صفحه 135 از 221 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University-Linguistics

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    سلام
    برای 29 سپتامبر به تورنتو می آیم و برای اجاره یک واحد پچلر یا استودیو یا اتاق مستقل در یک واحد نیاز به اجاره کوتاه یا بلند مدت با حداکثر 1000 دلار دارم.
    ترجیحا مناطق نزدیک به ساپ وی یا داون تاون.
    اگر کسی سابلت یا موردی داشت معرفی کنه
    ضمنا اگر کسی شرایط مشابه برای همخونه شدن داره پیغام خصوصی بده شاید با هم بتونیم جایی پیدا کنیم
    ممنون
    سلام ببخشيد شما خانم هستيد؟ چون منم ميام تورنتو و دنبال خونه و همخونه هستم اگه بشه

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

بچه ها اگه بخوایم از شخص خونه اجاره کنیم bail رو از کجا میشه تهیه کرد.
    آیا این مدرک برای گرفتن کارت ملدی کافی هست؟
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    شما احتمالا دنبال اپارتمان رنتال بوديد من توصيه ميكنم از طريق بروكر اقدام كنيد و كاندو يا تاون هاوس را مد نظر داشته باشيد و سعى كنيد بجاى اينكه از شركت اجاره كنيد از فرد اجاره نماييد .
    البته تجربه من طور دیگری بود. آپارتمان رنتال اجاره کردم و فقط با co-signer قضیه حل شد. پول پیش بغیر از دو ماه (اول و آخر) چیزی نخواستند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

با درود
    دوستان عزیز اگه کسی جایی برای 10 روز اقامت از 12 اکتبر تا 22 اکتبر برای اقامت در کلگری سراغ داره راهنمایی بکنه .( برای چهار نفر )
    سپاس گزارم
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

Junior Member

سلام نیازمند یه آپارتمان مبله در مرکز شهر مونترال به هزینه حدود 650 دلار هستم از 12 دسامبر به مدت یک الی دو ماه

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar77 نمایش پست ها
    سلام نیازمند یه آپارتمان مبله در مرکز شهر مونترال به هزینه حدود 650 دلار هستم از 12 دسامبر به مدت یک الی دو ماه
    قيمت دانتاون كمي بيشتر اين عدده البته به سايز خونه هم بستگي داره. پيشنهاد ميكنم در منطقه ndg دنبال هونه باشيد برا شروع.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

سلام دوستان
    من برای ژانویه 2015 از دانشگاه مانیتوبا پذیرش گرفتم و 3 ماه دیگه میرم اونجا. میخاستم ببینم برای ورودم جایی میتونم برم بصورت موقت تا بعدا خودمجایی رو پیدا کنم؟؟؟ اگه میشناسیت لطفا معرفی کنید. و اینکه خوابگاه تو کمپس دانشگاه بهتره یا خونه بیرون؟؟

ممنون

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

سلام . یه خونه دوخوابه( و نه آپارتمان) در محدوده جنوب شرق نزدیک به وایت او ادمنتون برای اجاره موجود است. کل خونه رو بازسازی کردیم که شامل لمینیت و رنگ و آشپزخانه و در و پنجره و عایق کاری حرفه ای و سیستم گرمایی جدید و میباشد.تمام لوازم برقی نو شامل گاز و یختچال و مایکروویو وماشین ظرفشویی و خشککن و لباسشویی هست. اجاره 1400$ ماهیانه شامل تمام یوتیلیتی و اینترنت میباشد.مبلغ دپازیت هم 1400.قصدمون اجاره برای یک سال از ماه نوامبر هست ولی چند روز این ور اون ور فرقی نمیکند.

کل خانه به یک نفر اجاره داده شده و اتاق ها تک تک اجاره داده نمیشود.
    no pet. no kid. no minors (under 18). no party or smoker even if you smoking outsid

واسه اطلاعات بیشتر برام پیغام بفرستید.

Junior Member

یک آپارتمان یک خوابه جهت اسکان موقت در تاریخ 13 دسامبر در ونکور مورد نیاز است لطفا پیام خصوصی بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظورتون دقیقا از خانه های متحرک چیه؟ تریلر و RV منظورتونه ؟ یا خانه های پیش ساخته ای که با جرثقیل نصب میشوند؟
    ببخشید خیلی دیر جواب می دهم. نمی دانم دقیقا" چه مدلیه. ولی زده بود mobile house که یه مثل همین کانتینرهایی که تو فیلمها نشان می دهند بود اما توی یک قطعه زمین چهار دیواری شده. ولی قیمتش خوب بود برای یه مدت کوتاه. فقط یک سوالی که برام خیلی مهم بود ببخشید این بود که فاضلاب این خانه ها چه طوریه یعنی مثل خانه های ساخته شده زیرزمینی است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)