صفحه 139 از 221 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    محله ی نیوتون بروک east توی نورث یورک چطور جایه؟
    همینجوری که میبینم ازش خوشم میاد ولی چون زندگی نکردم نمیدونم از نظر محل خوبه یا نه کسی میدونه؟
    و همینطور اطرافش ...
    اون منطقه در نورت یورک تقریبا استراتژیک حساب میشه از یه طرف به متروی فینچ و از یه طرف به پلازای ایرانیها و فروشگاههای ایرانی نزدیکه پس بدلیل نزدیکی به مترو ارزون نیست. فروشگاه ارزون قیمتی بنام فود بیسیکس نزدیکش هست که من طرفدارشم
    که البته کمی دوره برای من. یعنی اگر خرید زیاد داشته باشم حاضرم بجای لابلاس برم اونجاها که دورتره به ما ارزونتر بخرم چون کارت مترو پس دارم.
    و بدلیل دوری والمارت و کاستکو خیلی کم میتونیم بریم اونجا.
    نتیجه : اگر در منطقه نورت یورک میخواید مستقر بشید حتما نزدیک به مترو یا دست کم اتوبوس پر رفت و آمد باشید و اگر قصد خرید ماشین دارید نورت یورک خونه نگیرید. چون آبشن های ارزونتری دارید و وسیعتر فقط در کوتاه مدت قبل از خرید ماشین اذیت میشین.
    یک ترازو باید در نظر گرفت بین هزینه اجاره بالا در عوض نزدیکی به مترو و اتوبوس
    و از اون طرف رفتن در منطقه دورتر و خارج از محدوده تی تی سی (شرکت واحد اتوبوسرانی تورنتو و حومه) و در کنار اون خرید ماشین. ماشین حدود ۸۰۰ دلار در ماه هزینه داره و هزینه هر بار اتوبوس و مترو سوار شدن ۳ دلار و اگر دورتر برید یعنی خارج از تی تی سی ۴ دلار دیگه میاد روش.
    اجاره کاندو هم در نورت یورک از ۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ متغیره حدودا. هاوس هم ۳۰۰۰ تا اگر مشکل هزینه ندارید.
    در مورد نورت یورک دو نکته منفی دیگه هست یکی اینکه کاری که پیدا میکنید احتمال زیاد د ر این منطقه نیست و این یعنی هزینه ثابت رفت و آمد دوم مساله عدم نیاز مبرم به زبان انگلیسی
    بدلیل اینکه در اکثر فروشگاهها و بانکهای این منطقه معمولا یک ایرانی هست. البته بعضی این رو یک حسن میدونن و بالاخره دیدن هموطنان و عدم احساس غربت هم خودش نکته مثبتیه
    و اینجاست که بعضی از هموطنان قدیمی این منطقه هستن که بعد از سالها هنوز زبان انگلیسی ضعیفی دارن.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

