صفحه 171 از 221 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط alighgv نمایش پست ها
    موافقم باهاتون، اخه من که میخوام از ایران بیام دستم هم از همه جا کوتاهه، چی کارکنم؟ استرس ویزا هم دارم، بیام بلیط اوایل دسامبر بگیرم ویزا ندن چطور؟ بعد هم مثلی که اجاره ها از اول هر ماه هست، من از اول دسامبربیام یه ماه باید نزدیک 1000 دلار هزینه بیشتر بدم... نمیدونم چی کار کنم
    اینکه بخواهید توی اواخر دسامبر وارد بشید و دنبال خونه هم بگردید اگر انتخاب دیگری هم برای زمان ورود دارید به خودتان ارتباط خواهد داشت.
    سوالی پرسیده بودید جواب آنرا بر اساس آنچه توصیه میتوانست برای برنامه ریزی احتمالی بهترتان انجام شود ارائه شد. متاسفانه یا خوشبختانه منافعی برای پاسخ دهنده برای سود و زیان ناشی از افزایش/کاهش استرس شما یا دوست دیگر نیست که چنین برداشتی داشته باشند. صرفا یک نظر است که ممکن است برخلاف نظر جمعی دیگر از دوستان یا تصمیم خودتان هم نهایتا باشد.
    شما روز 25دسامبر تا اول ژانویه هم که تشریف بیاورید و دنبال کارهای اولیه باشید ممکن است استرسی نداشته باشید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام به هموطنای عزیز ، من دارم برای دو ماه میرم ایران ، آپارتمانم در دانتون رو اجاره میدم به اونایی که تازه میخوان بیان تورنتو و نیازمند اقامت موقت هستن، از 25 سپتامبر تا 28 نوامبر.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : September 4th, 2015 در ساعت 09:04 PM دلیل: درج وبسایت بر خلاف مقررات فروم است

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapa نمایش پست ها
    سلام به هموطنای عزیز ، من دارم برای دو ماه میرم ایران ، آپارتمانم در دانتون رو اجاره میدم به اونایی که تازه میخوان بیان تورنتو و نیازمند اقامت موقت هستن، از 25 سپتامبر تا 28 نوامبر.
    سلام ،ميشه لطف كنيد مبلغ اجاره بگيد و امكان اينكه تا آنوامبر باشه هست؟
    ویرایش توسط sepehr_5566 : September 4th, 2015 در ساعت 09:04 PM دلیل: اصلاح نقل قول

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام دوستان
    من 6 Sep میرسم به Ottawa.متاسفانه جایی نیافتم...می خواهم هتل بگیرم اما در سایت booking.com میگه باید برای تایید رززو شماره کریدت کارت بدهید....باید چه کنم!؟!؟!؟!؟ من که چنین کارتی ندارم....1 روز مونده و من جایی ندارم..آیا سایتی می شناسید کردیت کارت نخواهد برای رززو یا پول را بگیرد همون اول خلاص....سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 6 Sep میرسم به Ottawa.متاسفانه جایی نیافتم...می خواهم هتل بگیرم اما در سایت booking.com میگه باید برای تایید رززو شماره کریدت کارت بدهید....باید چه کنم!؟!؟!؟!؟ من که چنین کارتی ندارم....1 روز مونده و من جایی ندارم..آیا سایتی می شناسید کردیت کارت نخواهد برای رززو یا پول را بگیرد همون اول خلاص....سپاس
    ببخشید اینطور رک می گم ولی چرا این کار به این مهمی را انداختین به روز آخر؟
    بیشتر آژانس های مسافرتی در ایران کار رزرو را برای شما انجام می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند سايت ايرانى ميشناسم كه از بوكينگ هم بهتر هستن اگر خواستيد پ خ بدين براتون ارسال كنم
    بهتره هيچ وقت از بوكينگ رزرو نكنيد
    انشااله هروقت كرديت كارد گرفتيد به خود هتل زنگ بزنيد و رزرو كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    من چند سايت ايرانى ميشناسم كه از بوكينگ هم بهتر هستن اگر خواستيد پ خ بدين براتون ارسال كنم
    مشکل این سایت چیه مگه؟

سلام. دوستان ساکن مونترال میشه من رو راهنمایی کنید لطفا
    من یه آپارتمان یک خوابه جلوی ایستگاه atwater رو تقریبا پسند کردم
    این وب سایت همون ساختمونه: http://2021atwater.com

فقط نمیدونم 1400 دلار برای یک خواب حدود 60 متر چقدر مناسب هست؟ )نمیخوام درگیر اتوبوس باشم )
    و اینکه آیا نور غرب در درازمدت اذیت میکنه؟ چون خونه هاش نور غرب دارن فقط

ممنون میشم اگه تجربه ای دارید به اشتراک بزارید

فقط چند نکته اضافه کنم. برای من این نکات خیلی مهم هستن:

داشتن بالکن خصوصی
    نور خوب و روشن
    نزدیکی به مترو و چند مرکز خرید بصورت پیاده
    تمیزی ساختمون - انصافا توی مونترال کمتر ساختمونی رو تمیز دیدم تا الان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    چرا نباید از بوکینگ رزرو کرد؟ من خیلی ازش استفاده می کنم. هتل ها تقریبا بدون استثنا وقتی مستقیم تماس می گیرید قیمت هاشون بالاتره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)