صفحه 6 از 221 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

سلام .من تازه توي اين سايت عضو شدم .من وضعيت شما رو داشتم منتها مشكل من اين بود كه مدارك مربوط به خويشاوند را در نظر نگرفته بودند كه با پيگيري وكيلم مشكل حل شد و حدودا دو هفته پيش مديكالم خدارا شكر آمد.بايك وكيل كانادايي معتبر كه اجازه داشته باشد مشورت كنيد .اميد وارم موفق شويد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

دوستان کسی اطلاعاتی در خصوص ارسال کلیه اثاثیه منزل از ایران به کانادا را با کانتینر دارد؟ اصلا اینکار منطقی و به صلاح هست؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعاتی در خصوص ارسال کلیه اثاثیه منزل از ایران به کانادا را با کانتینر دارد؟ اصلا اینکار منطقی و به صلاح هست؟
    به نظر من منطقي نيست يك كانتينر اگر اشتباه نكنم 6 ميليون يا همين حدود هزينه‌اش مي‌شود بعد با كلي دردسر اگر واقعا وسايلي داريد يعني مبل‌ها و ميزهايي كه اين همه ارزش دارد خوب منطقي است در غير اينصورت فريت كردن منطقي‌تر است.
    البته بستگي به شرايط زندگي و خيلي مسايل ديگر دارد. راستي ورود چوب هم ممنون است و احتمال زياد بايد سم زده شود البته مطمئن نيستم !

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

در مورد هزینه زندگی و اجاره چطور است ؟آیا وونکور از همه جا گران تر است؟کار چگونه است مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه مک گیل

با سلام به دوستان، آقا کسانی که تو کانادا هستند (یا کلا خارج از کشور) با مسئله تنهایی و دور از خانواده بودن چطوری کنار میان؟ الان که من تو ایرانم و احتمالا تا 5-6 ماه دیگه میرم کانادا فکر اینکه اونجا تنها خواهم بود داره منو اذیت می کنه. هر کی تجربه ای داره در میون بزاره. ممنون

پیش فرض سوالات مربوط به اجاره منزل در ونكوور

سلام.من دنبال اجاره خونه در ونكوور از اگوست هستم با چند جا تماس گرفتم گفتن كه از ماه مي بايد اجاره كني و تو اگوست خونه گيرت نمياد و يعني بايد اجاره 3 ماه رو بدون استفاده پرداخت كرد!كسانيكه اطلاع دارن از وضعيت اجاره خانه در ونكوور واقعا از اگوست نميشه اجاره كرد و اگه اون موقع دنبال خونه بگرديم جاي خالي پيدا نميشه و اصلا اين منطقيه كه 3ماه زودتر اجاره رو بپردازي!
    ممنون

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به اجاره منزل در ونكوور

سلام .منم دارم باید اونجا دنبال خونه باشم.تو سایت SFU دیدم که یه وب بود واسه اجاره کردن اما قیمتها از 200$ بود تا ماهی 800$.
    با ماهی 400-500$ چی میشه گیر ما بیاد؟ در زمن من مکان کمپسم surrey یا یه محلی شبیه این نام هستش.

من پرسیدم که اگه بخوای یه سری از وسایل منزل مانند مبلمان و تخت و انجور چیزا رو با یه کانتینر 20 فوتی 50 روزه با کشتی می برن که هزینش هم 4000$ میشه،کانتینر 20 فوت ابعادش 2.5*2.5*6 هستش که تقریبا می پن که میشه کل وسایل یه آپارتمان 70 متری رو توش جا داد، البته می دونید که وسایل برقی رو نمیشه از اینجا برد دیگه ولی برای وسایلی مثل تخت، تشک،مبلمان، میز ناهار خوری و ظرف و ظروف و اینجر چیزها واقعا مناسبه، چون هم اینکه اینجور وسایل تو کانادا خیلی گرونه هم اینکه اگه بخوای تو ایران اینجور وسایلت رو بفروشی، مفت می خرن.
    من برای اول جولای بلیط مونترال دارم، اگه دوستانی هستند که میخوان بیان مونترال تقریبا تو تاریخ های نزدیک به اول جولای و بخوان وسایل بفرستن، می تونیم یه کانتینر را 2 یا سه نفری یا بیشتر با هم بگیریم که مناسب در بیاد.
    اگه کسی می خواد اطلاع بده تا بعد مفصل تر صحبت کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر

پیش فرض پاسخ : محل اقامت موقت (براي چند روز اول ورود)

I will move to Montreal for July2010 there is any one to give me temperory room for 1week of course I`ll pay! aalimamad@yahoo.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر

پیش فرض پاسخ : مكانى براى اسكان تازه واردين به مونترال

We (I&my wife) are going to Montreal in july/2010 if there is anyone to give us a room for 1~2 weeks please email us : aalimamad@yahoo.com

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)