صفحه 125 از 221 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام من دنبال یه اتاق اجاره برای آگوست توی ساسکا می گردم.حدود 400$

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

میخوام آپارتمان فرنیش به صورت ماهیانه اجاره کنم (برای حداکثر سه ماه). کدوم منطقه ی مونترال برای کسی که بچه مدرسه ای داره بهتره؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soodih نمایش پست ها
    سلامو اگه کسی دنبال خونه تو مونترال هست، بگه. دو خوابه مناسب برای خانواده یا دو دانشجو که شیر کنن
    سلام دوست عزیز اگه ممکنه یه کم در مورد خونه ای که فرمودید توضیح بدین ( موقعیت - اجاره - فاصله با مترو - و .... ) ممنون

Junior Member

سلام بر تمامی دوستان. اگر کسی پیشنهاد سابلت داره لطفا مطلع بفرمایید ممنون . ما (من و همسرم و پسر 6 ساله ام ) 18 جولای میاییم مونترال.

Junior Member

سلام من و همسرم از ۲۷ جولای به مدت ۲ هفته در مونترال خواهیم بود اگه کسی محل مناسبی جهت اجاره دادن دارد اطلاع دهد. با سپاس

Junior Member

سلام
    من ٣١ جولاي عازم كلگري هستم. اگه كسي اتاق براي اجاره داره من يه پسر 34 ساله هستم. ممنون ميشم خبر بديد.

Junior Member

سلام من و همسرم 13 آگوست میرسیم مونترال - لطفا در صورتی که خونه برای سابلت تا اول سپتامبر سراغ دارید اطلاع بدید.

Member hengame آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature(BA), Public Management(MA

سلام دوستان
    من به همراه همسر و پسر ١٠ ساله ام ماه آگوست عازم هستيم. از يكي از دوستانمان كه الان تورنتو هستند خواهش كرديم يك كوندو و يا يك خوابه در برجهاي empress walk براي ما تهيه كند. ايشان اقدام كردند اما صاحبخانه گفتند بايد حتما گواهي كار و فيش حقوقي داشته باشيم. حتي حاضر شديم كرايه ٦ ماه رو جلوتر پرداخت كنيم اما قبول نكردند.
    حالا با تجاربي كه پيشكسوتان دارند لطفا راهنمايي كنيد چه كار بايد كرد؟ آيا همه مهاجران با اينگونه مشكل روبرو هستند؟
    آخر يك مهاجر تازه وارد چگونه مي تواند فيش حقوقي ارائه كند درحاليكه هنوز وارد نشده و كاري هم ندارد. من خودم در سايتهاي اجاره مسكن گشت زدم و ديدم تمام صاحبخانه ها گواهي كار و فيش حقوقي درخواست كرددند. لطفا راهنمايي كنيد.
    بسيار متشكرم
    ارسال مدارک به سیدنی: 12/12/2009 برگشت مدارک از سیدنی: 09/01/2010 ارسال مجدد مدارک به سیدنی: 04/05/2010
    فایل نامبر اول: 26/10/2010 ارسال مدارک به دمشق: 8/02/2011 قایل نامبر دوم: 20/03/2011 کد: 4131. مديكال : 30/01/2014 پاس ریکوءست: 8/05/2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hengame نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به همراه همسر و پسر ١٠ ساله ام ماه آگوست عازم هستيم. از يكي از دوستانمان كه الان تورنتو هستند خواهش كرديم يك كوندو و يا يك خوابه در برجهاي empress walk براي ما تهيه كند. ايشان اقدام كردند اما صاحبخانه گفتند بايد حتما گواهي كار و فيش حقوقي داشته باشيم. حتي حاضر شديم كرايه ٦ ماه رو جلوتر پرداخت كنيم اما قبول نكردند.
    حالا با تجاربي كه پيشكسوتان دارند لطفا راهنمايي كنيد چه كار بايد كرد؟ آيا همه مهاجران با اينگونه مشكل روبرو هستند؟
    آخر يك مهاجر تازه وارد چگونه مي تواند فيش حقوقي ارائه كند درحاليكه هنوز وارد نشده و كاري هم ندارد. من خودم در سايتهاي اجاره مسكن گشت زدم و ديدم تمام صاحبخانه ها گواهي كار و فيش حقوقي درخواست كرددند. لطفا راهنمايي كنيد.
    بسيار متشكرم
    بهتره برای ۲ هفته یه جایی اسکان موقت داشته بلشید و حضوری دنبال خونه باشید. میتونید از سایت Kijiji.ca وآگهی آپارتمانها یا خونه های محلی که میخواهید ساکن شوید شروع کنید. خیلی از حاها چنین شرطی ندارن. شما حضور داشته باشید و اینجا یه هویتی و کارت شناسایی و حساب بانکی و ... ارائه بدید داستان خیلی فرق میکنه تا اینکه از راه دور اقدام کنید. اژ دور بدترین شرایط و سختترین وضعیت رو باهاتون طی میکنن .

سلام

من دانشجوی دکتری دانشگاه کنکوردیا لویولا کمپس هستم. دنبال اسکان بصورت موقت به یکی از صورتهای زیر هستم:

1- یک آپارتمان کوچک برای یک یا دو ماه از حدود 20 آگوست بصورت سابلت و ...
    2- یک خانه (1/2 1) یا (1/2 2) یا یک خوابه (در صورت رضایت، بصورت دائمی تمدید خواهد شد) (سایز خانه با توجه به قیمت و موقعیت قابل بررسی است)
    3- یک اتاق جهت اسکان موقت به مدت یک ماه از حدود 20 آگوست
    4- بصورت share هم باشد مشکلی نیست.

فقط no pet

مونتریال و نزدیک دانشگاه کنکوردیا لویولا کمپس باشد. Loyola Campus
    لطفاً پیام خصوصی دهید تا بیشتر در موردش و هزینه صحبت کنیم.
    ویرایش توسط qwerty_1002 : July 11th, 2014 در ساعت 12:47 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)