صفحه 146 از 221 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

دوستان ما الان یک هفته هست ونکوور هستیم و هر قدر میگردیم(سمت نورت ونکور و داون تاون رو گشتیم) جای مناسب واسه اجاره پیدا نمیشه-یا به خانواده با بچه اجاره نمیدن-یا به حدی این مجتمع ها بوی نامطبوع میده که حتی نمیشه واردش بشی فقط نمای ساختمونها قشنگه -انواع و اقسام سایتها رو هم چک کردیم-قیمتها هم که دیگه نیازی به گفتن نیست به عنوان تجربه ساختمانهای زیر هزارو دویست سیصد دلار رو دنبالش نرید که........هست-خدایی حالا قدر آپارتمانهایی که تو ایران داشتیم رو میدونم اصلا این عکسهای توی کریگزلیست و .... زمین تا آسمون با واقعیت فرق داره
    لطفا اگر کسی کمکی میتونه بکنه و جای مناسبی سراغ داره پیام خصوصی بده-الان هتل هستیم فعلا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroo1970 نمایش پست ها
    سلام دوستان مقیم تورنتو
    میشه اگر وقت دارید توضیحی در مورد محلات تورنتو بدهید که ما از سایت airbnb بتوانیم محله خوبی را انتخاب کنیم. شما نظرتون درمورد اقامتگاههای ایرانی جیست؟ مریم ، کاشانه و scancanada
    ضمنا ممنون میشم اگر موردی داشتید برای اقامت بهم خبر بدهید من و همسرم 17 ژانویه اونجا هستیم انشاالله
    محلات و مناطق خوب بسیار زیادی در این شهر هست همونطور که مناطق بد زیادی هم داره. فصل سرد هم دارید تشریف می آرید پس ترجیحاً جایی رو نزدیک به مترو و امکانات حمل و نقل برای یکی دو هفته اول انتخاب کنید تا خیلی اذیت نشید و سر فرصت دنبال جا بگردید. حالا اگه بگم قسمت مورد ترجیح ایرانی ها در نورث یورک بعضی ها شاید جبهه بگیرن ولی خب واقعیتش اگر روزهای اول حوالی خیابان یانگ بالای اتوبان 401 تا مثلا خیابان استیلز باشید هم شلوغی و سرزندگی شهری هست هم فروشگاه های ایرانی و هم نزدیکی به مترو. وگرنه کلی جای خوب چه می دونم در نیومارکت، ریچموندهیل، برامتون، داون تاون، می سی ساگا و و و ..... هست
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

در مورد تورنتو
    به لیستتون مناطق Donmills و Leslie در طول خیابان شپرد شرقی هم اضافه کنید. کاندوهای نوسازی اون اطراف هست که اجاره شون چندان زیاد نیست. البته بدلیل وجود مترو از تورن هیل و ریچموند هیل گرون تر هستن
    به IKEA و Canadian Tire نزدیکه و هم یک مرکز خرید خوب داره. از نظر امنیت اما نمیدونم نه بدی و نه خوبی اما قدیمها قبل از ریچموند هیل مثل اینکه محله ایرانیها این منطقه بوده و ایرانیها منطقه نا امن نمیرفتن.
    متاسفانه اشکال نورت یورک اینه که فروشگاههای خوبی مثل Walmart و Costco خیلی در دسترس نیست.

