صفحه 154 از 221 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستان - من 28 آوریل می رسم ونکوور، دنبال یک خانه برای اسکان موقت می گردم (دو یا سه ماه) - ما 4 نفر بزرگسال هستیم و یک بچه 6 ساله - یک خانه با یک یا دو خواب و فضای کافی برامون مناسبه

سلام دوستان
    من و همسرم برای 2 جون در مونترال خواهیم بود. دنبال یک استدیو و یا یک خانه 1 خوابه جهت اسکان موقت هستیم. تمیزی و بد باگ نداشتن خونه و همچنین دسترسی مناسب از فرودگاه برامون مهمه. ممنون میشم اگه کسی جایی سراغ داره معرفی کنه.

سلام..من به همراه همسر و دو تا فرزندم 10 مي ميايم مونترال..براي حدود يک تا دو ماه دنبال خونه مبله موقت ميگردم (1 يا 2 خوابه)..اگر دوستان پشنهادي دارند ممنون ميشم

Junior Member

برای یافتن خانه موقت در ونکوور می توانید به سایتهای زیر مراجعه کنید:

آپارتمان معمولاً اجاره یکساله می خواهند ولی ممکن است مورد موفت هم پیدا کنید: http://vancouver.craigslist.ca/search/apa
    انواع اتاق و آپارتمان مبله و اسکان موقت: http://vancouver.craigslist.ca/search/sub

آپارتمان و اسکان موقت: http://www.kijiji.ca/b-short-term-re...area/c42l80003

اجاره آپارتمان - ممکن است موارد موقت هم پیدا کنید: http://classifieds.nsnews.com/north-...rentals/search

سلام به همه دوستان خوبم
    ما ( من و همسر و دختر 4 ساله ام ) 24 آوریل میرسیم مونترال . اگر کسی برامون موردی تا آخر می سراغ داشته باشه ممنون میشیم . اگه تو داون تاون باشه خیلی بهتره . باز هم تشکر

سلام

من 28 آوریل وارد تورنتو میشم. خوشحال میشم اگر کسی پیشنهادی برای اجاره موقت 2-3 ماهه و یا همخونه شدن داره با من تماس بگیره.
    دریافت مدارک در سیدنی: 2009/11/04
    درخواست گذرنامه: 2014/12/18

Junior Member

سلام
    یه اپارتمان دو خوابه در محله cote saint luc مونترال از محله های خوب و تمیز به صورت سابلت از اول جون تا اول مارچ 2016 قابل واگذاری است. اجاره ماهیانه 890 دلاره که شامل همه چیز مانند اب گرم و پارکینگ داخلی و استخرنیز میباشد.البته میتونید پارکینگ نگیرید که در اینصورت مبلغ حدود هفتاد دلار کمتر خواهد بود. چون اینجا چند سال پیاپی در اجاره بوده در صورت سابلت این مبلغ پرداخت میشه و اجاره معمول اون 960دلاره. در صورت توافق امکان واگذاری لوازم منزل نیز با مبلغ بسیار ناچیز (مناسب برای شروع زندگی ) وجود دارد. نزذیک به مدرسه معروفecole mosaique (از مدرسه های خوب و معروف مونترال برای بچه ها) ، نزدیک به چند تا مهد کودک (گغدوغی) ،نزدیک به مرکز خرید(dollarama,jean coutou,iga...) و مغازه های مختلف میوه فروشی و خوارو بار و...، نزدیک به ایستگاه اتوبوس 103'162 لطفا در صورت تمایل پیغام خصوصی بدین.
    FFN:2010-jul-20 update:april25th

سلام من برای May 2015 دارم میرم کلگری در مقطع PhD. هنوز خونه نگرفتم اگه کسی تمایل داشت واسه همسفری یا همخونگی لطفا پیام حصوصی بده ....

دوستان اگر کسی دنبال خانه ی مبله ارزان با تمامی امکانات در شهر کلگری می گردد لطفا پیام خصوصی بدهد

Junior Member

سلام دوستان , من به همراهه خانوم و بچه ۳ سالمون در تاریخه ۲۰ جون به مونترال میایم .به دنباله خونه موقت و یا دائمی هستیم . خاهش میکنم اگر کسی موردی سراغ داره به من پیغام بده .خیلی ممنونم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)