ممنون از جوابتون. یه چیزی رو هم باید در نظر داشت. ماشین داشتن خیلی خوبه اما گاهی اعضای خانواده جاهای متفاوتی کار دارند. مخصوصا اگه بچه دار باشی (بخصوص در سنین نوجوانی) و اونا بخوان برن و بیان حالا چه مدرسه چه جاهای دیگه بهتره به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    اون منطقه در نورت یورک تقریبا استراتژیک حساب میشه از یه طرف به متروی فینچ و از یه طرف به پلازای ایرانیها و فروشگاههای ایرانی نزدیکه پس بدلیل نزدیکی به مترو ارزون نیست. فروشگاه ارزون قیمتی بنام فود بیسیکس نزدیکش هست که من طرفدارشم
    که البته کمی دوره برای من. یعنی اگر خرید زیاد داشته باشم حاضرم بجای لابلاس برم اونجاها که دورتره به ما ارزونتر بخرم چون کارت مترو پس دارم.
    و بدلیل دوری والمارت و کاستکو خیلی کم میتونیم بریم اونجا.
    نتیجه : اگر در منطقه نورت یورک میخواید مستقر بشید حتما نزدیک به مترو یا دست کم اتوبوس پر رفت و آمد باشید و اگر قصد خرید ماشین دارید نورت یورک خونه نگیرید. چون آبشن های ارزونتری دارید و وسیعتر فقط در کوتاه مدت قبل از خرید ماشین اذیت میشین.
    یک ترازو باید در نظر گرفت بین هزینه اجاره بالا در عوض نزدیکی به مترو و اتوبوس
    و از اون طرف رفتن در منطقه دورتر و خارج از محدوده تی تی سی (شرکت واحد اتوبوسرانی تورنتو و حومه) و در کنار اون خرید ماشین. ماشین حدود ۸۰۰ دلار در ماه هزینه داره و هزینه هر بار اتوبوس و مترو سوار شدن ۳ دلار و اگر دورتر برید یعنی خارج از تی تی سی ۴ دلار دیگه میاد روش.
    اجاره کاندو هم در نورت یورک از ۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ متغیره حدودا. هاوس هم ۳۰۰۰ تا اگر مشکل هزینه ندارید.
    در مورد نورت یورک دو نکته منفی دیگه هست یکی اینکه کاری که پیدا میکنید احتمال زیاد د ر این منطقه نیست و این یعنی هزینه ثابت رفت و آمد دوم مساله عدم نیاز مبرم به زبان انگلیسی
    بدلیل اینکه در اکثر فروشگاهها و بانکهای این منطقه معمولا یک ایرانی هست. البته بعضی این رو یک حسن میدونن و بالاخره دیدن هموطنان و عدم احساس غربت هم خودش نکته مثبتیه
    و اینجاست که بعضی از هموطنان قدیمی این منطقه هستن که بعد از سالها هنوز زبان انگلیسی ضعیفی دارن.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یه چیزی رو هم باید در نظر داشت. ماشین داشتن خیلی خوبه اما گاهی اعضای خانواده جاهای متفاوتی کار دارند. مخصوصا اگه بچه دار باشی (بخصوص در سنین نوجوانی) و اونا بخوان برن و بیان حالا چه مدرسه چه جاهای دیگه بهتره به وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک باشی.
    درسته پس منطقه خوبی رو انتخاب کردین و امیدوارم مورد مناسبی پیدا کنین. تو سایت realtor.ca بعضی وقتها خونه های خوبی داره.
    در کنار آژانسهای مسکن میتونین از این سایت هم کمک بگیرین.

Junior Member

با سلام
    من و همسرم اواسط نوامبر میایم کلگری. از دوستان اگه کسی جای تمیز ومناسب با اجاره خوب سراغ دارن پیغام خصوصی بذارن.

مرسی

با سلام،

من شروع ترمم January 2015 هست.اواخر دسامبر میرم winnipeg و دنبال یه جای موقت (در واقع ترم زمستانه) و دنبال یک هم خانه می گردم.

اگر کسی تمایل داره یا جاییو میشناسه لطفا پیغام بدین.

با تشکر.

سلام

اگر سوالی در مورد خریدخانه و یااجاره دارید میتوانید از من بپرسید، من در تورنتو هستم و دو تا اطاق با سرویس و حمام جدا هر کدوم در مرکز شهر{ بیچز)،
    اگر به شهر سفر میکنید و نیاز به جا دارید تماس بگیرید
    [...]
    ویرایش توسط sepehr_5566 : July 22nd, 2015 در ساعت 10:12 AM دلیل: درج ایمیل خلاف مقررات است

امیدوارم جا پیدا کرده باشید ولی از طریق Kijiji -Airbnb میتوانید مورد های خوبی پیدا کنید

Junior Member

سلام اگر خانم مجرد هستید و به دنبال یه جای موقت در مونترآل میگردید، یک اتاق مبله در یک آپارتمان یک خوابه با کلیه امکانات ( آب گرم، برق و اینترنت) از 9 دسامبر تا 10 ژانویه اجاره داده میشود (فقط خانم ).
    آپارتمان در بهترین نقطه مرکز شهر، کنار دانشگاه کنکوردیا و مترو Guy-Concordia و چند دقیقه ای از مراکز خرید و فروشگاها ( المیزان، Pharmaprix، JeanCotu و ...) و رستورانها میباشد. کد پستی H3G2M2.
    اجاره برای 1 ماه $450 .
    برای اطلاعات بیشتر پیغام بگذارید.

Junior Member

دوستان گرامي من ژانويه وارد تورنتو ميشوم و بدنبال اتاق ،بچلر ،يا بيس منت هستم ،اگه اپارتمان بصورت شير هم باشه قبول ميكنم ،خانم هستم ٢٦ ساله ،

Junior Member

سلام. من خانم هستم و برا فرصت مطالعاتی در دانشگاه مونترال 5 دسامبر دارم میام. دنبال خونه هستم ولی میخوام نزدیک دانشگاه مونترال باشه. آیا خونه شما اینطور هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)