صفحه 103 از 221 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام
    نوروز و سال نو مبارک

از دوستانی که در تورنتو ساکن هستن سوالی دارم، اونم اینکه:
    من تا آخر می عازم تورنتو هستم و به صورت شخصی ترجیح می دم تو یه آپارتمان کوچیک با پنجره ی رو به بیرون زندگی کنم تا تو یه بیسمت زیرزمین قدیمی و هر چند بزرگتر!
    آیا آپارتمانهای رنتالی که از یه حداقل استانداردهایی برای زندگی برخوردار باشن ( مثل موقعیت مکانی تقریبا خوب، تمیزی بیرون و داخل آپارتمان، خدمات گرما و سرما و ... ) هم پیدا میشن؟! اگر جواب مثبت هست آیا تعدادشون خیلی کمه و باید خیلی گشت یا میشه راحت پیدا کرد؟
    من آشنایی دارم در تورنتو که می تونه بره و به جای من قرارداد امضا کنه و می تونه وقت بذاره و یه چند جایی رو از طرفه من ببینه ولی خب زیاد نمی خوام مزاحمش بشم و اونم خیلی وقت آزاد نداره. در نتیجه می خوام بدونم میشه با چند روز گشتن رنتال مناسبی پیدا کرد یا باید خیلی وقت گذاشت و گشت؟ در ضمن می خوام با پول آب و برق و گرما و ... بیشتر از ماهی 1000 تا نشه

اگه اطلاعاتی در زمینه شرکت هایی که رنتال های بهتری دارن یا مکانهایی که رنتال های بهتری در اونجاها پیدا میشه دارید، ممنون میشم در اختیارم بذارید

با تشکر
    ویرایش توسط kami2082 : March 21st, 2014 در ساعت 12:38 PM

ApplyAbroad Superstar

بله چرا پیدا نمی شه. بسیار زیاده. من خودم از تابستون که اومدیم در یک ساختمون رنتال زندگی می کن و کاملا راضیم. استخر سرپوشیده و باشگاه و زمین تنیس سرپوشیده، زمین اسکواش سرپوشیده، مینی گلف، سالن بیلیارد، کتابخانه، پارتی روم، حتی فروشگاه خواربار، .... در ساختمان ما هست. اینجا آدم های زیادی رو می بینید که چند ده ساله در همون آپارتمان رنتال خودشون می مونند و جابجا نمی شن. رنتال های خیلی خوب و با امکانات هست رنتال های بی کیفیت یا با امکانات محدود هم هست. یکی از خوبی های رنتال ها اینه که هر چی بشه زنگ می زنیم می آن، حتی اگر یک لامپ بسوزه تماس می گیریم می آن عوض می کنن و هزینه ای نمی گیرن. از طرفی هم با یک شرکت طرف هستید نه صاحبخانه خصوصی و این مزایای خودش رو داره. البته کاندوها (آپارتمان های دارای مالک شخصی) عموما نوساز تر و شیک تر هستند.
    در سایت www.viewit.ca می تونید بر اساس منطقه و بودجه جستجو کنید.
    یک نمونه از همون سایت: http://www.viewit.ca/vwExpandView.aspx?ViT=2729 در خیابان یانگ بعد از استیلز به سمت شمال. یک خوابه ماهی 1150 دلار که هزینه آب و برق و ... جزوش هست.
    فقط نکته ای درباره رنتال ها هست که عموما ماشین لباس شویی جدا ندارید و باید از امکانات لباس شویی عمومی ساختمون استفاده کنید. البته همه شون اینطوری نیستند. من در واحدم هم ماشین لباس شویی هست هم خشک کن.

فقط یک توصیه دوستانه: خودتون ملک رو ببینید بعد اجاره کنید. خیلی نکات درباره آپارتمان ها هست که فقط خودتون بر اساس سلیقه و پسند خودتون می تونید درباره اش تصمیم بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله چرا پیدا نمی شه. بسیار زیاده. من خودم از تابستون که اومدیم در یک ساختمون رنتال زندگی می کن و کاملا راضیم. استخر سرپوشیده و باشگاه و زمین تنیس سرپوشیده، زمین اسکواش سرپوشیده، مینی گلف، سالن بیلیارد، کتابخانه، پارتی روم، حتی فروشگاه خواربار، .... در ساختمان ما هست. اینجا آدم های زیادی رو می بینید که چند ده ساله در همون آپارتمان رنتال خودشون می مونند و جابجا نمی شن. رنتال های خیلی خوب و با امکانات هست رنتال های بی کیفیت یا با امکانات محدود هم هست. یکی از خوبی های رنتال ها اینه که هر چی بشه زنگ می زنیم می آن، حتی اگر یک لامپ بسوزه تماس می گیریم می آن عوض می کنن و هزینه ای نمی گیرن. از طرفی هم با یک شرکت طرف هستید نه صاحبخانه خصوصی و این مزایای خودش رو داره. البته کاندوها (آپارتمان های دارای مالک شخصی) عموما نوساز تر و شیک تر هستند.
    در سایت www.viewit.ca می تونید بر اساس منطقه و بودجه جستجو کنید.
    یک نمونه از همون سایت: http://www.viewit.ca/vwExpandView.aspx?ViT=2729 در خیابان یانگ بعد از استیلز به سمت شمال. یک خوابه ماهی 1150 دلار که هزینه آب و برق و ... جزوش هست.
    فقط نکته ای درباره رنتال ها هست که عموما ماشین لباس شویی جدا ندارید و باید از امکانات لباس شویی عمومی ساختمون استفاده کنید. البته همه شون اینطوری نیستند. من در واحدم هم ماشین لباس شویی هست هم خشک کن.

