صفحه 213 از 221 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

من خودم وقتی اومدم از طریق گروه های تلگرامی یک زوج ایرانی پیدا کردم و یک ماه در بیسمنتشون بودم. یادم نیست 800-900 دلار کش بهشون دادم.تو اتوبیکو بود و نزدیک مترو نبود ولی اینجا همه جا یه ایستگاه اتوبوس نزدیکت هست. بعدش از طریق سایت kijiji و دوستان مشاور املاک دنبال خونه گشتم و در نهایت تو کیجیجی خونه ای که خودم پیدا کردم قیمتش خیلی بهتر بود و الان یک سال و نیم هست که اینجا ساکن هستم. میتونید تو فیسبوک بچه های تورنتو هم بگردید. در مورد شما از اونجایی که احتمال میدم زیاد نیاز باشه که برای مصاحبه و کار به داون تان برید بهتره نزدیک مترو باشید که راحت تر باشید ولی خوب هزینش بیشتره.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام
    در رابطه با مسائل دیگر مهاجرت در این فروم اطلاعات بسیار خوبی پیدا کردم اما این مسئله اسکان موقت روزهای اول تبدیل شده به یک استرس برای بنده.
    خواهشا راهنمایی بکنید.اگر هم در جای اشتباه پست کردم خواهشا بهم بگید که کجا باید این مسئله رو پست کنم.

بنده ویزای PR گرفتم واولین بار هست که میخواهم به کانادا(تورنتو) بروم.
    برنامه ریزی کرده ام که اواخر ماه می بروم.
    برای تهیه اسکان موقت چندین راه هست که اینجا لیست کرده ام:
    1-رفتن به هتل - به علت گرانی مایلم که به هتل نروم.
    2-رفتن به خانه یکی از بستگان دور-که معلوم نیست.
    3-پیدا کردن یک اتاق در زمانی که هنوز در ایران هستم

مورد سوم رو سعی کردم از طریق وبسایت -ایر بی اندبی - انجام بدهم که متاسفانه کلا ایران رو تحریم کرده. و شرکت های ایرانی هم حاضر به رزرو نیستند و می گویند فقط با کردیت کارت هایی که داریم هتل رزرو می کنیم.

یک عده ای در گروه گفتند که قبل از امدن از طریق فیس بوک یک اتاق پیدا کنم.اما عواقب این ریسک می ترسم.آمدیم و طرف خود را خانم معرفی کرد اما با مراجعه به محل فهمیدیم یک آقا در انتظارمان است.از آن جهت که یک خانم تنها هستم می خواهم این قبیل ریسک ها را نکنم.یک عده هم وبسایت kijiji رو معرفی کردند اما کلاه برداری هم شنیدم در این وبسایت زیاده.

یکسری شرکت ها هم هستند که محل اسکان دائم فراهم می کنند اما خدماتشان به غیر از هزینه اسکان موقت فقط برای تورنتو 1200 دلار است.خدمات گشتن داخل شهر و ... که من نیاز ندارم.

خلاصه اینکه خیلی تحقیق کردم اما راهی مناسب پیدا نکردم.
    بنده برای روزهای اول یک اتاق می خواهم که حداقل بتوانم به مدت 2-3 هفته آن را اجاره کنم.و مثل -ایر بی اند بی- این اتاق قیمت معقول و به صرفه ای داشته باشد.
    سوال1-
    به نظر شما بهترین راه برای گرفتن یک اتاق مطمئن,قبل از آمدن به کانادا چیست؟
    سوال 2-
    با توجه به این که بعد از رسیدن به تورنتو و انجام کارهای اداری باید به دنبال کار باشم و معلوم نیست کار بنده کجا باشد و اینکه تورنتو شهر بزرگی است.به نظر شما بهتر است کجا و در کدام محله اقامت کنم که هم هزینه اجاره اتاقش معقول باشد و هم نزدیک وسایل نقلیه عمومی باشد.(زمینه کاری بنده IT و برنامه نویسی است)
    خواهشا توجه کنید فقط دنبال اجاره اتاق هستم.
    سوال3- بعد از اقامت چند هفته ای در تورنتو بهترین راه برای اجاره بلند مدت یک اتاق چیست؟
    سوال4- هزینه اجاره اتاق در کانادا چگونه باید پرداخت شود؟ آنلاین یا Cash یا با چک؟ و کدام روش پرداخت قانونی است و مشکل ایجاد نمی کند.

منتظر راهنمایی های شما هستم
    باتشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

دوستان تاون هاوس پیش ساخته تو میسیساگا یا میمیکو از کجا میتونم پیدا کنم؟ هر چی تو گوگل یا ریلتر سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم!
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان تاون هاوس پیش ساخته تو میسیساگا یا میمیکو از کجا میتونم پیدا کنم؟ هر چی تو گوگل یا ریلتر سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم!
    ممنون

پیش ساخته یعنی چی؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ممنون
    اگر منظورتون پیش خرید خونه هست این عبارت رو جستجو کنید preconstruction townhomes mississauga

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر منظورتون پیش خرید خونه هست این عبارت رو جستجو کنید preconstruction townhomes mississauga
    بله منظورم پیش خرید بود.. خیلی سرچ کردم چیزی پیدا نمیکنم متاسفانه!

ApplyAbroad Superstar

بله منظورم پیش خرید بود.. خیلی سرچ کردم چیزی پیدا نمیکنم متاسفانه!
    خیلی عجیبه چون وقتی جستجو کنید موارد خیلی زیادی هست.
    https://www.buzzbuzzhome.com/ca/list...ype_2/seed_988
    معمولا در خود محل ها هم از کیلومترها به اطراف تابلوی تبلیغاتی می گذارند.
    ویرایش توسط uxmal09 : March 3rd, 2018 در ساعت 10:43 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    پیش ساخته یعنی چی؟
    منظورم پیش خرید بود
    preconstruction

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیلی عجیبه چون وقتی جستجو کنید موارد خیلی زیادی هست.
    https://www.buzzbuzzhome.com/ca/list...ype_2/seed_988
    معمولا در خود محل ها هم از کیلومترها به اطراف تابلوی تبلیغاتی می گذارند.
    دیدم اینو بیشترشون قیمت ندارند. ممنونم . میخوام حدود قیمت و شرایط و اینا دستم بیاد. اطلاعات کلی

ApplyAbroad Superstar

دیدم اینو بیشترشون قیمت ندارند. ممنونم . میخوام حدود قیمت و شرایط و اینا دستم بیاد. اطلاعات کلی
    باید زنگ بزنید یا به شو روم هایشون مراجعه کنید قیمت ها ثابت نیست ضمن اینکه اصلا معلوم نیست وضعیت عرضه چطور باشه. بعضی مناطق پروژه یک روز صبح باز می شه جلوی در صف می کشن تا ظهر همه واحدها فروش می ره. این قضیه صف اغراق نیست، خودم صف و ازدحام را در یک پروژه در شرق ریچموندهیل دیدم.

ApplyAbroad Guru

واقعا؟! اوه اوه. ممنون از لطفت. پس باید برم دنبالش اینطوری اینترنتی نمیشه.
    به مشاوران املاک مراجعه کنید براتون پیدا میکنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)