صفحه 25 از 221 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    خونه رزرو کردن از ایران اشتباه محضه.شما وارد ان کشور شدید مدتی هتل بمانید بعد سر فرصت خونه مناسب رو پیدا میکنین.
    اخه به این سرعت خونه گیر نمی اد منظ.رم تو همون سپتامبره چون اغلب خونه ها پر شدن
    من یکی از دوستام پارسال 1ماه تو بد اند برکفست موند تا خونه گیرش اومد!! میترسم به این بلا دچار شم!
    البته حرف شما هم درسته

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    من یکی از دوستام پارسال 1ماه تو بد اند برکفست موند تا خونه گیرش اومد!! میترسم به این بلا دچار شم!
    البته حرف شما هم درسته
    بايد كسى را داشته باشيد تا برايتان اين كار را انجام بدهد. بهتره ابتدا محل موقتى اجاره كنيد تا سر فرصت محل مناسبتان را پيدا كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    البتلیه حرف شما هم درسته
    در نورث ون خونه خالی فراوونه.ما بعد 4 روز خونه پیدا کردیم در جلوی همه اپارتمانها تابلوی وجود داره که میزان و تعداد واحدهای خالی رو میزنه و به نظر من خودتون براحتی و در هر فصلی میتونید خونه پیدا کنین یک مقداز هم بعضی دوستان مسایل رو پیچیده نشون میدن.مثل یافتن خونه یا گرفتن گواهینامه رانندگی و حتی یافتن مدرسه خوب برای بچه ها.

رشته و دانشگاه

در نورث ون خونه خالی فراوونه.ما بعد 4 روز خونه پیدا کردیم در جلوی همه اپارتمانها تابلوی وجود داره که میزان و تعداد واحدهای خالی رو میزنه و به نظر من خودتون براحتی و در هر فصلی میتونید خونه پیدا کنین یک مقداز هم بعضی دوستان مسایل رو پیچیده نشون میدن.مثل یافتن خونه یا گرفتن گواهینامه رانندگی و حتی یافتن مدرسه خوب برای بچه ها.
    دوست عزيز
    در اينجا هر كس تجربياتش را براى تصميم گيرى بهتر كاربران به اشتراك مى گذارد. مسلما برخى افراد كمتر از بقيه دچار مشكلات اوليه ى پس از ورود مى شوند اما تصور نمى كنم كسى قصد بزرگ كردن مسايل را داشته باشد در واقع لزومى به اين كار نيست منتهى برخي دوستان اطلاعات كامل ترى دارند و روشن تر مى توانند آن ها را بازگو كنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

سلام

من می خواهم خونه اجاره کنم. (خونه دو اتاقه، برای خودم و یکی از بچه های دیگه)
    دوستان فاصله نورث ونکوور از یو بی سی زیاده؟
    من باید نزدیک کمپس یوبی سی (تو ونکوور) باشم
    به نظرتون چی کار کنم؟
    هتل رامادا هم کم گرون نیست!
    برم هتل؟! یه ماه تو هتل بمونم دخل پولهام می یاد!
    فکر کنم به صرفه است از ایران خونه رزرو کنم؟ به جای یه ماه تو هتل، یه ماه تو یه خونه باشم!
    خوابگاه هم بعید می دونم بهم برسه!

یه سوال دیگر هم دارم: اجاره نامه خانه ها اونجا چه جوریه؟
    به چه چیزی باید تو قرار دادها توجه کنیم که سرم کلاه نره؟

ممنون می شم منو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط jamasb : June 28th, 2011 در ساعت 11:40 PM
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

ApplyAbroad Guru

والا بنده خودم هیچ وقت ونکوور نبوده ام ولی با یک جستجوی سریع این سایتها رو برای اقامت کوتاه مدت پیدا کردم. البته قطعا قیمتشون بالاتر از آپارتمانی یه که شما برای یکسال اجاره میکنید ولی برای یکماه اول و تا موقعی که جای مناسب پیدا کنید شاید بد نباشه.

http://metrovancouverliving.com/accommodation/
    http://www.makeyourselfathome.com/

البته راجع به کیفیت شون چیزی نمیدونم. دوستانی که ونکوور هستند بهتر میتونند در مورد اینها نظر بدهند.

سلام
    از این لینک هم میتونید درخواست بدید و هم خونه های آگهی شده رو انتخاب کنید.
    http://vancouver.kijiji.ca/f-real-estate-W0QQCatIdZ34

سلام
    از کجا میشه به این سایتها اعتماد کرد؟
    http://www.makeyourselfathome.com/listing.html&086

این آپارتمان رو انتخاب کردم و ایمیل زدم اون هم قبول کرده و حالا پول واسه رزرو باید بدم! اما انگار عکسها واقعی نیست! ؟
    اعتماد کنم؟

رشته و دانشگاه

احتمال فراد تو متعبر ترين سايت ها هم وجود دارد.من شاهد چندين مورد بوده ام البته تعدادشان زياد نيست براى همين بهتر است كسى در كانادا آن هم بعد از اطمينان كافى برايتان جا رزرو كند مگر اينكه از اماكن شناخته شده رزرو بگيريد.

من در مورد یوبی سی و محل انجا اطلاع ندارم ولی فکر نکنم از نورث گرانتر باشه در مورد هتل هم اگه فصل های سیزن نباشه انقدر گرون نیستند انهم برای چند روز چون یک ماه خیلی زیاده.به سایتها هم نمیشه اطمینان کنین.قرارداد هم برگه های رسمی هستند که توسط اون شرکت یا صاحب خانه پر میشه فقط ومعمولا شما پول برق میدین چون اب مجانیه گاز هم ندارن و گرم کردن خونه ها با برقه که اون بعهده صاحب خونه است و پول برق داخل خونه با مستاجره.شارز و مالیات و غیره هم بعهده صاحب خونه است.در ضمن از بی سی هایدرو ،ایکوال پلان درخواست کنین که برق کمتر براتون میفته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)