صفحه 55 از 221 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای انواع مسکن و شرایط خريد و اجاره

نقل قول نوشته اصلی توسط hengameed نمایش پست ها
    سلام دوساتن با تجربه
    من یک سوال خیلی کلی دارم و می خوام نظر بقیه را بدونم
    به نظر شما خرید خانه (البتع بعد از گذشت زمان لازم و اشراف به جوانب) در کانادا بهتر است یا نگه داشتن دارایی در ایران و نهایتا گرفتن اجاره خانه ؟؟؟
    از اون سوالاست.. من اصلا مهاجرت کنم بهتره یا نکنم! موضوع اینه که هردوتاش مزخرفه.... توی چند ماه گذشته دلار دوبرابر شده و هی داره بالا میره... پس اگه کسی اینجا اجاره میگرفت میبرد کانادا مثلا ۸۰۰هزار تومن ماهی حدود ۴۰۰ دلار - یه خورده کمتر- حالا شده ماهی ۲۰۰ دلار - یه خورده کمتر-
    از اون طرف همه به آدم میگن خونه ت رو نفروشی بیای اینجا خونه بخریها......!!!!!
    پیدا کن سن پرتغال فروش رو!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز به یه ذره راهنمایی و همفکری احتیاح دارم ، ممنون
    بنظرتون منطقی تره آدم با 650 دلار بره یه کوندو طبقه 16 توی اسکوئر وان میسی ساگا بگیره ، یا بیاد توی دان تاون یه بیسمت اجاره کنه ؟
    یعنی آدم توی کانادا تو فصل سرد اینقدر تو خیابون میچرخه که محله خیلی مهم باشه ؟ وقتی مترو به همه سوراخ سنبه های شهر راه داره ؟ .... و اینکه بیسمنت واقعا وحشتناکه ! آیا زندگی توی دان تاون واقعا ارزششو داره یا نه ؟ با توجه به اینکه فرد مورد نظر یه تازه وارده و هنوز کار و شعلی نداره و قرار نیست به دلیل دیگه ایی جز گشتن تو شهر بگرده !
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
    اگه مي خواهيد تو اين مدت تو مي سي ساگا بموني و رفت و آمدي به تورنتو نكني خوب همون كاندو را بگير ولي اگه مي خواي بگردي داون تاون بهتره. از نظر گردش، مي سي ساگا كه مثل تورنتو نيست و در ضمن مترو در تورنتو به همه سوراخ سنبه ها دسترسي نداره ها بقيه شو بايد با اتوبوس بري.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان، من اول سپتامبر میرسم اتاوا، می خواستم بپرسم کسی جای موقت با هزینه ی مناسب سراغ داره؟چطور ؟هتل های نزدیک دانشگارو چک کردم گرون بود..

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان مدل خونه اجاره کردن از یه شخص چطوره ؟ آیا قرارداد نوشته میشه ؟ من چطور میتونم مطمئن شم که این بابا واقعا صاحبخونه است و کلا سیستم کلاهبرداری نیست ؟ آیا من باید قبل از امضای قرارداد پول دپازیت رو پرداخت کنم ؟ اصلا کلا این قرارداد چقدر اعتبار داره ؟ آیا این درسته که من بدون دیدن خود صاحبخونه قرارداد امضا کنم ؟ ممنون
    ویرایش توسط maraljoon : August 8th, 2012 در ساعت 11:58 PM

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دوستان مدل خونه اجاره کردن از یه شخص چطوره ؟ آیا قرارداد نوشته میشه ؟ من چطور میتونم مطمئن شم که این بابا واقعا صاحبخونه است و کلا سیستم کلاهبرداری نیست ؟ آیا من باید قبل از امضای قرارداد پول دپازیت رو پرداخت کنم ؟ اصلا کلا این قرارداد چقدر اعتبار داره ؟ آیا این درسته که من بدون دیدن خود صاحبخونه قرارداد امضا کنم ؟ ممنون
    قبل از قرارداد و اطمينان يافتن پولي پرداخت نكنيد. صاحبخونه يا بايد خودش باشه يا از طريق نماينده قانوني يا ايجنت اين كار انجام بشه. دو لينك زير بهتون كمك مي كنه:

