صفحه 15 از 221 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer نمایش پست ها
    Dear Friend
    Alberta rules is like this:
    you take the knowledge test, when You passed it you have to send all of your official documents driver licence shenasname and passport to iranian embassy to be translated
    As I said it is good to have the translation of them coz I do not know about the other states
    Your driver licence have to be translated and confirmed by the iranian embassy in canada otherwise even if you pass your exams you wont get the alberta learner licence
    Again I do not know about the other states
    Bests
    پس اینجوری که متوجه شدم ترجمه ی گواهی نامه و شناسنامه ای که در ایران انجام می گیرد به درد آلبرتا نمی خورد و حتما باید درخود کانادا و به تایید سفارت ایران انجام بگیرد.
    و همینطوری گواهی نامه ی ایرانی باعث نمی شود که شما از امتحانات معاف شوید بلکه کمک می کند که گواهی نامه مبتدی موقت را که احتمالا داری مالیات و بیمه بیشتری است را معاف شوید و مستقیما گواهی نامه اصلی را اخذ نمایید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    پس اینجوری که متوجه شدم ترجمه ی گواهی نامه و شناسنامه ای که در ایران انجام می گیرد به درد آلبرتا نمی خورد و حتما باید درخود کانادا و به تایید سفارت ایران انجام بگیرد.
    و همینطوری گواهی نامه ی ایرانی باعث نمی شود که شما از امتحانات معاف شوید بلکه کمک می کند که گواهی نامه مبتدی موقت را که احتمالا داری مالیات و بیمه بیشتری است را معاف شوید و مستقیما گواهی نامه اصلی را اخذ نمایید
    در مورد انتاریو به این صورت است که شما بعد از گرفتن سابقه گواهی نامه اتان آن را از طریق وزارت امور خارجه به اتاوا پست می کنید وقتی این سابقه با ترجمه گواهی نامه اتان به تایید سفارت ایران در کانادا رسید،می توانید مستقیما پس از امتحان اولیه امتحان G را بدهید که مزیت آن این است که تخیف در پرداخت بیمه ماشین شامل حالتان خواهد شد.در ضمن حتما سابقه بیمه ماشینتان را هم فراموش نکنید.

سلام به همه

فرق ترجمه شتاسنامه با بین المللی کردنش چی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseini نمایش پست ها
    سلام به همه

فرق ترجمه شتاسنامه با بین المللی کردنش چی هست؟
    من تاحالا چیزی دربارهٔ بین‌المللی کردن شناسنامه نشنیدم.
    فکر کنم منظور شما بین‌المللی کردن گواهی نامه هست. اگه گواهی نامه رو بین‌المللی کنید در کانادا ۶ ماه اعتبار داره اما بعد ۶ ماه باید اونجا امتحان بدید و گواهی نامه اونجا رو بگیرید. حالا برای گرفتن آن یکی‌ از مدارک لازم همونطور که بچها اشاره کردند ترجمه رسمی‌ گواهینامه است. البته مثل اینکه در استان alberta ترجمه رسمی‌ شناسنامه هم لازم هست.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من تاحالا چیزی دربارهٔ بین‌المللی کردن شناسنامه نشنیدم.
    فکر کنم منظور شما بین‌المللی کردن گواهی نامه هست. اگه گواهی نامه رو بین‌المللی کنید در کانادا ۶ ماه اعتبار داره اما بعد ۶ ماه باید اونجا امتحان بدید و گواهی نامه اونجا رو بگیرید. حالا برای گرفتن آن یکی‌ از مدارک لازم همونطور که بچها اشاره کردند ترجمه رسمی‌ گواهینامه است. البته مثل اینکه در استان alberta ترجمه رسمی‌ شناسنامه هم لازم هست.
    سلام
    اره اشتباه از من بود، منظورم همون گواهینامه بودش
    حالا پس فرقی نمیکنه ما 1 ساله بین المللی کنیم یا 5ساله، یعنی در هر صورت باید 6ماه اعتبار دارشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه مک گیل

