صفحه 48 از 221 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    براي چه زماني؟
    از 30 جولای برای یک ماه تا دو ماه.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    از 30 جولای برای یک ماه تا دو ماه.
    در مورد سوال اولتون، خودم شخصا اطلاعي ندارم ولي يكي از دوستانم كه در ابتداي ورودشان دو ماه اونجا مونده بودند، خيلي راضي نبود. يكي از مواردي كه نام برديد خوشنام تر از بقيه است.
    عده اي هم تو اين ماه ها به طور موقت تو خوابگاه سنكا كالج مي مونند و ديدم كه تقريبا همه شون راضي بودند. مي تونيد با بخش residential اين كالج تماس بگيريد و مقايسه اي داشته باشيد ولي براي رزرو بايد زودتر اقدام كنيد.
    موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

در مورد سوال اولتون، خودم شخصا اطلاعي ندارم ولي يكي از دوستانم كه در ابتداي ورودشان دو ماه اونجا مونده بودند، خيلي راضي نبود. يكي از مواردي كه نام برديد خوشنام تر از بقيه است.
    عده اي هم تو اين ماه ها به طور موقت تو خوابگاه سنكا كالج مي مونند و ديدم كه تقريبا همه شون راضي بودند. مي تونيد با بخش residential اين كالج تماس بگيريد و مقايسه اي داشته باشيد ولي براي رزرو بايد زودتر اقدام كنيد.
    موفق باشيد.
    سلام خانم دكتر. مطمئنما اين سؤال خيلي از دوستان ميتونه باشه. فرموديد خوابگاه كالج؟؟؟؟؟!!!! حتي ما كه دانشجو نيستيم؟؟ ممكنه بيشتر راهنمايي فرماييد؟؟ خيلي خيلي ممنون.
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

Junior Member

موفق باشيد.
    این امکان فقط برای تابستون که اتاقاشون خالیه هست درسته؟ یا کلا برای تمام سال میشه موقت اتاق گرفت ؟مثلا اگه ما اکتبر بیایم میتونیم یک ماه اونجا اتاق بگیریم؟
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

رشته و دانشگاه

بله در ايام تابستان و به افراد غير دانشجو اجاره مي دهند به همراه صبحانه ( تا پارسال كه اطلاع دارم ).
    به سايت زير مراجعه كنيد. محل مورد نظر من اقامتگاه فينچ است.
    http://www.senecarez.com/contactus.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

مجددا سلام. خانم دكتر، اون خوابگاه دانشگاه در فينچ كه گفتين بعضي از دوستان رضايت بيشتري نسبت به مهمانسراهاي ايراني داشتند چطور محله اي هست؟ منظورم از نظر ساكنين كلي اونجا و بافت شهري. همچنين از نظر دسترسي به جاهايي كه يك تازه وارد نياز داره از قبيل ادارت روتين اوليه و جاهاي مناسب خريد.
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza76 نمایش پست ها
    مجددا سلام. خانم دكتر، اون خوابگاه دانشگاه در فينچ كه گفتين بعضي از دوستان رضايت بيشتري نسبت به مهمانسراهاي ايراني داشتند چطور محله اي هست؟ منظورم از نظر ساكنين كلي اونجا و بافت شهري. همچنين از نظر دسترسي به جاهايي كه يك تازه وارد نياز داره از قبيل ادارت روتين اوليه و جاهاي مناسب خريد.
    اگر آشنايي در تورنتو داريد، بهتره ازشون خواهش كنيد برند و براتون كيفيت را چك كنند. اينجا يك محيط دانشجوييه و محله بدي هم نيست. با يك خط اتوبوس خيلي راحت به مراكز خريد و... دسترسي خواهيد داشت و قيمتش هم در مقايسه با مراكز ايراني بسيار مناسب تره.

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    من از همینجا رزرو کردم و پیش پرداخت رو هم به ریال معادل نرخ حواله دلار کانادا دادم.
    ممنون از راهنمایی

منم موفق به رزرو جا شدم فقط یه سوال دیگه
    اونم اینکه متل از طریق ایمیل مشخصات اتاق ام و تاریخ و روز و آدرس و مبلغ دپازیت و این چیزا رو نوشته و فرستاده .
    آیا من باید همین رو پرینت بگیرم و در بدو ورود تو فرودگاه نشون آفیسر بدم یا لازمه سند و مدرک دیگه ایی ازشون بخوام ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی

منم موفق به رزرو جا شدم فقط یه سوال دیگه
    اونم اینکه متل از طریق ایمیل مشخصات اتاق ام و تاریخ و روز و آدرس و مبلغ دپازیت و این چیزا رو نوشته و فرستاده .
    آیا من باید همین رو پرینت بگیرم و در بدو ورود تو فرودگاه نشون آفیسر بدم یا لازمه سند و مدرک دیگه ایی ازشون بخوام ؟
    ممنون

بله همین همراهتون باشه.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

با سلام
    برای اقامت در هر یک از ماههای جولای تا اکتبر تورنتو
    از دوستانی که پیشنهاد شرایط سابلت یا هر گونه قراردادی فی مابین رو دارن به شدت استقبال می شود.
    لطفا پیام خصوصی بدید.
    ممنون
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)