صفحه 136 از 221 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام . یه خونه دوخوابه( و نه آپارتمان) در محدوده جنوب شرق نزدیک به وایت او ادمنتون برای اجاره موجود است. کل خونه رو بازسازی کردیم که شامل لمینیت و رنگ و آشپزخانه و در و پنجره و عایق کاری حرفه ای و سیستم گرمایی جدید و میباشد.تمام لوازم برقی نو شامل گاز و یختچال و مایکروویو وماشین ظرفشویی و خشککن و لباسشویی هست. اجاره 1400$ ماهیانه شامل تمام یوتیلیتی و اینترنت میباشد.مبلغ دپازیت هم 1400.قصدمون اجاره برای یک سال از ماه نوامبر هست ولی چند روز این ور اون ور فرقی نمیکند.

کل خانه به یک نفر اجاره داده شده و اتاق ها تک تک اجاره داده نمیشود.
    no pet. no kid. no minors (under 18). no party or smoker even if you smoking outsid

واسه اطلاعات بیشتر برام پیغام بفرستید.
    دوستان عزیز که پیغام فرستادید ممنون ازهمه. مستاجر پیدا شد و قرارداد نوشتیم.شرمنده اگه جواب پیغام رو تک تک ندادم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

سلام دوستان
    کسی توادمونتون Studio یا یک خوابه برای اجاره سراغ داره؟ الان 10 روزه دارم میگردم و چیزی پیدا نمی کنم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Communication Eng

با درود

ما برای 15 نوامبر به مدت 15 روز به یک مکان موقت در تورنتو احتیاج داریم
    ممنون می شوم اگر کسی جایی رو برای اجاره ترجیحاً در نورث یورک و حوالی فینچ و شپرد سراغ داره اطلاع بدهد

متشکرم
    دریافت مدارک در سیدنی: June 7th, 2010 ، فایل نامبر اول : Oct 26th, 2010 ، دریافت مدارک در دمشق : Jan 20th, 2010 ، فایل نامبر دوم: March 22th, 2011، اینپروسس: June 6th, 2012 ، دریافت مدیکال و اپدیت: June 26th 2014 ، ارسال مدیکال: July 13th 2014 ، پاسریکویست : August 4th 2014

Junior Member

سلام دوستان
    كسي مي تونه در خصوص يه جاي سكونت موقت با امكانات و قيمت مناسب براي حداكثر يك ماه در مونترال از تاريخ 14 دسامبر راهنمايي كنه؟كسي جاييو سراغ داره؟

Junior Member

با سلام
    اواسط نوامبر وارد تورنتو میشویم ما یک خانواده 4 نفره با دو فرزند مدرسه ای هستیم ( ابتدایی و دبیرستانی) دنبال یک آپارتمان یا کاندو تمیز و مناسب حتی یک خوابه هستیم .
    چنانچه دوستان موردی را سراغ دارند اطلاع دهند. با سپاس فراوان

Junior Member

ذوستان عزیز
    قبلا هم پی ام گذاشتم برای اجاره خونه حتی یک خوابه در منطقه نورث یورک - فینچ - شپرد اگر دوستان جایی را برای اجاره یکساله سراغ دارند اطلاع دهید

با سلام، دوستان ما حدودا چهار ماه هست که اومدیم تورنتو و اپارتمان اجاره کردیم، ولی چون کاری که همسرم اخیرا قرارداد بسته در کمبریج هست مجبوریم جابجا شیم، علیرغم اینکه واقعا از این اپارتمان راضی هستیم و اوایل که ماشین نداشتیم چقدر راحت خدا رو شکر تونستیم همه کار رو انجام بدیم. مشخصات:
    اپارتمان (کاندو) یک اتاق خواب+ دن در طبقه شش در منطقه تورنهیل (دقیقا روبروی Promenade mall) با دسترسی عالی به همه چیز از جمله ترمینال اتوبوس Promenade circle ,کتابخانه، مرکز خرید Promenade (که اکثر برندها توش هست)، تی اند تی،والمارت، نوفریلز، بانک، مدرسه و مهدکودک ... کلا هر چیزی که بخواین به راحتی و با کمتر از ده دقیقه پیاده روی در دسترس هست.
    لاکر( انباری) ،استخر،جیم ،پارتی روم و محوطه بازی کودک و پارکینگ هم داره.
    اجاره ماهیانه: ۱۵۷۵$
    از یک نوامبر قابل تحویل هست.
    صاحبخانه یک خانم مسن کانادایی هست که بهمون گفته که مستاجر جدید خودمون پیدا کنیم تا بتونه قرارداد جدید ببنده و اجاره سه ماه اخر و چکهایی که بهش دادیم رو بتونه برگردونه بهمون.
    لطفا اگه کسی دنبال خونه هست خبر بده و در صورت نیاز به عکس و اطلاعات بیشتر از ساختمان و یا حتی بازدید حتما پیام بزنید و ادرس ایمیل بدید تا براتون بفرستم.
    ممنون
    ویرایش توسط nedak : October 16th, 2014 در ساعت 01:26 AM
    فايل نامبر کبک ژانویه ۲۰۱۱،درخواست مدرک فرانسه اگوست ۲۰۱۲،دعوت به مصاحبه مارچ ۲۰۱۳، مصاحبه اپریل ۲۰۱۳. فايل نامبر فدرال اگوست۲۰۱۳،درخواست اپدیت و مدیکال سپتامبر ۲۰۱۳،ارسال اپدیت و نتایج مدیکال اکتبر ۲۰۱۳، ویزا مارچ ۲۰۱۴، لندینگ ۲۶ می ۲۰۱۴

با سلام به همه دوستان

من دارم می رسم کلگری (در هفته آینده یعنی 26 اکتبر) و جایی برای موندن ندارم و هزینه هتل هم تا جا پیدا کردن برام مقدور نیست (قرار بود با منزل یکی از آشناها بمونم ولی متاسفانه براشون مشکلی پیشآمد کرده و من ثانیه نود بی جا و مکان شدم)
    شما محلی موقت و یا دائم و یا همخونه سراغ دارید (خانم) ؟

اگر موردی سراغ دارید ممنون می شم اطلاع بدید بهم هر چه سریعتر

سلام
    اگه نمی خواین هتل برین، یه گزینه دیگه هست به نام bed & breakfast که هزینه اش کمتر از هتله و مثل این می مونه که یه اتاق تو خونه یه نفر اجاره کنین. می تونین تو گوگل سرچ کنین و یا از سایتهایی مثل airbnb استفاده کنین. اجاره تخت در hostle هم یه روش ارزون محسوب میشه ولی برای کسی که تازه وارده و احتمالا مبلغ زیادی پول نقد همراه داره یه کم ریسک داره چون شما در اتاقی می خوابین که 2-4 نفر دیگه هم تو همون اتاق می خوابن.

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من دارم می رسم کلگری (در هفته آینده یعنی 26 اکتبر) و جایی برای موندن ندارم و هزینه هتل هم تا جا پیدا کردن برام مقدور نیست (قرار بود با منزل یکی از آشناها بمونم ولی متاسفانه براشون مشکلی پیشآمد کرده و من ثانیه نود بی جا و مکان شدم)

نقل قول نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

Hi,you can check kijiji website too,but please be careful who you are going to deal with

http://www.kijiji.ca/b-room-rental-r...ry/c36l1700199

Search for hostel too.
    Kijiji is a little bit risky and you have to ask all of your questions before contract.
    Good luck

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)