http://www.rentboard.ca/renter/fraud_and_scams.aspx

http://www.cmhc.gc.ca/odpub/pdf/66164.pdf

بنظرتون منطقی تره آدم با 650 دلار بره یه کوندو طبقه 16 توی اسکوئر وان میسی ساگا بگیره ، یا بیاد توی دان تاون یه بیسمت اجاره کنه ؟
    یعنی آدم توی کانادا تو فصل سرد اینقدر تو خیابون میچرخه که محله خیلی مهم باشه ؟ وقتی مترو به همه سوراخ سنبه های شهر راه داره ؟ .... و اینکه بیسمنت واقعا وحشتناکه ! آیا زندگی توی دان تاون واقعا ارزششو داره یا نه ؟ با توجه به اینکه فرد مورد نظر یه تازه وارده و هنوز کار و شعلی نداره و قرار نیست به دلیل دیگه ایی جز گشتن تو شهر بگرده !
    دوست عزیز به نظر من بستگی داره شما کجا بیشتر کار داری یا می خوای زندگی کنی. در اینجا خصوصاً قبل از اینکه درآمد دلاری داشته باشید با توجه به وضعیت دلار برای هر چیز و کار و رفت و آمدی معمولاً همه مرتب حساب و کتاب می کنند و رفت و آمد هم هزینه اش کم نیست خصوصاً اگر خانواده باشید. اگر قرار باشه برای هر کاری بیاید تورنتو ممکنه هزینه ها تلافی ارزونی محل رو در بیاره مگر اینکه از نظر مادی مشکلی نداشته باشید و دستتون باز باشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

مارال جون مطمئنی تو میسیساگا کاندو 650 دلار . میشه آدرسش رو بدی ؟ من که هر چی میگردم قیمتها مثل ریچموند هیله
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Guru

میسیساگا هم از نظر کاری و هم زندگی جای بدی نیست. اگر کارخاصی یا فامیلی در تورنتو ندارید و خیلی هم اهل گشتن در محله ایرانیهای ریچموند هیل نیستید میتونید در همون مناطق غرب تورنتو از برامپتون تا میسیساگا و اوک ویل دنبال کار بگردید.

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    مارال جون مطمئنی تو میسیساگا کاندو 650 دلار . میشه آدرسش رو بدی ؟ من که هر چی میگردم قیمتها مثل ریچموند هیله
    والا آدرس آگهی این بود که الان برش داشته ، http://www.google.com/url?q=http%3A%...r0GGNdeehTW4LQ
    کلی هم در جواب ایمیل ام نامه بلند و بالای ننه من غریب ام برام نوشت که من آمریکا امو ، کانادا نیستم و همچین اورژانسی رفتم و نمیتونم بیام و کلید و تو پاکت برات پست میکنم و تو هم دپازیت و برام بریز و آی خدا تورو رسونده و دیگه خونه مونده بود رو دستم و میخواستم نصفه قیمت بفروشم و .... این چیزا ،
    والا به من که حس مشکوکی داد ، میخوای ایمیل بده آدرس ایمیل و عکس های خونه شو برات فوروارد کنم ، ولی از من میشنوی روزه شک دار نگیری بهتره تو مملکت غریب سر سیاهی زمستون !
    موفق باشی

رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان امروز رفتم یه خونه رنتال تو تقاطع فینچ غربی و سنتینال دیدم ماهی 550 $، فاجعه جهانی بود ، تازه همونموقع هم تو ساختمون لوله آب ترکیده بود ساختمون و آب برداشته بود ، خواستین اونورا خونه بگیرین قبلش چند بار برین محله رو ببینین حتما هم با استریت کار (همونایی که میرن به ایستگاه های مترو) برین، مهمترین بویی که توی اتوبوس حس میشه مخلوط بوی عرق و سیگار و چیزیه که بعد فهمیدم اون ماری جواناست.
    ...
    محله دیگه ایی که امروز بررسی کردم دوستان تقاطع بلور و مین بود که هم خونه های یه طبقه بچلر توی آگهی ها بود 575 ماهی و هم رنتال آپارتمان یکخوابه 829 $ ماهی ، در خصوص خونه بچلر که البته شیک و دوست داشتنی بود باید بگم حدود 35 دقیقه پیاده روی کردم تا برسم به اولین سوپری ، و 55 دقیقه تا اولین ایستگاه مترو که احتمالا اگه قرار باشه تو برف و بوران این مسیر رو پیاده روی کنم یه ذره زیاده،
    در مورد خونه رنتال اون محله (تقاطع مین - دافرین) هم ، مجبورین با بوی تند و ظاهرا همیشگی ادویه کاری هندی و آتا آشغال هایی که توی آسانسور ریخته و خود مامور رنتال آفیس میگفت این عادت ساکنین این ساختمونه، کنار بیایین و در انتها تو مسیری که باید پیاده روی میکردم تا به ایستگاه مترو مین و بلور برسم من برای اولین بار از حضورم تو کانادا معتاد و مست و پاتیل دیدم که کنار خیابون ولو شده بودن که یه ذره ترسناک بود.
    تازه استریت کار اون محل هم در عصرهای روزهای دوشنبه تا جمعه سرویس دهی نداره !
    نتیجه ایی که من گرفتم : هیچ ارزونی ایی بی علت نیست
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان.
    ویرایش توسط maraljoon : August 9th, 2012 در ساعت 07:37 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)