صفحه 219 از 221 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

نقل قول نوشته اصلی توسط NikitA16 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال خونه یه خوابه میگردم در تورنتو در میدتاون. کسی میتونه کمکم کنه؟
    realtor.ca

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری، هتل و..)

سلام
    اگر می توانید در مورد ضرر و زیان فسخ قرار داد اجاره اتاق دانشجویی توضیح بدهید- من ترجیح میدهم تا قبل از پیدا کردن فرد مناسب برای هم اتاقی به صورت مستقل یک اتاق اجاره کنم ولی نه برای بیشتر از دو ماه- در صورت لغو قرارداد چه ضرری ممکن است بدهم؟ بهترین راه برای شرایط من چی هست؟
    سپاس
    PLUS VLTRA

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

Red face اسباب کشی در داخل کانادا و به USA

سلام دوستان عزیزم،
    در این تاپیک دوستان عزیزم میتونن سوالاتشون درباره: اسباب کشی در داخل کانادا از شهری به شهر دیگر و یا استانی به استان دیگر، و یا از کانادا به USA رو مطرح کنن.

سوال من:
    دوستان برای اسباب کشی و بردن همه وسایلم (یه نفر، زندگی دانشجویی، پشت یه وانت همه جا میشه، حتی کمتر ازون) توی امریکای شمالی چند تا آپشن دارم؟
    با تشکر.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اسباب کشی در داخل کانادا و به USA

اگر پشت یه وانت جا میشه میتونید یک u-haul کرایه کنید و خودتون ببرید. هزینه اش هم کمتره.
    شرکتهای باربری هم هستند ولی هزینه بین شهری شون زیاده. اگر در شهر دیگری کار پیدا کرده اید به شرکتتون بگین هزینه اسباب کشی تون رو بپردازه (بعضی شرکتهای بزرگ این کار رو میکنند).
    در ضمن هزینه اسباب کشی تون اگر بخاطر شغل باشه و مسافتش از مقدار مشخصی بیشتر باشه (فکر میکنم 40 کیلومتر) از مالیات تون کم میشه. موقع اعلام مالیات یادتون نره اعلامش کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم،
    در این تاپیک دوستان عزیزم میتونن سوالاتشون درباره: اسباب کشی در داخل کانادا از شهری به شهر دیگر و یا استانی به استان دیگر، و یا از کانادا به USA رو مطرح کنن.

سوال من:
    دوستان برای اسباب کشی و بردن همه وسایلم (یه نفر، زندگی دانشجویی، پشت یه وانت همه جا میشه، حتی کمتر ازون) توی امریکای شمالی چند تا آپشن دارم؟
    با تشکر.
    بستگی هم به اینکه از کجا به کجا و با چه مقدار وسایلی بخواهید سفر کنید و اینکه چقدر مهم باشند دارد. برای بسیاری افراد فروش در محل فعلی و خرید وسایل جدید در محل جدید اقدامی به مراتب به صرفه تر از حمل و نقل در مسیر طولانی است. برای شرکتهای حمل و نقل مساله کیلو (وزن9 بار است که البته یک مینیممی را هم شارژ میکنند. تا چندهفته (مثلا 3-4 هفته) هم معمولا استوریج رایگان میدهند به نحوی که شما اگر در محل جدید هنوز جایی را ندارید می توانید بعدا آدرس دقیق را بدهید. قیمتها هم می توانید Quote بگیرید از چندتا از اینها و مقایسه کنید هرچند اغلب هزینه نهایی که از شما میگیرند با انواع و اقسام روشها به مراتب بیشتر است. مثلا سرتیفاید اسکیلی که اینها به شما می دهند در انتها ممکن ات بیش از آنچیزی باشد که وسایل شما هست و در نهایت مبلغی ه شارژ کنند به مراتب بیش از آفر اولیه باشد و بسیاری موارد که شاید فکر کنید کاناداست و امکان این مسایل وجود ندارد ولی متاسفانه انواع و اقسام آن را اگر در فرومهای حمل و نقل مطالعه کنید تجربیات قبلی نشان می دهد به کرات وجود دارد.
    اقدام دیگر به همین شکل اینستکه وسایل فردی را در حد تعدادی چمدان به همراه اتوبوس یا قطار و وسایل نقلیه که خودتان می روید ببرید اگر وسایل ضروری شخصی تان زیاد نیستند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من قراره تا ۱۵ زوز دیگه اتاوا باشم و درسم رو شروع کنم ولی هنوز جایی برای زندگی ندارم. میخواستم بدونم از کجا و چجوری میتونم یه هم خونه خصوصا ایرانی برای اجاره منزل پیدا کنم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

پیش فرض پاسخ : تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

سلام هزینه اجاره خونه 2 خوابه در مونترال چقدر می باشد و سایتی را برای این کار بهم معرفی کنید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar_leila نمایش پست ها
    سلام هزینه اجاره خونه 2 خوابه در مونترال چقدر می باشد و سایتی را برای این کار بهم معرفی کنید
    بستگی به محله و تمیزی و امکانات ساختمان داره جاهای خوب زیر 1400 نیست
    kijiji.ca

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر پشت یه وانت جا میشه میتونید یک u-haul کرایه کنید و خودتون ببرید. هزینه اش هم کمتره.
    شرکتهای باربری هم هستند ولی هزینه بین شهری شون زیاده. اگر در شهر دیگری کار پیدا کرده اید به شرکتتون بگین هزینه اسباب کشی تون رو بپردازه (بعضی شرکتهای بزرگ این کار رو میکنند).
    در ضمن هزینه اسباب کشی تون اگر بخاطر شغل باشه و مسافتش از مقدار مشخصی بیشتر باشه (فکر میکنم 40 کیلومتر) از مالیات تون کم میشه. موقع اعلام مالیات یادتون نره اعلامش کنید.
    سلام جناب قلوب عزیز

باید رسیدی چیزی بگیرم؟ منظورم اینه که چطوری باید اینو به اداره مالیات اعلام کنم؟ توی همون نرم افزار تکس که هر سال پر میکنیم؟ یا باید پستی بفرستم برای اداره مالیات؟
    با تشکر از شما.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام جناب قلوب عزیز

باید رسیدی چیزی بگیرم؟ منظورم اینه که چطوری باید اینو به اداره مالیات اعلام کنم؟ توی همون نرم افزار تکس که هر سال پر میکنیم؟ یا باید پستی بفرستم برای اداره مالیات؟
    با تشکر از شما.
    رسید که حتما باید ازشون بگیرید؛ برای پیگیری آتی (مثلا اگر چیزی خدای نکرده شکسته شده باشه) لازمه. اعلامش همون سر سال همراه پکیج مالیاتی تونه یا نرم افزاری یا با پست (من خودم انجام ندادم چون محل کارم کل هزینه اش رو پرداخت کرده بود).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)