صفحه 124 از 221 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

دوستان عزیز که جولای میان کلگری!
    یه خونه (ویلایی) سه خوابه مبله با تمام امکانات برای جولای و آگوست هستش .
    من خودم ماه می اونجا بودم و خیلی راضی بودم، صاحب خونه خیلی خوبی داره و وقتی می خواد بره مسافرت خونش رو اجاره میده.
    تو خیابون Woodview Dr SW هست که با اتوبوس میره به ایستگاه قطار Anderson
    اگر براتون جالبه به من پیام خصوصی بدید تا معرفی تون کنم.
    پرونده اول :ارسال پرونده اکتبر 2009 -اینپروسس مارچ 2012 - مدیکال 5 جون 2013- کد 7241 - پاس ریکوئست 19 فوریه 2014
    پرونده دوم : ارسال نوامبر 2011 - فایل نامبر 30 ژانویه 2012 - اینپروسس 11 آوریل 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

سلام دوستان
    ما 8 جولای وارد مونترآل میشیم و برای سه الی 6 هفته آپارتمان 1 یا دو خوابه نیاز داریم اگر کسی جای مناسبی را میشناسه لطفا پیام خصوصی بده. ضمنا ما یک پسر 8 ساله داریم.
    ممنون

Junior Member

با سلام،
    ما برای 14جولای میاییم مونترال. اگر جای مناسب برای حدود 1ماه و 3نفر کسی میشناسه لطفا پیام بده. با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

سلام به همه دوستان:
    لطفا اگه کسی مورد مناسبی برای پیش خرید خونه سراغ داره در تورنتو (ریچ موندهیل، های وی سون، یانگ، حتی آرورا) یا مناطقی که در حال پیشرفت هستند، اطلاع بده.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجو هستم و در تورنتو اقامت دارم و دنبال هم خونه ای خانم هستم. تا حدی فوریه ممنون میشم اگه علاقه دارین هرچه سریع تر به من پیغام بدین. از سال قبل خونه کرایه کردم خودم اما آپشن اینکه خونه یه جای دیگه شهر بگیریمم هست. ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان، من به همراه خانمم و دختر 3 ساله ام در تاریخ 17 جولای به کلگری می آییم. برای اسکان موقت تا آخر جولای یا آخر آگوست دنبال یک جای مناسب فرنیشد می گردیم. لطفاً اگر سراغ دارید معرفی کنید.

Junior Member

سلام
    اگه کسی دنبال همخانه (بصورت چند روزه یا چند ماهه از اواسط آگوست) میگرده خبر بده.
    ونکوور ترجیحا نزدیک UBC

Junior Member

سلامو اگه کسی دنبال خونه تو مونترال هست، بگه. دو خوابه مناسب برای خانواده یا دو دانشجو که شیر کنن

Junior Member

با سلام من دنبال یک همخونه ای پسر برای اجاره یک خونه دو خوابه نزدیک به دانشگاه مک گیل در مونترال هستم. بنده پذیرش برای دکتری دارم و اواسط اگوست وارد مونترال میشم. اگر کسی شرایط مشابه داره و تمایل به share کردن یک خونه دو خوابه داره میتونه به من پیام خصوصی بده که بیشتر صحبت کنیم.

سلام دوستان
    من ( پسر33 ساله مجرد اسکیلد ورکر) در تاریخ 21 جولای عازم مونترال هستم و می خواهم یک اتاق خصوصی یا استودیو مبله در مرکز شهر برای مدت یک هفته تا ده روز اجاره موقت کنم. در صورت رضایت، این مدت قابل تمدید تا چند ماه هم خواهد بود. اگر مورد مناسبی دارید لطفا پیغام خصوصی بدهید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)