صفحه 147 از 221 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر، سخت افزار- دانشگاه شيراز

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط فضا2004 نمایش پست ها
    دوست گرامی

به نظرم airbnb یکی از انتخابها می تونه باشه. در این سایت انتخاب های متنوعی وجود داره که شما می توانید بر اساس بودجه و سلیقه خودتون یکی از آنها رو انتخاب کنید. ما از طریق این سایت یک اتاق برای 14 روز از ایران رزرو کردیم با همه امکانات و بسیار راضی بودیم. فقط بایستی حتماً پول را با کردیت کارت و یا از طریق پی پال پرداخت کنید. www.airbnb.com

موفق باشید
    فضا2004 عزيز
    دستت درد نكنه. Airbnb رو ديدم. خيالم تقريباً راحت شد. متشكرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

دوست گرامی

به نظرم airbnb یکی از انتخابها می تونه باشه. در این سایت انتخاب های متنوعی وجود داره که شما می توانید بر اساس بودجه و سلیقه خودتون یکی از آنها رو انتخاب کنید. ما از طریق این سایت یک اتاق برای 14 روز از ایران رزرو کردیم با همه امکانات و بسیار راضی بودیم. فقط بایستی حتماً پول را با کردیت کارت و یا از طریق پی پال پرداخت کنید. www.airbnb.com

موفق باشید
    ممنون.من هم همین سوال رو داشتم.خیلی خوبه این سایت. مورداعتماد هست دیگه. همه پول رو از ایران پرداخت کردید؟ میشه پروسشو توضیح بدید؟ممنون

Junior Member

دوستان کسی از طریق ایران آنکارا محل اسکان موقت اجاره کرده؟ اگه بله میشه خصوصی بگید چطور بود؟

Junior Member

دوست گرامی

موفق باشید
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم..کدوم حدود خونه رو بگیریم برای یک ماه اول خوبه..و کرایه مناسبی هم داره.ممنون

Member shahroo1970 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری( آزاد مرکزی)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام
    از دوستان عزیز خواهش میکنم تجربیاتتون را بصورت خصوصی برای هم نفرستید بگذارید همه فیض ببرند.والا من بدون جا ماندم و نمیدونم کجا برم تا 3 روز دیگه پرواز دارم. اگر موردی یا هتلی میشناسید حتما بهم بگید.
    میشه بفرمایید که چطوری از ایران میشه با پی پال پرداخت صورت گیرد؟
    دوستانی که از airbnb اسکان کردند ایا deposit damage و cleaning fee هم دادید؟ راستش برای من یکی از دوستان جایی پیدا کرد و طرف گقته بود که باید 500 دلار بابت دیپازیت بدهند و 40-60 دلار هم بابت تمیز کرن خاتاق . منهم فکر کردم شاید مرسوم نباشه و کنسل کردم.
    Code 1111 Accountant
    ( Sydney 29/01/2010 ( 1st File No. 15/03/2010 ) Damascus 27/06/2010 ( 2nd File No. 24/08/2010
    09/01/2014 Transfer to Warsaw 20/12/2011 Started processing 13/02/2012 Medical
    Send update 17/02/2014 Pass Request 9/8/2014 Visa issue 9/2014 Landing 1/2015 - v---p-

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroo1970 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان عزیز خواهش میکنم تجربیاتتون را بصورت خصوصی برای هم نفرستید بگذارید همه فیض ببرند.والا من بدون جا ماندم و نمیدونم کجا برم تا 3 روز دیگه پرواز دارم. اگر موردی یا هتلی میشناسید حتما بهم بگید.
    میشه بفرمایید که چطوری از ایران میشه با پی پال پرداخت صورت گیرد؟
    دوستانی که از airbnb اسکان کردند ایا deposit damage و cleaning fee هم دادید؟ راستش برای من یکی از دوستان جایی پیدا کرد و طرف گقته بود که باید 500 دلار بابت دیپازیت بدهند و 40-60 دلار هم بابت تمیز کرن خاتاق . منهم فکر کردم شاید مرسوم نباشه و کنسل کردم.
    اگر مونترال میری این لینک نگاه کنید
    http://promis.qc.ca/index.php?p=61&v...0fc55.95286379

