنید؟
    فایل نامبر کبک: اکتبر 2009
    دریافت CSQ : ژانویۀ 2010
    فایل نامبر فدرال: 15 مارچ 2010
    رسیدن مدیکال به پاریس: 26 سپتامبر 2012

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دوستان ساکن کانادا که تجربه زندگی اونجارو دارن یه سوال در مورد اجاره اپارتمان برای اقامت دائم دارم. میخواستم بدونم در حالت کلی برای کسی که با سرمایه متوسط و بصورت مجرد میاد کانادا اجاره اپارتمان مبله با اجاره بهای بیشتر به صرفه است یا غیرمبله و خرید شخصی وسائل مورد نیاز؟ کدوم رو توصیه میکنید؟
    برای اقامت طولانی حتما غیر مبله. هزینه اضافی مبله ارزشش رو نداره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    من هم با نظر جناب قلوب موافقم. شما كه مجرديد نيازي به وسايل خيلي زيادي نداريد. مي تونيد اونا رو با قيمت هاي مناسب بخريد.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

دوستان من وقتی توی اینترنت سرچ میکنم قیمت خونه توی قسمت گرون مونترال خیلی ارزونتر از قسمت گرون تورنتوست.... آیا واقعا انقدر اختلاف قیمت توی این دو شهر هست؟
    البته من میدونم که بعضی شهرها خیلی قیمت متفاوته ولی سوال من در مورد فقط مونترال و تورنتوست....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان من وقتی توی اینترنت سرچ میکنم قیمت خونه توی قسمت گرون مونترال خیلی ارزونتر از قسمت گرون تورنتوست.... آیا واقعا انقدر اختلاف قیمت توی این دو شهر هست؟
    البته من میدونم که بعضی شهرها خیلی قیمت متفاوته ولی سوال من در مورد فقط مونترال و تورنتوست....
    درست فهمیدید. قیمت خرید و اجاره و کلا هزینه زندگی تو مونترال نسبت به تورنتو و ونکوور خیلی ارزونتره ولی دستمزدها هم به همون نسبت پایینتره.
    فایل نامبر کبک: اکتبر 2009
    دریافت CSQ : ژانویۀ 2010
    فایل نامبر فدرال: 15 مارچ 2010
    رسیدن مدیکال به پاریس: 26 سپتامبر 2012

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

سلام هم فرومی های عزیز
    من فروم مرتبط پیدا نکردم و سوالم رو اینجا مطرح میکنیم اگر فروم مرتبطی هست لطفا راهنمایی فرمایید . اگر اطلاعاتی در مورد قوانین نگهداری حیوانات خانگی دارید لطفا بفرمایید؟ (در آپارتمان)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام هم فرومی های عزیز
    من فروم مرتبط پیدا نکردم و سوالم رو اینجا مطرح میکنیم اگر فروم مرتبطی هست لطفا راهنمایی فرمایید . اگر اطلاعاتی در مورد قوانین نگهداری حیوانات خانگی دارید لطفا بفرمایید؟ (در آپارتمان)
    امیدوارم دوستانی که اونجا هستند بتونن بهتر کمک کنند....
    چیزی که من میدونم اینه که بعضی از آپارتمانها اجازه ی نگهداری حیوان خونگی نمیدند. باید موقع گرفتن خونه و آپارتمان حتما به این موضوع توجه کنید. در عین حال شما یک سری وظایف در قبال حیونتون دارید مثل گردش بردنش که اگه انجام ندید ممکنه گزارش بدن و بیان ازتون بازخواست کنند (این ربطی به آپارتمان نداشت).
    مراقب مدفوعش بودن هم که همه جا باید رعایت کنید و خودتون جمعش کنید چه توی فضای راهروهای عمومی آپارتمان چه توی خیابون....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)