صفحه 186 از 221 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان اگر همین روزها به تورنتو میان و مایل به اجاره بچلر فرنیشد با اینترنت در یک محل خوب در ریچموند هیل ( GTA ) به صورت موقت هستند می تونند به من پیغام بدهند.

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

آیا با 500.000 دلار می شود در کانادا یک هانه دو طبقه خرید بالا را اجاره داد از پول اجاره امرار معاش کرد؟
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

نقل قول نوشته اصلی توسط simorgh40 نمایش پست ها
    آیا با 500.000 دلار می شود در کانادا یک هانه دو طبقه خرید بالا را اجاره داد از پول اجاره امرار معاش کرد؟
    حتی اگر در شهرهایی که خیلی اسم و رسم ندارن هم پیدا کنید اجاره اش اندازه امرار معاش نیست چون هزینه مالیات و نگهداری و خیلی چیزای دیگه هم داره که در نهایت فقط میتونه کمک خرج باشه ...
    ولی شما میتونید با 400.000 تا یک بیزینس راه بیاندازید و کار کنید و درآمد بدست بیارید و 100.000 دلار هم پیش قسط خرید خانه کنید و مابقی قیمت رو از بانک وام بگیرید و خانه ای بخرید و از طریق درآمد بیزینستون قسطتون رو هم پرداخت کنید

ApplyAbroad Hero

بستگي به جا و نوع خانه داره، ولي فكر نميكنم با پانصد تا بتونيد نقد خانه بخريد ولي پيش قسط ميتونيد بديد.نكته دوم اين كه اينجا خانه هاي دو طبقه به اين صورت هستن كه طبقه پايين آشپزخانه و هال هست و طبقه بالا اتاق خواب ها پس نميشه عملا طبقه اول و دوم را جدا كرد ولي خانه ها يك چيزي دارن مثل زير زمين خودمون يا به اصطلاح اينجا basement كه ميشه اون را مبله كرد و استفاده كرد ، البته يكم نمناك و تاريك هست .
    کلا خانه هزینه جانبی زیاد داره و عملا اگر افزایش قیمت خود خانه نباشه , میشه گفت توجیه اقتصادی نداره.
    ویرایش توسط newapplicant : February 29th, 2016 در ساعت 05:42 PM

ApplyAbroad Guru

در شهرهای کوچکتر و بعضی حومه ها میتوانید با این پول نقد هم خانه بخرید (بدون وام بانکی) ولی هزینه اجاره فقط بخشی از این خانه در نهایت برای امرار معاش کافی نخواهد بود. غیر از هزینه آب و برق و گاز نگهداری خانه هزینه های جنبی مثل عوارض شهرداری و غیره هم دارد.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یک هفته هست در تورنتو لند کردم و در حال حاضر منزل دوستم اقامت دارم. چند روزه از طریق سایتهای kijij و realator دنبال یک کاندوی یک خوابه مبله با دسترسی نزدیک به مترو برای اقامت 6 ماهه میگردم اما تا الان جای مناسبی رو پیدا نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربه اول لندشون در پیدا کردن خانه برای اجاره بفرمایند و اینکه از چه طریقی سرچ کنم بهتره؟کدوم محله ها بهتره (دوست من فینچ و یانگ میشینه و من فقط همین اطراف و داون تاون اطراف یانگ رو دیدم و از محله های مناسب تورنتو بی اطلاع هستم!) اگر کسی موردی با شرایطی که گفتم برای سابلت سراغ داشته باشه ممنون میشم به من اطلاع بده.
    با تشکر

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fn63 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من یک هفته هست در تورنتو لند کردم و در حال حاضر منزل دوستم اقامت دارم. چند روزه از طریق سایتهای kijij و realator دنبال یک کاندوی یک خوابه مبله با دسترسی نزدیک به مترو برای اقامت 6 ماهه میگردم اما تا الان جای مناسبی رو پیدا نکردم. ممنون میشم دوستان از تجربه اول لندشون در پیدا کردن خانه برای اجاره بفرمایند و اینکه از چه طریقی سرچ کنم بهتره؟کدوم محله ها بهتره (دوست من فینچ و یانگ میشینه و من فقط همین اطراف و داون تاون اطراف یانگ رو دیدم و از محله های مناسب تورنتو بی اطلاع هستم!) اگر کسی موردی با شرایطی که گفتم برای سابلت سراغ داشته باشه ممنون میشم به من اطلاع بده.
    با تشکر
    https://www.realtor.ca/index.aspx?fr=CREA&
    تمام خانه هايي كه تو MLS ليست ميشن اينجا هست، محدوده رو انتخاب كنيد و گزينه ها رو ببينيد
    معمولا چون تو كيجيجي اشخاص خودشون املاك رو ميذارن و ايجنت ندارن، به افراد نيوكامر كه شغل و كرديت ندارن اجاره نميدن
    درضمن ميتونيد از بنگاه هاي املاك هم كه بيشتر ايراني هستن كمك بگيريد، تمام هزينه ايجنت هم به عهده صاحب خانه اس و شما هزينه اي نميدين.
    به نظرم در ابتداي ورود كه هنوز ماشين نداريد نزديك به مترو مناسبه، يانگ (فينچ تا شپرد) و تقاطع لزلي و شپرد مناسبه
    با ١٣٠٠-١٥٠٠ دلار راحت ميتونيد كوندو اجاره كنيد.
    من براتون لينك محدود شده به منطقه مورد نظر رو ميذارم (حدود ٢٠مورد براي بررسي هست) حالا بايد صحبت كنيد ببينيد ٦ماه رو ميپذيرن يانه.
    https://www.realtor.ca/Residential/M...&CurrentPage=1

Junior Member

با سلام
    برای کسی که میخواد از داخل ایران اتاقی رو برای اجاره پیدا کنه آیا سایتها قابل اطمینان هستش ؟کلا باید چیکار کنه برای شهر هالیفاکس
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29162 نمایش پست ها
    با سلام
    برای کسی که میخواد از داخل ایران اتاقی رو برای اجاره پیدا کنه آیا سایتها قابل اطمینان هستش ؟کلا باید چیکار کنه برای شهر هالیفاکس
    ممنون
    قویا پیشنهاد میشه اینکار رو نکنید ...
    سعی کنید چند روز رو در هتلی اقامت کنید و در این چند روز به دنبال خانه بگردید تا از نزدیک خانه رو و مشکلات احتمالیش رو ببینید . قبل از دیدن خانه ریسک این رو داره که خانه مشکلاتی داشته باشه و شما مجبور به تحمل آن برای یک سال شوید

Senior Member

من می خوام آپارتمانی رو در مونترال اجاره کنم، سرایدار آپارتمان بهم یک فرم داده که باید پر کنم و به شرکت مالک ساختمون بدم. مشکلی که هست اینه که در فرم SIN نامبر خواسته شده. به نظرتون دادن این شماره مشکلی ممکنه برام ایجاد کنه؟
    ممنون
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)