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان من و همسرم خانه اي ٤ و يك دوم در نزديكي ايستگاه villa marie مونترال بمدت يكسال با يك زوج ديگه اجاره كرديم، الان حدود٥ ماه از اجاره گذاشته و هم خانه هايمان بخاطر مشكلاتي كه دارن ميخان برگردن ايران. سريعا بدنبال يك همخانه خانم مي گرديم. اجاره خانه با همه چي حدود ماهي ٤٨٠ دلار هستش، خانه تمييز و همه چيز اينكلود هست و فقط بايد پول برق و اينترنت رو بديم. تا ايستگاه مترو ده مين پياده روي و ايستگاه دو خط اتوبوس به مقصد وندوم و كنكورديا پايين ساختمون هست. ضمنا خود من صبح زود از خونه خارج و شب برميگردم و مناسب يك خانم بهمراه همسرم هست. در صورت تمايل پيام خصوصي بديد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان،
    من سوالی داشتم در مورد خرید خانه Condo در کانادا. قیمت این خونه ها توی Ontario چنده؟ من دیدم که 50هزار دلار هم هست. خب با این کار میتونم من یه خونه بخرم؟ آیا این سایت realtor.ca معتبر هست؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Communication Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla1 نمایش پست ها
    ممنون.من هم همین سوال رو داشتم.خیلی خوبه این سایت. مورداعتماد هست دیگه. همه پول رو از ایران پرداخت کردید؟ میشه پروسشو توضیح بدید؟ممنون
    دوستان عزیزم

همونطوری که تو سایت airbnb می شه دید تقریباً برای همه سلیقه ها و با هر رنج قیمتی می تونید خونه بیابید البته اگر به دنبال حداقل قیمت هستید معمولاً بایستی یک اتاق از صاحبخانه اجاره کنید و بقیه قسمت های منزل با اون مشترک هست. در مورد deposit damage و cleening fee هم بستگی به صاحبخانه داره و معمولاً در سایت کاملاً در این باره توضیح داده شده است. در مورد امنت هم به نظرم یکی از امن ترین سایت هاست. اما پرداخت پول متأسفانه از ایران کمی با مشکلات مواجه هست. ما از طریق کارت پی پال یکی از دوستانم که امریکا بود پرداخت کردیم. پروسه پرداخت کمی طولانی است و کلی اطلاعات از شما و پرداخت کننده می گیره.
    شاید بعضی شرکت ها تو ایران بتونند این کار رو انجام دهند ولی من در اینباره اطلاعات کافی ندارم.
    به هر حال اگر همه جوانب رو در انتخاب خانه در نظر بگیرید بعید می دونم که بعداً پشیمان شوید. یکی از نکات مهم در انتخاب محل اقامت خواندن review هایی است که اشخاص دیگر در مورد اون محل و شخص صاحبخانه در سایت قرار داده اند و می تونه دید کلی به شما بده.

امیدوارم که روزهای خوبی رو در پیش داشته باشید
    دریافت مدارک در سیدنی: June 7th, 2010 ، فایل نامبر اول : Oct 26th, 2010 ، دریافت مدارک در دمشق : Jan 20th, 2010 ، فایل نامبر دوم: March 22th, 2011، اینپروسس: June 6th, 2012 ، دریافت مدیکال و اپدیت: June 26th 2014 ، ارسال مدیکال: July 13th 2014 ، پاسریکویست : August 4th 2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tomalaki نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من سوالی داشتم در مورد خرید خانه Condo در کانادا. قیمت این خونه ها توی Ontario چنده؟ من دیدم که 50هزار دلار هم هست. خب با این کار میتونم من یه خونه بخرم؟ آیا این سایت realtor.ca معتبر هست؟

با تشکر
    سایت معتبر است ولی آپارتمان پنجاه هزار دلاری قابل سکونت حتی در شهرهای کوچک انتاریو هم وجود ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)