صفحه 27 از 221 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_mrj نمایش پست ها
    از دوستان عزیز ساکن تورنتو، کسی میتونه راهنمایی و کمک کنه؟!
    من به همراه خانواده ام(۴ نفر ) ۱۵ جولای راهی تورنتو هستیم،اما متاسفانه هنوز نتونستیم یک مکان مناسب برای اقامت پیدا کنیم،با توجه به اینکه ۲ تا ۳ ماه بیشتر کانادا نیستیم، انتخابمون محدود شده. اگه کسی بتونه من رو راهنامیی کنه که برای ۲-۳ ماه کجای تورنتو مناسب تر هست واسه اقامت و همچنین به جز سایتهای اینترنتی از کجا میتونم اقدام کنم و متوسط هزینه مسکن برای این مدت چقدر هست.آیا شرکت یا موسساتی ایرانی یا غیر ایرانی نیستن که به تازه واردین سرویس بدهند؟
    هتل ارزون و مناسب رو کجا پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    در مورد هتل ها اطلاعى ندارم ولى اگر كسى از دوستان نتونست راهنمايى كنه بد نيست تو گوگل سرچشون كنيد. مراكز اجاره موقت ايرانى در تورنتو هستند ولى حداقل ٢٥٠٠ دلار ماهانه شارژتون مى كنند.Seneca college را انلاين چك كنيد ببينيد براى اين مدت جا مى ده?
    ویرایش توسط marjanmohajer : July 6th, 2011 در ساعت 09:11 PM

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت + مسائل اولیه تازه واردین

من به دنبال یه خونه هستم از طریق اینترنت امامشکلم اینه که همشون به این شکله که یه اتاق از یه خونه میدن، من به دنبال یه جایی هستم که مستقل باشه، یعنی یه اتاقه باشه اما مستقل بدون هم اتاقی یا خود مالک! اما هرچی نگاه میکنم زیاد هست یه اتاقه اما مثلا نوشته حمام شخصی! پس این نشون میده که یه اتاق یه خونه رو اجاره میدن! درسته؟ نمیدونم راستش اسم این جور خونه ها میشه چی؟اگه ممکنه منو راهنمایی کنید (میخوام تو لندن خونه اینترنتی رزرو کنم)
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bal نمایش پست ها
    من به دنبال یه خونه هستم از طریق اینترنت امامشکلم اینه که همشون به این شکله که یه اتاق از یه خونه میدن، من به دنبال یه جایی هستم که مستقل باشه، یعنی یه اتاقه باشه اما مستقل بدون هم اتاقی یا خود مالک! اما هرچی نگاه میکنم زیاد هست یه اتاقه اما مثلا نوشته حمام شخصی! پس این نشون میده که یه اتاق یه خونه رو اجاره میدن! درسته؟ نمیدونم راستش اسم این جور خونه ها میشه چی؟اگه ممکنه منو راهنمایی کنید (میخوام تو لندن خونه اینترنتی رزرو کنم)
    ممنونم
    شما باید دنبال آپارتمان bachelor یا استودیو بگردید نه اتاق (room).

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    مراكزى كه كارشان اجاره دادن موقت به تازه واردان است، بله.
    بايد پول را به حسابشان واريز كنيد يا إز كرديت كارت كسي استفاده كنيد ولى اگر محل اقامت شخصى بود توصيه من اين است كه اعتماد نكنيد چون بايد قراردادى تنظيم شود و كسى اين كار را براتون انجام دهد
    موقت؟ یعنی از همینجا نمیشه یه کیس خوب رو واسه 8 ماه یا یک سال گرفت، چه طوری از اینجا میشه فرارداد امضا کرد.؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    موقت؟ یعنی از همینجا نمیشه یه کیس خوب رو واسه 8 ماه یا یک سال گرفت، چه طوری از اینجا میشه فرارداد امضا کرد.؟
    من در مورد تورنتو براتون مى نويسم:

