صفحه 211 از 221 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aniaperth نمایش پست ها
    مرسی ممنونم از راهنماییتون
    شما درباره این موضوع تبحر دارین؟
    مزاحمتون بشم برای راهنمایی؟
    برای گرفتن وام از موسسات درجه چندم یک نکته ای رو در نظر بگیرید که در شرایطشون گاهی وقتها بندهایی هست که شما نمیخونید ویا مفهوم آن برای شما روشن نیست و شما آنرا امضا میکنید و در آینده برای شما دردسر ساز میشود،مثلا پنالتی کنسل کردن یا پرداخت بیش از سقف مجاز و نحوه محاسبه بهره وام و...البته این موارد برای بانکهای بزرگ هم وجود دارد ولی موسسات کوچک سيستمهاي منحصر به فردی برای درآمد زایی دارند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

مرسی ممنونم از راهنماییتون
    شما درباره این موضوع تبحر دارین؟
    مزاحمتون بشم برای راهنمایی؟
    با مورگج بروکرهای هموطن مشورت کنید راهنمایی می کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای گرفتن وام از موسسات درجه چندم یک نکته ای رو در نظر بگیرید که در شرایطشون گاهی وقتها بندهایی هست که شما نمیخونید ویا مفهوم آن برای شما روشن نیست و شما آنرا امضا میکنید و در آینده برای شما دردسر ساز میشود،مثلا پنالتی کنسل کردن یا پرداخت بیش از سقف مجاز و نحوه محاسبه بهره وام و...البته این موارد برای بانکهای بزرگ هم وجود دارد ولی موسسات کوچک سيستمهاي منحصر به فردی برای درآمد زایی دارند
    ممنونم از راهنماییتون
    پرداخت بیش از حد مجاز منظور چی هست؟ اگه کمی بازش کنین ممنون می شم

ApplyAbroad Superstar

ممنونم از راهنماییتون
    پرداخت بیش از حد مجاز منظور چی هست؟ اگه کمی بازش کنین ممنون می شم
    یعنی مثلا شما 1 میلیون دلار وام گرفتید و بعد از مدتی پولی به دست تون می رسه و دلتون می خواد یک دفعه دویست هزار دلار بابت وام پرداخت کنید. مسئله اینه که وام ها معمولا در سال فقط تا سقف مشخصی امکان این کار را به شما می دن (به این می گن پرداخت lump sum).

Junior Member

سلام دوستان...کسی که ویزای دانشجویی داشته باشه در بدو ورود میتونه وام بگیره و یه کاندو بخره؟ (در تورنتو)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط p_mcse_it نمایش پست ها
    سلام دوستان...کسی که ویزای دانشجویی داشته باشه در بدو ورود میتونه وام بگیره و یه کاندو بخره؟ (در تورنتو)
    با ویزای توریستی هم می تونید ملک بخرید اما وام گرفتن به این راحتی ها نیست چون نه درآمد دارید نه سابقه اعتباری.

سلام دوستان، طبق قوانین کبک ،آیا صاحبخونه میتواند هر زمانی که خواست مستاجرین جدید را برای دیدن خانه بیاورد؟ خودش میگوید فقط باید یک ساعت قبل خبر بدهد .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام دوستان، طبق قوانین کبک ،آیا صاحبخونه میتواند هر زمانی که خواست مستاجرین جدید را برای دیدن خانه بیاورد؟ خودش میگوید فقط باید یک ساعت قبل خبر بدهد .
    در قراردادتون چی نوشته؟

ظاهرا مدت زمان خاصی در قراردادشان تعیین نشده . من فکر میکردم باید ۲۴ ساعت قبل خبر بدهند، ولی قانون مالک و مستاجر را که خوندم فقط گفته بهتر است توافقی باشه و رعایت کنند و... البته در مورد فروش تاکید کرده که باید ۲۴ ساعت قبل خبر بدهند. نمیدونم واقعا تفاوت داره یا نه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    ظاهرا مدت زمان خاصی در قراردادشان تعیین نشده . من فکر میکردم باید ۲۴ ساعت قبل خبر بدهند، ولی قانون مالک و مستاجر را که خوندم فقط گفته بهتر است توافقی باشه و رعایت کنند و... البته در مورد فروش تاکید کرده که باید ۲۴ ساعت قبل خبر بدهند. نمیدونم واقعا تفاوت داره یا نه.
    توافقی است اگر شما قبول نکنید حق ندارن کسی بیارن .
    سال اولی که من آمده بودم صاحب خونه گفت که میتونه داخل بشه هر موقع میخواد مشتری بیاره در حقیقت از اینکه از قانون چیزی نمیدونستم داشت سو استفاده میکرد . یک بار خونه نشسته بودم بدون در زدن کلید انداخت با مشتری آمد تو . من خیلی ناراحت شدم بهش گفتم دیگه حق نداری کلید بندازی بیای تو وگرنه از دستت شکایت میکنم . افتاده بود به التماس که من چطور مشتری بیارم بعدش قرار شد زنگ بزنه اگه من بودم مشتری بیاره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)