صفحه 34 از 221 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما سال ديگه اواخر تير ماه به كانادا مي آييم.
    2 تا فرزند داريم و مي خواهيم اول زندگيمون با يك خونه ي خيلي ارزان قيمت شروع كنيم تا اوضاع دستمون ببياد . در نتيجه نمي خواهيم ريسك كنيم
    قيمت اجاره براي 4 نفر ميانگين ماهانه چقدر است .
    اگر Basement بخواهيم اجاره كنيم چطور؟ شرايطي كه نمناك نباشه ، گرم بااشه چطور؟ و اين كه خيلي تاريك هم نباشه؟ لطفا راهنمايي كنيد؟
    سلام دوست عزیز
    چندتا آدرس در این رابطه براتون میذارم که با مراجعه بهشون قشنگ هزینه های خونه با توجه به نوع نیاز و سلیقه خودتون دستتون میاد (که البته تو این موقعیت که ویزا به دست منتظر تموم شدن سال تحصیلی جاری هستین تفریحی سالم و بسیار شیرین هست).یه سری توضیحات وآدرس های اضافی هم که عنوان کردنشون در فروم خلاف مقررات هست به صورت پیام خصوصی براتون میفرستم.موفق باشید.

http://www.viewit.ca/
    http://www.realtor.ca/splash.aspx
    http://www.hometrader.ca/

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام دوستانما سال ديگه اواخر تير ماه به كانادا مي آييم.2 تا فرزند داريم و مي خواهيم اول زندگيمون با يك خونه ي خيلي ارزان قيمت شروع كنيم تا اوضاع دستمون ببياد . در نتيجه نمي خواهيم ريسك كنيمقيمت اجاره براي 4 نفر ميانگين ماهانه چقدر است .اگر Basement بخواهيم اجاره كنيم چطور؟ شرايطي كه نمناك نباشه ، گرم بااشه چطور؟ و اين كه خيلي تاريك هم نباشه؟ لطفا راهنمايي كنيد؟
    بيسمنت را اصلا توصيه نمى كنم ولى براى اينكه خيلى در حاشيه شهر نرويد البته در مورد تورنتو و محله هاى نسبتا مناسب هم باشيد مى توانيد از ١٠٠٠ به بالا يك آپارتمان اجاره كنيد. سايت هاى زيادى براى مقايسه در اين تاپيك گذاشته شده.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

با سلام
    دوستان برای خونه هایی که به صورت sublet اجاره میشن هم قراردادی بسته میشه یا نه؟ من خونه یکی از دوستامو برای 2 ماه آینده به صورت sublet اجاره کردم اما قرار دادی بین ما بسته نشده اما فکر میکنم برای باز کردن حساب ارائه اجاره نامه الزامی باشه؟آیا درسته؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بيسمنت را اصلا توصيه نمى كنم ولى براى اينكه خيلى در حاشيه شهر نرويد البته در مورد تورنتو و محله هاى نسبتا مناسب هم باشيد مى توانيد از ١٠٠٠ به بالا يك آپارتمان اجاره كنيد. سايت هاى زيادى براى مقايسه در اين تاپيك گذاشته شده.
    چرا مگه بیسمنت چه بدیهایی داره البته نسبت به قیمتش؟میشه بیشتر توضیح بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان برای خونه هایی که به صورت sublet اجاره میشن هم قراردادی بسته میشه یا نه؟ من خونه یکی از دوستامو برای 2 ماه آینده به صورت sublet اجاره کردم اما قرار دادی بین ما بسته نشده اما فکر میکنم برای باز کردن حساب ارائه اجاره نامه الزامی باشه؟آیا درسته؟
    شما که بدون موافقت وامضای صاحبخانه نمیتونید sublet کنید.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط aliazim نمایش پست ها
    چرا مگه بیسمنت چه بدیهایی داره البته نسبت به قیمتش؟میشه بیشتر توضیح بدید
    اول اينكه مى تونيد نسبتا با همون قيمت آپارتمان پيدا كنيد دوم اينكه دايم سر و صداى طبقه بالا آزارتان مى دهد و سوم اينكه كنترل سيستم گرمايش و سرمايش در طبقه بالاست و در تابستان اگر آن ها مدت زيادى روشنش كنند شما از سرما در عذاب خواهيد بود و در زمستان اكثرا شب ها آن را براى كنترل هزينه خاموش مى كنند و شما خيلى سردتان مى شود.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما که بدون موافقت وامضای صاحبخانه نمیتونید sublet کنید.
    مرسی از جوابتون
    من اینو نمی دونستم چون هنوز ایرانم یعنی اگه با صاحب خانه صحبت کنیم اون وقت یه قرارداد جدید بسته میشه؟من با دوستم که صحبت کردم میگه قراردادی بسته نمیشه
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون
    من اینو نمی دونستم چون هنوز ایرانم یعنی اگه با صاحب خانه صحبت کنیم اون وقت یه قرارداد جدید بسته میشه؟من با دوستم که صحبت کردم میگه قراردادی بسته نمیشه
    بگید اجاره نامه خودش رو بخونه حتما توش نوشته که باید اجازه بگیره یا نه. ولی قرارداد جدید نمیخواد.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام دوستان کسی می دونه کدوم گزینه اقتصادی تره:1-گذاشتن سپرده در بانک های ایران و استفاده از سود سپرده؟
    2-خریدآپارتمان در تورنتو و اجاره دادن اون؟
    البته ممکنه به نظر برسه این سوال در جای مناسبی مطرح نشده اما هدفم اینه که بفهمم در تورنتو بالفرض از یه آپارتمان 200 هزار دلاری که اجاره اش حدود 1700-1500 دلار در ماه میشه چقدر صرف هزینه هایی مثل شارژ، هیدرو و تکس میشه ودر واقع چقدر برای موجر میمونه؟

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می دونه کدوم گزینه اقتصادی تره:1-گذاشتن سپرده در بانک های ایران و استفاده از سود سپرده؟
    2-خریدآپارتمان در تورنتو و اجاره دادن اون؟
    البته ممکنه به نظر برسه این سوال در جای مناسبی مطرح نشده اما هدفم اینه که بفهمم در تورنتو بالفرض از یه آپارتمان 200 هزار دلاری که اجاره اش حدود 1700-1500 دلار در ماه میشه چقدر صرف هزینه هایی مثل شارژ، هیدرو و تکس میشه ودر واقع چقدر برای موجر میمونه؟
    بنده چند وقت هست که با گفتگو با دوستان ساکن در کانادا و مطالعه سایت های مختلف خرید، فروش و اجاره مسکن ، بحث خرید یا اجاره رو دنبال میکنم. به نظر من نمیتوان از یک آپارتمان 200 هزار دلاری 1700-1500 دلار
    اجاره دریافت کرد. مبلغ اجاره برای آپارتمان 350 هزار دلاری حول وحوش اجاره ای است که شما ذکر کرده اید. از طرف دیگر بحث پرداخت مالیات، شارژ، حق مدیریت ساختمان (در صورت وجود) و هزینه های احتمالی تعمیرات را که از مبلغ اجاره کم کنید، نسبت به میزان سرمایه سود خیلی خوبی دریافت نخواهید کرد. اما طبق آخرین مطالعات در سال 2011 قیمت مسکن در کانادا 10% نسبت به سال گذشته افزایش داشته و اگر میزان افزایش قیمت دلار به تومان را نیز در نظر بگیریم، سرمایه گذاری در کانادا توجیه بیشتری خواهد داشت.
    لطفا دوستان با تجربه و صاحبنظر، برداشت خود را بفرمایند.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)