صفحه 51 از 221 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    وضعیت اجاره تو دسامبر چطوریه؟هوا خیلی سرده؟
    بستگي داره. پارسال كه خيلي خوب بود ولي در كل از ژانويه و فوريه بهتره. خونه هم پيدا مي شه نه اينكه كسي اون موقع اجاره نده.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    کسی میدونه اگه پول همراهمون باشه ولی از ایران جایی رزرو نکرده باشیم واسه اقامت گیر میدن وقت ورود؟
    شما به هر حال بايد يه آدرس موقت بهشون بديد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد معماری

دوستان اگر کسی محل اقامت مناسبی از سوم جولای در تورونتو سراغ داره و از ایران میشه بدون کردیت رزرو کرد به من پیغام خصوصی بزنه. راستی با اون مهمانخانه معروف ایرانی تماس گرفتم و متاسفانه برای این تاریخ خالی نبود. ممنون میشم راهنمایی کنید. اگر آژانسی رو هم در تهران می شناسید که می تونه این کار رو انجام بده هم لطفا معرفی کنید. سپاس

اتفاقا من هم تورنتو هستم و موقتی رفتم یکی از این مهمانسراهای ایرانی که یکماهه هم نداشت. این 2-3 روز که دنبال جا بودم اتفاقا امروز رفتم این خوابگاه رو دیدم. تقریبا هتله و شرایطش خیلی خوبه. خوابگاه دانشگاههای دیگه همه پر بودن.
    از همه هم قیمت یکماهش کمتره و به خصوص چون 2 تا اتاق داره برای 2-3 نفر عالیه. اگه اینجا رو بلد بودم از اول می اومدم همین جا!

Junior Member

سلام وباتشکر از وقتی که میگذارید
    کجا را میفرمایید وایا بدون کردیت کارت واز ایران هم میشه رزرو کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    اتفاقا من هم تورنتو هستم و موقتی رفتم یکی از این مهمانسراهای ایرانی که یکماهه هم نداشت. این 2-3 روز که دنبال جا بودم اتفاقا امروز رفتم این خوابگاه رو دیدم. تقریبا هتله و شرایطش خیلی خوبه. خوابگاه دانشگاههای دیگه همه پر بودن.
    از همه هم قیمت یکماهش کمتره و به خصوص چون 2 تا اتاق داره برای 2-3 نفر عالیه. اگه اینجا رو بلد بودم از اول می اومدم همین جا!

Junior Member

دوستان عزیز سلام من ازاین فروم اطلاعات خیلی خوبی گرفتم و از همه سپاسگزارم
    یه سوال در مورد سایت priceline داشتم که ظاهرا میشه هتل را به قیمت نصف گرفت اگر کسی اطلاعات داره ممنون میشم
    به امید موفقیت همگی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faramak نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام من ازاین فروم اطلاعات خیلی خوبی گرفتم و از همه سپاسگزارم
    یه سوال در مورد سایت priceline داشتم که ظاهرا میشه هتل را به قیمت نصف گرفت اگر کسی اطلاعات داره ممنون میشم
    به امید موفقیت همگی
    Priceline در واقع مثل حراج اتاق هتل و پرواز و نظیر اونهاست. برای استفاده از اون حتما باید کردیت کارت صادر شده در امریکا یا کانادا داشته باشید. از طریق سرویس name your price اش قیمتهای خوبی میشه گرفت که در اون شما برای یک رده هتل خاص (مثلا 3 ستاره) قیمتی رو پیشنهاد میکنید و اون سایت میگرده ببینه میتونه چیزی با اون قیمت براتون پیدا کنه. منتهی نکته اش اینه که وقتی آفر قیمتتون رو میدید به شما نمیگه اسم هتل تون چیه و محل دقیقش کجاست. فقط میگه چند ستاره است و حدودا در کدام قسمت شهر (مثلا شرق، غرب و نظیر اون) قرار داره. در نتیجه یکجور چشم بسته در حراج شرکت کردنه. در زمان پیشنهاد قیمت هم شماره کردیت کارت تون رو میخواد و اگر قیمت پیشنهادی تون قبول شد دیگه از زیرش نمیتونید دربرید و کردیت کارت رو شارژ میکنه. فقط بعد از نهایی شدن قرارداد بهتون میگه هتل تون اسنش چیه و کجاست. با این وجود من چند بار استفاده کردم و در مجموع راضی بودم.

Junior Member

سلام دوستان اگر برای 20 به بعد ماه جولای به مدت 1 ماه جائی میشناسین برای 2 نفر لطفا بهم معرفی کنین.
    اگرهم نمیشناسین لطفا راهنمائی کنین اگر بخوام دنبال یه اقامتگاه یک ماهه در تورنتو یا اطرافش بگردم کدوم محله ها بهتر هست.پست های قبلی که مناطق ایرانی نشین و سیاه پوست نشین و چینی نشین و... غیره هست رو خوندم ولی اگه بخوام یه جا دور و برتورنتو مثل Londonباشه چطور؟ یا قسمت های دیگه که من نمیدونم؟
    راسیت کارت پی آر رو حداکثر یک ماه میدن دیگه درسته؟
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر برای 20 به بعد ماه جولای به مدت 1 ماه جائی میشناسین برای 2 نفر لطفا بهم معرفی کنین.
    اگرهم نمیشناسین لطفا راهنمائی کنین اگر بخوام دنبال یه اقامتگاه یک ماهه در تورنتو یا اطرافش بگردم کدوم محله ها بهتر هست.پست های قبلی که مناطق ایرانی نشین و سیاه پوست نشین و چینی نشین و... غیره هست رو خوندم ولی اگه بخوام یه جا دور و برتورنتو مثل Londonباشه چطور؟ یا قسمت های دیگه که من نمیدونم؟
    راسیت کارت پی آر رو حداکثر یک ماه میدن دیگه درسته؟
    با سلام
    والا ما الان تورنتو هستیم
    یه ماهه خیلی سخته فکر کنم از این مهانسراها اقدام کنید بهتره یا seneca college که خانم مهاجر گفتن توی پست های قبلی
    البته کاندو هم هست جای خوب یه ماهه هم با وسایل می ده نزدیک 2000 تا و 1500 تا هم ضمانت میگیره که بعدا پس می ده
    یا حق

با سلام

از دوستان کسی هست که علاقمند باشه برای دو هفته اول آگوست 1-14 توی مونترال (ترجیحا نزدیک دانشگاه مگیل) بخواهد سوئیت شو اجاره بده.
    لطفا پیغام خصوصی بدید.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)