صفحه 101 از 221 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان عزیز
    من اول می (1 May) میام تورنتو و یه آپارتمان میخواستم فرنیش شده ترجیحا تو North york برای 2 ماه اگه کسی سراغ داره لطفا راهنمایی کنید. (حداقل 1 خوابه)
    رسیدن مدارک به سیدنی 2009 .Nov دریافت فایل نامبردوم 2010 .Apr - مدیکال 27th Jun 2013 - پ ر 11th Feb 2014

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

دوستان برای 5 می یه آپارتمان یکخوابه و یا سوییت استدیو فلت در مونترال ( با شرایط : نزدیک مترو ، ایستگاه اتوبوس ، مبله با تختخواب یخچال اجاق گاز ) برای یکماه سابلت نیاز دارم اگر موردی سراغ داشتین ممنون میشم به من اطلاع بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط reanita56 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من اول می (1 May) میام تورنتو و یه آپارتمان میخواستم فرنیش شده ترجیحا تو North york برای 2 ماه اگه کسی سراغ داره لطفا راهنمایی کنید. (حداقل 1 خوابه)
    یه سری به سایتهای flipkey , tripadvisor بزنید همه جور مورد اجاره ای توش پیدا می شه .

دوستان برای 20 جون برای کلگری یک اسکان موقت یک ماهه لازم دارم اگر کسی راهنمای کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط May2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک استودیو (کوچک هم باشه مهم نیست) برای دو تا 3 هفته اقامت در مونترال از اول آوریل می خواستم..
    پاشا یه آپارتمان 1 خوابه برای سابلت داره از 3 آوریل
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

دوستان سلام
    من دارم 3 اپریل از مونریال میرم مشخصات برای سابلت اپارتمان بشرح زیر هست:
    اپارتمان1 خوابه با اشپزخانه مجزا و بالکن در 1 ساختمان 17 طبقه هست با سرایدارو دوربین داخلی در طبق 11 واقع هست مبله نیست و 64 متر هست و 7 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو Acadie در خط ابی و تا ایستگاه اتوبوس 3:30 دقیقه و و خانه دید بسیار خوبی داره و در بلوار اکدی واقع هست و تا Marche Central با اتوبوس 10 دقیقه را هست و پیاده 20 دقیقه
    یخچال و اجاق گاز داره و البته گرمایش که دیگه تا ان موقغ لازم ندارید و هزینه اب رایگان هست و ساختمان شارژی نداره
    اجاره با پول برق ماهی 685$ هست
    اگه مودم وایر لس بیاورید امکان استفاده اینترنت هم هست بصورت نا محدود تا 2 ماه
    قرار داد هم تا اخر جون هست و قابل تمدید

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    پاشا یه آپارتمان 1 خوابه برای سابلت داره از 3 آوریل
    کاظی جان اپارتمان من برای 3 هفته مناسب نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دارم 3 اپریل از مونریال میرم مشخصات برای سابلت اپارتمان بشرح زیر هست:
    اپارتمان1 خوابه با اشپزخانه مجزا و بالکن در 1 ساختمان 17 طبقه هست با سرایدارو دوربین داخلی در طبق 11 واقع هست مبله نیست و 64 متر هست و 7 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو Acadie در خط ابی و تا ایستگاه اتوبوس 3:30 دقیقه و و خانه دید بسیار خوبی داره و در بلوار اکدی واقع هست و تا Marche Central با اتوبوس 10 دقیقه را هست و پیاده 20 دقیقه
    یخچال و اجاق گاز داره و البته گرمایش که دیگه تا ان موقغ لازم ندارید و هزینه اب رایگان هست و ساختمان شارژی نداره
    اجاره با پول برق ماهی 685$ هست
    اگه مودم وایر لس بیاورید امکان استفاده اینترنت هم هست بصورت نا محدود تا 2 ماه
    قرار داد هم تا اخر جون هست و قابل تمدید
    پاشا جان سابلت چطوریه ؟ باید با شما قرار داد ببندیم ؟ صاحبخانه هم باید در جریان باشه ؟ انجام قرار داد باید در کانادا انجام بشه ؟ چون ما دو هفته دیر تر میرسیم . کلا اگر یه مقدار توضیح راجع به این سابلت بدی خیلی ممنونت میشم . من اصلا وارد نیستم . پیشاپیش ممنون

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط garsi نمایش پست ها
    پاشا جان سابلت چطوریه ؟ باید با شما قرار داد ببندیم ؟ صاحبخانه هم باید در جریان باشه ؟ انجام قرار داد باید در کانادا انجام بشه ؟ چون ما دو هفته دیر تر میرسیم . کلا اگر یه مقدار توضیح راجع به این سابلت بدی خیلی ممنونت میشم . من اصلا وارد نیستم . پیشاپیش ممنون
    من چون سابقه اجاره در کانادا نداشتم لذا مالک که آژانس هست اجاره 3 ماه اخر خانه را ازمن پیش گرفت و من به ایشان اعلام کردم که می خواهم موو کنم چطور باید فسخ کنیم ایشان گفتند با سابلت کنید و فرمی هست من پر میکنم و شما را بعنوان مستاجر جدید معرفی میکنم و بصورت قانونی هست و این رویه جاری در کانادا هست
    در واقع شرایطی که من اجاره کردم بر طبق قراداد عینا منتقل میشه و تسویه حساب مالی را شما باید با من بکنید چون من کل اجاره را از قبل پرداخت کردم و رسید گرفتم و در مونریال مثل ایران نیست که ودیعه بگیرند اگه سابقه اجاره در اینجا نداشته باشید معمولا 3 ماه اجاره را پیش میگیرند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

سلام دوستان

یک آپارتمان برای دو هفته اقامت در مونترال از 13 ژوئن می خواستم..
    ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.البته اگه خوب باشه تمديد هم مي كنم.
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)