صفحه 148 از 221 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام. من و همسرم یک یا دو هفته دیگه داریم میایم مونترال و دنبال خونه می گردیم. اگه شما تمایل دارین لطفا بهم مسیج بزنین تا بتونیم در اسکایپ صحبت کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان من و همسرم خانه اي ٤ و يك دوم در نزديكي ايستگاه villa marie مونترال بمدت يكسال با يك زوج ديگه اجاره كرديم، الان حدود٥ ماه از اجاره گذاشته و هم خانه هايمان بخاطر مشكلاتي كه دارن ميخان برگردن ايران. سريعا بدنبال يك همخانه خانم مي گرديم. اجاره خانه با همه چي حدود ماهي ٤٨٠ دلار هستش، خانه تمييز و همه چيز اينكلود هست و فقط بايد پول برق و اينترنت رو بديم. تا ايستگاه مترو ده مين پياده روي و ايستگاه دو خط اتوبوس به مقصد وندوم و كنكورديا پايين ساختمون هست. ضمنا خود من صبح زود از خونه خارج و شب برميگردم و مناسب يك خانم بهمراه همسرم هست. در صورت تمايل پيام خصوصي بديد.

Junior Member

سلام دوستان. من و همسرم حدودا دو هفته دیگه میایم مونترال. ما دنبال یه اتاق تو یه خونه می گردیم یا یه خونه. ترجیحمون اینه که برای حدودا دو ماه باشه. اگه از خونه خوشمون اومد می تونیم خونه رو برای طولانی مدت (دو سال ) داشته باشیم و اگه دوست نداشتیم تو مدت دو ماه خونه پیدا می کنیم. اولویت هامون خونه نزدیک مترو و ترجیحا یا مرکز شهر یا نزدیک دانشگاه مونترال هست. اگه کسی متمایل بود که خونه ای رو با ما سهیم بشه لطفا بهم پیام خصوصی بده تا اسکایپ کنیم. قیمت اتاق هم اگه واقعا خوب باشه تا ۷۰۰ دلار برامون خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كامپيوتر، سخت افزار- دانشگاه شيراز

سلام
    يه سئوال از دوستاني كه تورنتو هستند دارم:
    همه ميگن صاحب خونه براي اجاره دادن Bank Statement و نامه از محل كار و ... مي خواد كه تازه واردها ندارند، اما هيچكس هنوز نگفته كه اگر تازه واردها كسي رو توي تورنتو نداشته باشند كه به عنوان ضامن، اجاره نامه رو امضاء كنه؛ تكليف چيه و چطور ميشه خونه اجاره كرد؟
    ميشه لطفاً راهنمايي كنيد!

Junior Member

سلام دوستان
    من به همراه همسر و دخترم 28 ژانویه میایم تورنتو
    اگر کسی خونه ای واسه اجاره به مدت 45 روز تا 2 ماه سراغ داره ممنون میشم بهم اطلاع بدین

Junior Member

سلام دوستان
    من به همراه همسر و دخترم 28 ژانویه میایم تورنتو
    اگر کسی خونه ای واسه اجاره به مدت 45 روز تا 2 ماه سراغ داره ممنون میشم بهم اطلاع بدین
    اگر اشتراکی هم باشه مشکلی نیست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط GachsaranBoy نمایش پست ها
    سلام
    يه سئوال از دوستاني كه تورنتو هستند دارم:
    همه ميگن صاحب خونه براي اجاره دادن Bank Statement و نامه از محل كار و ... مي خواد كه تازه واردها ندارند، اما هيچكس هنوز نگفته كه اگر تازه واردها كسي رو توي تورنتو نداشته باشند كه به عنوان ضامن، اجاره نامه رو امضاء كنه؛ تكليف چيه و چطور ميشه خونه اجاره كرد؟
    ميشه لطفاً راهنمايي كنيد!
    بله این حالت وجود داره. معمولا می تونید صاحب خونه ای رو پیدا کنید که چند ماه اجاره پیش بگیره و رضایت بده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان

برای اجاره منزلی که فرنیچر باشد معمولا چه وسایلی را باید خودمان بخریم و رنج قیمتی آنها چقدر است.

خیلی ممنونم از راهنمایی های شما
    موفق باشید.
    CIO : Apr 15 2010
    Medical : Jun 20 2014
    Passport Request : Dec 29 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein321 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای اجاره منزلی که فرنیچر باشد معمولا چه وسایلی را باید خودمان بخریم و رنج قیمتی آنها چقدر است.

خیلی ممنونم از راهنمایی های شما
    موفق باشید.
    اسمش روش هست دیگه .خانه فرنیچر داره و قاعدتا نیاز نیست شما چیزی بخرید.باید تخت و مبل و کلیه وسایل آشپز خانه را داشته باشه.ولی بازم از صاحب خانه بپرسید که فرنیچرش کامل هست یا نه.

سلام دوستان.من و همسرم اواخر می میرسیم ونکور.دو تا راهنمایی میخواستم:
    1.با توجه به اینکه ترجیح میدیم برای اسکان موقت یه استودیو یا یه سوییت سابلت بگیریم که هزینش مناسبتر باشه،کدوم مناطق شهر رو (منظورم اسامی مناطق داون تاونه) توصیه میکنید که دسترسی آسون و کم هزینه ای به جاهایی که اوایل باید بریم داشته باشه.
    2.اگه در بدو ورود به خونه ی یکی از آشنایان بریم فکر میکنیم میشه نهایتا در عرض یک هفته یه خونه ی مناسب پیدا کرد؟چون اگه بخواد بیشتر ازین طول بکشه ترجیح میدیم از همینجا خونه بگیریم که خوب با توجه به آشنایی نداشتن با مناطق و ندیدن خونه ها از نزذیک،یکم سخت میشه.
    اگه کسی تو اون تاریخ موردی هم سراغ داره خوشحال میشم اطلاع بده.

آها یه سوال دیگه هم داشتم:
    ما هنوز بلیطمون رو اکی نکردیم و میتونیم تاریخش رو تغییر بدیم.فکر میکنین با تغییر تاریخ به عقبتر یا جلوتر،ممکنه گزینه های بهتر و بیشتری برای انتخاب داشته باشیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)