اينجا كمتر بدون ضامن به تازه واردين خونه يا آپارتمان اجاره مى دهند. مگر در شرايط خاص مثلا ٦ ماه را پيش مى گيرند و شايد حتى بيشتر. اگر شما بروكرى را مى شناسيد مى تونيد ازشون بخواهيد اينكار را براتون انجام بده يا از طريق دوست يا آشنايى. بدون اين شرايط كم اتفاق مى افته بتونيد جايى را اجاره كنيد. بهتره يك ماه در مراكز موقت بمانيد و خودتان محل مورد نظر را از نزديك ببينيد تا بعد پشيمون نشيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام به همه

برای ماه آگوست قصد دارم آپارتمانم رو که ۲ خوابه (۴.۱/۲ تو مونترال کانادا) هست، به یکی از طرق زیر سابلت بدم.

- اتاق خودمو به تنهایی سابلت بدم. مشخصات اتاق و خونه:
    بزرگ و خیلی پرنور، سالن خیلی بزرگ و پرنور ، دارای بالکن ، کمد دیواری بزرگ، ۱۰ ثانیه تا ایستگاه اتوبوس خط های ۵۱ و ۱۶۶ و فاصله ۳ دقیقه ای از ایستگاه مترو اسنودون Snowdon ... خیلی مناسب برای دانشجویان polytechnic ، HEC ، University of montreal و Concordia و ... امکان تمدید قرارداد برای یک سال بیشتر
    آشپزخونه متوسط دارای یخچال و اجاق خوراک پزی و کابینت های زیاد.
    مراکز خرید تو فاصله ۲-۴ دقیقه ای : میوه و سبزی (و بقیه مواد خوراکی) فروشی Jafa ، فروشگاه های Metro ، Couche -Tard ، Jean Coutu ، Mc Donalds و ۱۰ دقیقه فاصله از Pharmaprix
    Laundry room in ground floor
    Hot Water included
    اجاره بها: ۵۰۰ دلار در ماه

- همچنین اگه مایل باشین میتونید کل آپارتمان رو که دارای ۲ اتاق خواب هست، با قیمت ۹۶۰ دلار در ماه کرایه کنین.
    ویرایش توسط Pearson : July 14th, 2011 در ساعت 08:55 PM

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

با سلام خدمت دوستان پیش کسوت این فروم
    یک سوال دارم.
    ایادر تورنتو، پیدا کردن مکانی برای زندگی یک دختر تنها باید باحساسیت انجام بشه؟منظورم این است که در اونجا قطعا خونه هایی با قیمت پایین احتمالا در مناطق نه چندان خوب تورنتو است. اجاره این خونه ها( در اون مناطق) برای یک دختر تنها خطرناک است؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان پیش کسوت این فرومیک سوال دارم.ایادر تورنتو، پیدا کردن مکانی برای زندگی یک دختر تنها باید باحساسیت انجام بشه؟منظورم این است که در اونجا قطعا خونه هایی با قیمت پایین احتمالا در مناطق نه چندان خوب تورنتو است. اجاره این خونه ها( در اون مناطق) برای یک دختر تنها خطرناک است؟ مرسی
    چه ميزان اجاره مد نظرتان هست؟تورنتو شهر امنى هست ولى خوب مانند هر جاى ديگر تفاوت هاى از نظر ساكنين و آرامش و امكانات وجود دارد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    چه ميزان اجاره مد نظرتان هست؟تورنتو شهر امنى هست ولى خوب مانند هر جاى ديگر تفاوت هاى از نظر ساكنين و آرامش و امكانات وجود دارد.
    مثلا بین 600 تا نهایتا 900 دلار.دوستان عزیز یک سایت معرفی کردند در این فروم که دیدم محل هایی با 650 دلار هم پیدا میشود.
    http://ontario.kijiji.ca/f-real-esta...s-W0QQCatIdZ37
    از انجایی که نمیخوام تاپیدا کردن کار،هزینه مسکن زیادی بپردازم وقتی دیدم محل هایی با 600دلار هم پیدا میشه خوشحال شدم. ولی بعد به این فکرکردم که نکنه اینها در محلاتی مثل شوش خودمون است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)