صفحه 221 از 221 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,206 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    مرسی بابت اطلاعاتتون.
    قصد وام گرفتن اینجا رو ندارم، می خوام پول از ایران بیارم.
    در دو تاپیک دیگه هم سوال های مرتبطی در همین رابطه مطرح کردم. ممنون می شم اگه اطلاعاتی در اون زمینه ها هم دارید، کمک کنید.
    اما در مورد همین مسکن: اگه من اینجا مسکن بگیرم و بعد اقامت گرفتن، قصد رفتن به آمریکا رو برای مدتی داشته باشم، مالیات و باقی موارد ملک اینجا رو باید پرداخت کنم، درسته؟ و میشه ملک رو به مستاجر هم داد دیگه؟
    مالیات مسکن رو مالک باید هر سال به شهرداری پرداخت کنه ، مالک داخل کانادا باشه یا نباشه ، مسکن خالی باشه یا در اختیار مستاجر در هر صورت پرداخت مالیات مسکن به عهده صاحب ملک هست، میتونید خونه رو به هر شکلی که میخواهید اجاره بدید.

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مالیات مسکن رو مالک باید هر سال به شهرداری پرداخت کنه ، مالک داخل کانادا باشه یا نباشه ، مسکن خالی باشه یا در اختیار مستاجر در هر صورت پرداخت مالیات مسکن به عهده صاحب ملک هست، میتونید خونه رو به هر شکلی که میخواهید اجاره بدید.

در تکمیل فرمایش علی آقا. ضمن اینکه مالیات سالانه به شهرداری پرداخت میکنید، اگر فردی غیر از خود شما در آن ملک ساکن باشه ( مستاجر ) مالیاتی که در زمان فروش بر سود (احتمالی ) فروش اعمال میشه به مراتب بیشتر از زمانی خواهد بود که خود ساکن باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه سوال دارم!
    صاحبخانه اجازه داره از مدارک شناسایی من (پاسپورت، فتو ای دی، گواهینامه) کپی بگیره برای خودش؟
    انتاریو مدارک من رو نگاه میکردن و مثلا یه چیزی رو یادداشت میکردن.
    بی سی گفته کپی میخوام!
    این قانونیه؟
    قانونی بودنش رو نمیدونم ولی صاحبخونه من ازم کپی گواهینامه خواست و منم دادم.

Junior Member

ك بيسمنت آپارتمان رينوويت شده ٢ خوابه بعلاوه دن بعلاوه اتاق مطالعه شامل سالن بزرگ، لاندري مستقل و پاركينگ و اينترنت پرسرعت نامحدود در يكي از بهترين مناطق ريچموند هيل با درب مستقل در فاصله ٥٠٠ متري با خيابان يانگ و بسيار نزديك به مراكز خريد، بيمارستان، كتابخانه، ايستگاه اتوبوس و استخر از اوايل فوريه اجاره داده مي شود.
    No pet, No smoke.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان کسی اینجا هست که لطف کنه مراحل خرید خونه رو به اشتراک بگذاره؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان کسی اینجا هست که لطف کنه مراحل خرید خونه رو به اشتراک بگذاره؟
    انتخاب mortgage broker برای مشخص شدن اعتبار و مبلغ قابل دریافت وام
    انتخاب realtor
    یافتن خانه
    بازرسی فنی خانه
    انتخاب وکیل برای انجام نقل و انتقالات

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)