میسیساگا شهر در حال رشد و ارزونیه با موقعیتهای کاری زیاد و فروشگاههای خوب اما رفت و آمد به مرکز شهر در ساعتهای اوج ترافیک سخته و زمانبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminca نمایش پست ها
    دوستان من کمتر از 1 ماه دیگه تورنتو هستم و به دنبال هم خانه. دارم یه کاندو نزدیکای منطقه نورث یورک میگیرم با تمام امکانات استخر و سالن بدنسازی و ... البته هنوز قطعی نشده(احتمال خیلی زیاد قرار داد میبندم) اجاره هم حدود 1400 تاست که نصف میشه.
    اگر کسی مایل بود جهت هم خانه پی ام بده.
    دوستان من 25 ژانویه میرسم و اون کاندو رو از طریق یکی از دوستانم رنت کردم به مدت 6 ماه کسی اگر مایل بود جهت هم خانه پیغام بده تا من عکس ها و شرایط رو براش بفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminca نمایش پست ها
    دوستان من 25 ژانویه میرسم و اون کاندو رو از طریق یکی از دوستانم رنت کردم به مدت 6 ماه کسی اگر مایل بود جهت هم خانه پیغام بده تا من عکس ها و شرایط رو براش بفرستم.
    ممنون می شم شرایط آپارتمان رو برام بگید
    Cio: 17 Dec 2009
    Med: 10 Jan 2014
    Visa: 12 Nov 2014

Junior Member

سلام دوستان
    من و خواهرم اول فوریه میایم تورنتو. اگه آپارتمان یک خوابه ای برای اجاره سراغ دارین که از نظر موقعیت مکانی و دسترسی به مترو و .....هم جای مناسبی باشه لطفا میشه خبر بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر، سخت افزار- دانشگاه شيراز

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

با سلام
    ما 10 May پرواز تورنتو داريم.
    كسي از دوستان ميتونه من رو راهنمايي كنه كه آيا اين امكان وجود داره كه قبل از سفر به تورنتو يه محل اسكان موقت چند هفته اي اجاره كرد؟
    چه امكاناتي دارند و چقدر بايد كرايه بپردازيم؟
    ميشه آدرسي؛ تلفني؛ لينكي و ... معرفي كنيد لطفاً.
    با تشكر

Member shahroo1970 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری( آزاد مرکزی)

دوستان سلام
    نیازمند به استودیو یا سوئیت یا اپارنمان سابلت میباشم لطفا اطلاع دهید
    Code 1111 Accountant
    ( Sydney 29/01/2010 ( 1st File No. 15/03/2010 ) Damascus 27/06/2010 ( 2nd File No. 24/08/2010
    09/01/2014 Transfer to Warsaw 20/12/2011 Started processing 13/02/2012 Medical
    Send update 17/02/2014 Pass Request 9/8/2014 Visa issue 9/2014 Landing 1/2015 - v---p-

Senior Member

دوستان همسر من براي تاريخ ٢٩ مارچ عازم تورنتو هستن ممنون ميشم اگر كسي به همخونه براي تايم مرقت (يك ماه ) نياز داره پيغام بده
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Communication Eng

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط GachsaranBoy نمایش پست ها
    با سلام
    ما 10 May پرواز تورنتو داريم.
    كسي از دوستان ميتونه من رو راهنمايي كنه كه آيا اين امكان وجود داره كه قبل از سفر به تورنتو يه محل اسكان موقت چند هفته اي اجاره كرد؟
    چه امكاناتي دارند و چقدر بايد كرايه بپردازيم؟
    ميشه آدرسي؛ تلفني؛ لينكي و ... معرفي كنيد لطفاً.
    با تشكر
    دوست گرامی

به نظرم airbnb یکی از انتخابها می تونه باشه. در این سایت انتخاب های متنوعی وجود داره که شما می توانید بر اساس بودجه و سلیقه خودتون یکی از آنها رو انتخاب کنید. ما از طریق این سایت یک اتاق برای 14 روز از ایران رزرو کردیم با همه امکانات و بسیار راضی بودیم. فقط بایستی حتماً پول را با کردیت کارت و یا از طریق پی پال پرداخت کنید. www.airbnb.com

موفق باشید
    دریافت مدارک در سیدنی: June 7th, 2010 ، فایل نامبر اول : Oct 26th, 2010 ، دریافت مدارک در دمشق : Jan 20th, 2010 ، فایل نامبر دوم: March 22th, 2011، اینپروسس: June 6th, 2012 ، دریافت مدیکال و اپدیت: June 26th 2014 ، ارسال مدیکال: July 13th 2014 ، پاسریکویست : August 4th 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)