صفحه 13 از 221 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    http://www.settlement.org/sys/librar...doc_id=1004848
    http://www.settlement.org/sys/faqs_d...faq_id=4001242
    این دو لینک را ملاحظه فرمایید اگر سوالی داشتید بفرمایید
    البته به مبلغی که در این لینک بابت هر فرزند ذکر شده است مقداردیگری هم بسته به شرایط خانواده افزوده می شود.
    يك همچنين سايتي براي مونترال و كبك سيتي و يا شهرهاي ديگر كاناداهم وجود داره؟
    ممنون
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

دوست دارم یک تجربه شخصی‌ رو با دوستان اینجا Share کنم.
    یکی‌ از مسائلی‌ که روی روحیه افراد خارج کشور و بعضی‌ وقتها زندگیشون تاثیره زیاد میگذاره مسئله از دست دادنه عزیزان در ایرانه،
    کنار اومدن با از دست دادن عزیز کار خیلی‌ سختیه ، وقتی دوری رو هم بهش اضافه می‌کنید، مشکل دو چندان میشه،
    این موردیه که من قبل از اینکه از ایران خارج بشم بهش اصلا فکر نکرده بودم، وقتی بعد از ۵ ماه زندگی‌ در Canada مادرم به طرز ناگهانی در سنّ ۵۵ سالگی فوت کرد تازه متوجه اهمیت این مساله شدم،
    میدونم که مرگ رو نمیشه جلوش رو گرفت ولی‌ مغز انسان این حرفها حالیش نیست و این اتفاق‌ها سوراخی تو قلب آدم‌ها ایجاد میکنه که با هیچ چیز نمیشه پرش کرد،
    برای همین وقتی‌ از عزیزانتون خداحافظی می‌کنید ، این شانس رو بدید که ممکنه دفعه آخری باشه که از نزدیک میبینیدشون
    ببخشید ، نمیخوام کسی‌ رو ناراحت ویا پشیمون کنم ولی‌ اینهم یکی‌ از مشکلات مهاجرته، گفتم شاید کسی‌ بتونه با این اطلاعات خودشو یک کم آماده کنه.

موفق باشید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    دوست دارم یک تجربه شخصی‌ رو با دوستان اینجا Share کنم.
    یکی‌ از مسائلی‌ که روی روحیه افراد خارج کشور و بعضی‌ وقتها زندگیشون تاثیره زیاد میگذاره مسئله از دست دادنه عزیزان در ایرانه،
    کنار اومدن با از دست دادن عزیز کار خیلی‌ سختیه ، وقتی دوری رو هم بهش اضافه می‌کنید، مشکل دو چندان میشه،
    این موردیه که من قبل از اینکه از ایران خارج بشم بهش اصلا فکر نکرده بودم، وقتی بعد از ۵ ماه زندگی‌ در Canada مادرم به طرز ناگهانی در سنّ ۵۵ سالگی فوت کرد تازه متوجه اهمیت این مساله شدم،
    میدونم که مرگ رو نمیشه جلوش رو گرفت ولی‌ مغز انسان این حرفها حالیش نیست و این اتفاق‌ها سوراخی تو قلب آدم‌ها ایجاد میکنه که با هیچ چیز نمیشه پرش کرد،
    برای همین وقتی‌ از عزیزانتون خداحافظی می‌کنید ، این شانس رو بدید که ممکنه دفعه آخری باشه که از نزدیک میبینیدشون
    ببخشید ، نمیخوام کسی‌ رو ناراحت ویا پشیمون کنم ولی‌ اینهم یکی‌ از مشکلات مهاجرته، گفتم شاید کسی‌ بتونه با این اطلاعات خودشو یک کم آماده کنه.

موفق باشید
    ونکوور عزیز
    از شنیدن این مطلب بسیار ناراحت شدم و کاملا احساستان را درک می کنم چرا که من نیز 4 هفته بعد از ورودمان به کانادا پدرم را از دست دادم.غمی که هنوز باورش ندارم و تنها با مشغول کردن خودم آن را پنهان کرده ام.اما انسان با امید زنده است و هیچ کس نمی داند که چه در پیش رو دارد.برای همین توصیه ام به تمام مهاجران این است که در برابر تمامی مشکلات اوایل ورودشان به کانادا صبر و حوصله به خرج دهند و به همدیگر کمک کنند.

پیش فرض پاسخ : معرفی سایت راهنمای ساکنین کانادا

پیش فرض پاسخ : معرفی سایت راهنمای ساکنین کانادا

canadianlist.com

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

پیش فرض پاسخ : محل اقامت موقت تازه واردین به شهرهای مختلف کانادا(براي چند روز اول ورود)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyyyyy نمایش پست ها
    irani 2010 خواهر من از میهمانسرای کاشانه در تورنتو استفاده کرده بود و ازش راضی بود
    ميشه آدرس اين "كاشانه"رو بگيد يا اگه سايتي داره؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : محل اقامت موقت تازه واردین به شهرهای مختلف کانادا(براي چند روز اول ورود)

نقل قول نوشته اصلی توسط kiaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان

براي اقامت موقت يا دائم اين سايت به نظرم سايت خوبيه:

http://www.kijiiji.com

موفق باشيد
    به نظرم قیمت اسکان موقت که در سایت امده ،بالاست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ونکوور عزیز
    از شنیدن این مطلب بسیار ناراحت شدم و کاملا احساستان را درک می کنم چرا که من نیز 4 هفته بعد از ورودمان به کانادا پدرم را از دست دادم.غمی که هنوز باورش ندارم و تنها با مشغول کردن خودم آن را پنهان کرده ام.اما انسان با امید زنده است و هیچ کس نمی داند که چه در پیش رو دارد.برای همین توصیه ام به تمام مهاجران این است که در برابر تمامی مشکلات اوایل ورودشان به کانادا صبر و حوصله به خرج دهند و به همدیگر کمک کنند.
    از همدردیتون متشکرم،
    این میتونه یک تاپیک باشه، اینجوری که من میبینم مهمترین مساله برای مهاجران جدید کاره ، ولی‌ به نظر من اینجور مسائل از کار و پول و این حرفا خیلی‌ مهم تره.

Junior Member

با سلام
    ما به صورت مهاجرت داریم میریم کانادا . به صورت معمول حدود یک ماه پس از ورود کارت PR ما میاد . اگه حساب بانکی من حدود 30/000 دلار باشه ولی جایی کار نکنم . میشه برای پدر و مادر هامون دعوتنامه بفرستیم ؟ البته وضع مالی خانواده ام خوب هست و حساب بانکی + سند و دارایی + پاسپورت پر ویزا (سفرهای اروپایی دارند ) .
    به نظر شما چند ماه پس از اقامت در کانادا میتونیم برای اونها دعوتنامه بفرستیم . و همچنین به دلیل کار نکردن من ، آیا امکان فرستادن دعوتنامه هست ؟ اگر امکانش هست چند درصد امکان دادن ویزا هست ؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بهتر است بعد از گرفتن کارت PRتان دعوتنامه بفرستید به همراه موجودی بانکی اتان در کانادا.
    ولی پذیرفته شدن خانواده اتان بستگی به افسر بررسی کننده پرونده دارد.کسی اینجا بوده است که تنها بعد از 4 هفته برای پدر و مادرش دعوتنامه فرستاد و آن ها موفق به گرفتن ویزا شدند.اما زیاد روی گرفتن کارت اقامتتان بعد از 4 هفته ،اگر به تونرنتو می آیید حساب نکنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)