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم اونجا برق چند آمپر و چند هرتز است و حالا وسایل خانه که هیچی ولی وسایل شخصی مثل ریش تراش و غیره را اگر از ایران بیاریم راهی برای استفاده ازش هست؟
    سلام دوست عزیز
    اینجا برق 110 ولت با فرکانس 60 هرتزه. شما برچسب وسیله الکتریکیتونو نگاه کنید ببینید 110 ولتو ساپورت می کنه یا نه. البته اکثر وسایل مخصوصا اونایی که توشون برق ac به dc تبدیل میشه براشون فرق نمیکنه که چند هرتز باشه. فقط اینجا نوع پریزاشون با ایران فرق می کنه که اونو می تونید با یه مبدل حلش کنید.

سلام به همگی

من میخوام برم ایالت انتاریو، الان گواهیناممو بین المللی کنم یا ترجمه یا هر دوتا؟

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    در مورد انتاریو به این صورت است که شما بعد از گرفتن سابقه گواهی نامه اتان آن را از طریق وزارت امور خارجه به اتاوا پست می کنید وقتی این سابقه با ترجمه گواهی نامه اتان به تایید سفارت ایران در کانادا رسید،می توانید مستقیما پس از امتحان اولیه امتحان G را بدهید که مزیت آن این است که تخیف در پرداخت بیمه ماشین شامل حالتان خواهد شد.در ضمن حتما سابقه بیمه ماشینتان را هم فراموش نکنید.
    سلام
    چند تا سوال برام پیش اومد،
    1- منظور از سابقه گواهی نامه چیست؟
    2- سابقه بیمه ماشین منظورتان بیمه بدنه است؟ و آیا باید از شرکت بیمه کننده گرفت و ترجمه کرد؟ و آیا فقط برای گرفتن تخفیف است یا ضروریست؟
    3- چیزهائی که نیز داریم عبارتند از: ترجمه و اصل گواهینامه، ترجمه و اصل شناسنامه و سابقه گواهینامه؟ و سابقه بیمه ماشین؟ درسته؟
    4- ماشین ما به نام همسرم است، آیا آوردن سابقه بیمه آن به درد من می خورد؟

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.sh نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال برام پیش اومد،
    1- منظور از سابقه گواهی نامه چیست؟
    2- سابقه بیمه ماشین منظورتان بیمه بدنه است؟ و آیا باید از شرکت بیمه کننده گرفت و ترجمه کرد؟ و آیا فقط برای گرفتن تخفیف است یا ضروریست؟
    3- چیزهائی که نیز داریم عبارتند از: ترجمه و اصل گواهینامه، ترجمه و اصل شناسنامه و سابقه گواهینامه؟ و سابقه بیمه ماشین؟ درسته؟
    4- ماشین ما به نام همسرم است، آیا آوردن سابقه بیمه آن به درد من می خورد؟

با تشکر
    سلام
    1-اگر تهران هستید برای گرفتن سابقه گواهی نامه به شهرک آزمایش،دفتر وزارت امورخارجه ی آن مراجعه کنید.تمام کارها از آنجا شروع شده و در نهایت جهت تایید به اتاوا فرستاده خواهدشد.
    2-بیمه شخص ثالث در برخی مواقع می تواند کمکتان کند ولی واقعیت را بخواهید خیلی روش حساب نکنید
    3-اینجا بعد از امتحان G1 شناسنامه کارت ملی و پاسپورتتان را به سفارت ایران در اتاوا پست می کنید تا ان ها سابقه تایید شده را برایتان بفرستند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseini نمایش پست ها
    سلام به همگی

من میخوام برم ایالت انتاریو، الان گواهیناممو بین المللی کنم یا ترجمه یا هر دوتا؟

خیلی ممنون
    اگر نظر منو بخواهید باید بگم اینجا به سختی به شما با گواهی نامه بین المللی ماشین اجاره می دن.پس بهتره دنبال گواهی نامه اتان باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)