نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بهتر است بعد از گرفتن کارت PRتان دعوتنامه بفرستید به همراه موجودی بانکی اتان در کانادا.
    ولی پذیرفته شدن خانواده اتان بستگی به افسر بررسی کننده پرونده دارد.کسی اینجا بوده است که تنها بعد از 4 هفته برای پدر و مادرش دعوتنامه فرستاد و آن ها موفق به گرفتن ویزا شدند.اما زیاد روی گرفتن کارت اقامتتان بعد از 4 هفته ،اگر به تونرنتو می آیید حساب نکنید.
    سلام
    مرسی از جوابتون . چند تا سوال :
    1- به نظرتون حساب بانکی با 30/000 دلار کافی هست یا پول آنچنانی نیست که بشه روش حساب کرد تا افسر رو راضی بکنه برای دادن ویزا به خانواده ها ؟
    2- کار کردن و نکردن من چند درصد در دادن ویزا کمک میکنه ؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از جوابتون . چند تا سوال :
    1- به نظرتون حساب بانکی با 30/000 دلار کافی هست یا پول آنچنانی نیست که بشه روش حساب کرد تا افسر رو راضی بکنه برای دادن ویزا به خانواده ها ؟
    2- کار کردن و نکردن من چند درصد در دادن ویزا کمک میکنه ؟
    مسلما کار کردن شما امتیاز خوبی استاما باید از محل کارتان نامه بگیرید و چند تا کار دیگه. که فکر نکنم برای اول کار خیلی خوشایند باشد که چنین درخواستی از کارفرمایتان کنید.اگر شما یک خانواده 3 نفره باشید نسبتا پول خوبی است ولی بهتر است والدینتان حساب بانکی خودتان حتما ارائه کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    مسلما کار کردن شما امتیاز خوبی استاما باید از محل کارتان نامه بگیرید و چند تا کار دیگه. که فکر نکنم برای اول کار خیلی خوشایند باشد که چنین درخواستی از کارفرمایتان کنید.اگر شما یک خانواده 3 نفره باشید نسبتا پول خوبی است ولی بهتر است والدینتان حساب بانکی خودتان حتما ارائه کنند.
    مرسی از جوابتون
    این پول که حالا بین 30 هزار تا 40 هزار تا هست و میخوام مقداریش رو با خودم ببرم و بقیه اش رو هم برام حواله بکنند برای دو نفر هست . خودم و همسرم . پس به نظرتون پول خوبی هست ؟
    حساب بانکی والدین هم که در زمان حضور آنها در سفارت کانادا در ایران لازم میشه . درسته ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)