فقط یک توصیه دوستانه: خودتون ملک رو ببینید بعد اجاره کنید. خیلی نکات درباره آپارتمان ها هست که فقط خودتون بر اساس سلیقه و پسند خودتون می تونید درباره اش تصمیم بگیرید.
    سلام، عیدتون مبارک و ممنون بابت پاسخ
    فکر می کنید تو چه مدتی میشه یه رنتال خوب در حدود همین قیمتا پیدا کرد؟ بیشتر از 10 روز باید گشت؟ برای این می پرسم که اگه بر اساس توصیه شما و بقیه دوستان بخوام خودم ببینم و بپسندم باید در مورد جای موقت تصمیم گیری کنم
    و اگه لازم باشه با خوابگاههای دانشجویی که دوستان در صفحات قبل معرفی کردن مکاتبه کنم. نکته دیگه اینکه آیا مثل آپارتمان های با مالک خصوصی، رنتال ها رو هم از 1-2 ماه قبل از اینکه خالی بشه میذارن واسه اجاره یا نه؟ منظورم اینکه که
    میریم یه رنتال خالی رو می بینیم و اگه خوشمون اومد درجا ( 1-2 روزه ) می تونیم بریم توش؟
    در ضمن اگه از خدمات شرکتی که شما آپارتمان ازش اجاره کردید راضی هستید، امکانش هست که اسمش یا سایتش رو معرفی کنید؟
    ببخشید چند تا سوال شد
    متشکرم

ApplyAbroad Superstar

چون گفتید دوستان و آشنایان اینجا هستند فکر می کنم از همین حالا دیدی درباره اینکه احتمالا در کدوم مناطق می خواهید سکونت کنید دارید. چون در واقع مسئله مهم همونه و با اون می شه رفت جلو و چند تا رنتال رو کاندید کرد. از الان هم می تونید استعلام کنید ببینید چه موردهایی آماده دارن. پیدا کردن رنتال یا هر آپارتمانی درست مثل ایرانه. ممکنه تخلیه و آماده سکونت باشه، ممکنه بهتون بگن سر ماه می تونید نقل مکان کنید یا هر وضعیت دیگه ای. بنابراین تا حد زیادی شانسیه. این جایی که ما هستیم - و فکر می کنم اکثر رنتال ها - بین هر مستاجری که واحد رو تخلیه می کنه و اومدن مستاجر بعدی حداقل یک ماه فاصله هست چون گروهی رو می آرن و واحد رو رنگ می کنن و کفپوش جلا می زنن ......
    "اگر" واحد خالی موجود باشه و "اگر" شما رو بپذیرن سریع می تونید اسباب کشی کنید (چون بعنوان تازه وارد یک خورده سخت گیری می کنن ولی با داشتن یک نفر مقیم که همراه شما امضا کنه یا دادن چند ماه اجاره یکجا قبول می کنن، حالا شاید شانس بیارید هیچکدوم اینها رو ازتون نخوان). شرکتی که ما ازشون خونه گرفتیم اینه http://www.sterlingkaramar.com/ خیلی ساختمون در تورنتو مدیریت می کنه، سایتش رو ببینید اطلاعات کامل هست ولی به اینها اکتفا نکنید. خیلی هاشون فقط آگهی های زیبا دارن باید از نزدیک دید.

سلام دوستان من و همسرم و پسر دو سالم ، ١٣ مي به ونكوور مي يايم ، دنبال يك يك خوابه مي گردن ترجيحا سمت نورث يا وست براي أجاره موقت حد أكثر ٦ ماهه ترجيحا فرنيش ، ماكزيمم تا ١٣٥٠ ، خواهشاااااا لطفااااا اگ. جايي سراغ دارين دريغ نكنين ، به عنوان يك هموطن عاجز انه نيازمند ياري سبزتان هستم !

سلام و سال نو همگی مبارک.
    میشه راهنمایی کنید ما از کجا میتونیم یه خونه یک خوابه در مونترال پیدا کنیم؟ ترجیحن در مرکز شهر. سایتها رو خیلی میگردم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    سلام و سال نو همگی مبارک.
    میشه راهنمایی کنید ما از کجا میتونیم یه خونه یک خوابه در مونترال پیدا کنیم؟ ترجیحن در مرکز شهر. سایتها رو خیلی میگردم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم.
    کدام سایتها را میگردید؟
    برای شما که الان مونتریال هستید بهترین راه اینه که خودتون به محله مورد نظر بروید وساختمانهایی که تابلوی a louer گذاشته اند رو چک کنید.

Kijiji - craigslist-r- a louer

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    Kijiji - craigslist-r- a louer
    سایت http://www.louer.com/ را هم چک کنید ولی در هر حال برای شما بهترین راه اینه که یکی دو ساعتی را در داون تاون بگردید و خودتان ساختمانهای مختلف را از نزدیک ببینید.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

کسی از بچه های فروم هست که در تورنتو توی کار Real Estate باشه یا Agent ای رو از نزدیک بشناسه؟
    ممنون
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)