صفحه 49 از 221 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

سلام امسال کلا هیچ خانمی تورونتو نمی ره برای هماهنگی مسکن و...
    پیغام بدین اگر کسی هست مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

سلام بر تمامی دوستان.
    اگر کسی پیشنهاد سابلت داره ابتدا به دوست عزیز alibaba1 ((که بنده را در این مورد راهنمایی فرمودند)) بفرمایند سپس بنده. ما (من و همسرم) 19 جولای میاییم تورنتو.
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

Junior Member

سلام. یه همخونه خانم در تورنتو برای سپتامبر 2012 هست؟ من دانشگاه یورک خواهم رفت و لذا خونه ای که توش ساکن باشم در شمال تورنتو میشه.
    لطفا پیام خصوصی بدین.
    مرسی

سلام. من سپتانبر امسال قصد دارم به دانشگاه یورک برم. خوابگاه رزرو کردم که به همراه meal plan نزدیک 10000 دلار می شه که این مدت تنها تا آخر ترم winter رو شامل می شه. در ضمن برای موندن در طول تعطیلات ژانویه هم باید مبالغ اضافی پرداخت کرد. می خواستم بدونم با توجه به این شرایط گرفتن یک خونه به همراه هم خونه ای یه صرفه تره ؟ و با توجه به تجارب دوستان کلا زندگی با این شرایط در شمال تورنتو حدودا ماهی چه قدر در می یاد.

لینک زیر هم برای یافتن هم خونه ای می تونه مفید باشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...156#post760156
    دانشگاه یورک هم ایرانی زیاده و تا جایی که من می دونم بیشتر بدون غذا و در خانه های دانشگاه هستند چون فاصله با شهر کمی زیاده و امکانات به نسبت بد نیست. بعضی خانه های مجردی با وسایل رو می گیرند و یک چند تا قاشق چنگال و قابلمه هم برای اول کار میارن همراه خودشون. دیگه گاز و یخچال و تخت اینجا داره. بد نیست دو سه تا دستور غذای آسون هم از مامان جان یا کسی یاد بگیرید که روزهای اول از گشنگی تلف نشید.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

سلام به همگي
    ميخواستم از خانم دكتر marjanmohajer بابت راهنمايي خوبي كه در مورد Seneca college داشتن تشكر كنم. من با اونجا چندين مرتبه تماس گرفتم كه مسئول مربوطه خيلي خوب و سريع جواب ميداد. بعد از كسب اطلاعات از يكي از بستگان كه تورنتو بودند خواستم كه بروند و مستقيم با مهمانسراهاي ايراني مقايسه كنند كه ايشان هم حرف خانم دكتر را تاييد كردند كه از نظر كيفيت بهتره. خلاصه اينكه زحمت رزرو را براي ما كشيدند. البته گفتند كه خيلي سريع پر ميشود و اگر دوستان تمايل به انجام رزرو دارند بايد خيلي سريع أقدام كنند
    ضمنا اگر از طرف مديران محترم تبليغ نباشه ميتونم متن جواب ايميل رو كه حاوي اطلاعات كامل در مورد شرايط و مبالغ مربوطه هست را اينجا بگذارم كه تمامي دوستان بتونن استفاده كنند.
    باز هم تشكر از خانم دكتر بابت راهنماييهاي خوبشون
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خواهش مى كنم، باعث خوشحالى منه كه به ديگران كمكى كرده باشم.
    " بني آدم اعضاي يك پيكرند كه در آفرينش ز يك گوهرند "
    همانطور كه گفتيد اين مكان زود پر مي شه و به نظر من واقعا ارزش گرفتن را داره؛ پس اگر تمايل داريد فرصت را از دست ندهيد.

ویرایش توسط marjanmohajer : June 8th, 2012 در ساعت 12:52 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد معماری

دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما. ای کاش مدیریت محترم سایت یک فروم را به اسکان موقت روزهای اول اختصاص می داد. این موضوع و همچین دیگر فروم که راهنمای روزهای اول در کانادا نامیده می شود خیلی کلی است. در حال حاضر تعداد زیادی از دوستان ویزاهایشان را گرفته اند و مثل من کسی را در کانادا ندارند. مشکل اقامت روزهای اول و فکر کردن به آن از فاصله دور خیلی ترسناک به نظر می آید. بگذریم. من سایت سنکا کالج رو که دوستان گذاشته بودند را چک کردم. تا جایی که من متوجه شده ام خیلی از دانشگاه ها خوابگاه هایشان را در تابستان به قیمت های خوب اجاره می دهند. فکر می کنم برای ما ها که می خواهیم بعد از اینکه مستقر شدیم دنبال خانه بگردیم، موقعیت این محل اقامت موقت می تونه کمکی باشه به کم کردن مخارج ترنپورتیشن یا به قول خودمان ایاب و ذهاب! تا جایی که من می دونم دانشگاه یورک و دانشگاه تورونتو اهم خواب گاه های خوبی دارند. از دوستان کسی می تونه قیمت و محل این خوابگاه ها رو با هم مقایسه کنه؟ راستی آدرس خوابگاه دانشگاه تورونتو و قیمت هاش اینه: http://www.ncsummer.utoronto.ca/Rates.htm

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

با سلام

دوستان کسی هست که در مورد مکانهایی که بعضا بعضی از این دفاتر وکالت برای بعد از اخذ اقامت برای روزهای اول پیشنهاد می دهند بعنوان خدمات پس از مهاجرت اطلاعاتی داشته باشد؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusTheGreat نمایش پست ها
    دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما. ای کاش مدیریت محترم سایت یک فروم را به اسکان موقت روزهای اول اختصاص می داد. این موضوع و همچین دیگر فروم که راهنمای روزهای اول در کانادا نامیده می شود خیلی کلی است. در حال حاضر تعداد زیادی از دوستان ویزاهایشان را گرفته اند و مثل من کسی را در کانادا ندارند. مشکل اقامت روزهای اول و فکر کردن به آن از فاصله دور خیلی ترسناک به نظر می آید. بگذریم. من سایت سنکا کالج رو که دوستان گذاشته بودند را چک کردم. تا جایی که من متوجه شده ام خیلی از دانشگاه ها خوابگاه هایشان را در تابستان به قیمت های خوب اجاره می دهند. فکر می کنم برای ما ها که می خواهیم بعد از اینکه مستقر شدیم دنبال خانه بگردیم، موقعیت این محل اقامت موقت می تونه کمکی باشه به کم کردن مخارج ترنپورتیشن یا به قول خودمان ایاب و ذهاب! تا جایی که من می دونم دانشگاه یورک و دانشگاه تورونتو اهم خواب گاه های خوبی دارند. از دوستان کسی می تونه قیمت و محل این خوابگاه ها رو با هم مقایسه کنه؟ راستی آدرس خوابگاه دانشگاه تورونتو و قیمت هاش اینه: http://www.ncsummer.utoronto.ca/Rates.htm
    منم موافقم ، راجع به این موضوع خیلی کم صحبت شده ، اگر مثل من مشکل پرداخت پول با کردیت کارت رو دارین من یه مهمانسرای ایرانی رو پیشنهاد میکنم که قیمت هاش خوبه و میتونین به ریال هم پرداخت کنین ، ولی از بابت کیفیت خیلی تعریفی ازش نمیشه و توصیه نمیکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)