صفحه 56 از 221 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    والا آدرس آگهی این بود که الان برش داشته ، http://www.google.com/url?q=http%3A%...r0GGNdeehTW4LQ
    کلی هم در جواب ایمیل ام نامه بلند و بالای ننه من غریب ام برام نوشت که من آمریکا امو ، کانادا نیستم و همچین اورژانسی رفتم و نمیتونم بیام و کلید و تو پاکت برات پست میکنم و تو هم دپازیت و برام بریز و آی خدا تورو رسونده و دیگه خونه مونده بود رو دستم و میخواستم نصفه قیمت بفروشم و .... این چیزا ،
    والا به من که حس مشکوکی داد ، میخوای ایمیل بده آدرس ایمیل و عکس های خونه شو برات فوروارد کنم ، ولی از من میشنوی روزه شک دار نگیری بهتره تو مملکت غریب سر سیاهی زمستون !
    موفق باشی
    معمولاً اینطور آگهی ها که می گن اینجا نیستیم و این حرفها دروغ هستند و اگر اسیرشون بشید ضرر می کنید. البته در ایران هم مشابه پیدا میشه.

Senior Member

اين نوع أگهي ها بسيار تيپيك از نظر كلاه برداري مي باشد حتي فكر كنم جايي در خود craig list هم به عنوان راهنمايي اينگونه آگهي ها را مثال زده است. در مورد كلاهبردارهاي craig list شايد بتوان چندين كتاب نوشت . حتي داد خود سايت هم از دست اين كلاه بردارها در آمده است و مرتب به بازديد كننده ها هشدار مي دهد.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

والا آدرس آگهی این بود که الان برش داشته ، http://www.google.com/url?q=http%3A%...r0GGNdeehTW4LQ
    کلی هم در جواب ایمیل ام نامه بلند و بالای ننه من غریب ام برام نوشت که من آمریکا امو ، کانادا نیستم و همچین اورژانسی رفتم و نمیتونم بیام و کلید و تو پاکت برات پست میکنم و تو هم دپازیت و برام بریز و آی خدا تورو رسونده و دیگه خونه مونده بود رو دستم و میخواستم نصفه قیمت بفروشم و .... این چیزا ،
    والا به من که حس مشکوکی داد ، میخوای ایمیل بده آدرس ایمیل و عکس های خونه شو برات فوروارد کنم ، ولی از من میشنوی روزه شک دار نگیری بهتره تو مملکت غریب سر سیاهی زمستون !
    موفق باشی
    اصلا شك نكن كه fraud هست. كاملا كلاهبرداريه.

رشته و دانشگاه

دوستان امروز رفتم یه خونه رنتال تو تقاطع فینچ غربی و سنتینال دیدم ماهی 550 $، فاجعه جهانی بود ، تازه همونموقع هم تو ساختمون لوله آب ترکیده بود ساختمون و آب برداشته بود ، خواستین اونورا خونه بگیرین قبلش چند بار برین محله رو ببینین حتما هم با استریت کار (همونایی که میرن به ایستگاه های مترو) برین، مهمترین بویی که توی اتوبوس حس میشه مخلوط بوی عرق و سیگار و چیزیه که بعد فهمیدم اون ماری جواناست.
    ...
    محله دیگه ایی که امروز بررسی کردم دوستان تقاطع بلور و مین بود که هم خونه های یه طبقه بچلر توی آگهی ها بود 575 ماهی و هم رنتال آپارتمان یکخوابه 829 $ ماهی ، در خصوص خونه بچلر که البته شیک و دوست داشتنی بود باید بگم حدود 35 دقیقه پیاده روی کردم تا برسم به اولین سوپری ، و 55 دقیقه تا اولین ایستگاه مترو که احتمالا اگه قرار باشه تو برف و بوران این مسیر رو پیاده روی کنم یه ذره زیاده،
    در مورد خونه رنتال اون محله (تقاطع مین - دافرین) هم ، مجبورین با بوی تند و ظاهرا همیشگی ادویه کاری هندی و آتا آشغال هایی که توی آسانسور ریخته و خود مامور رنتال آفیس میگفت این عادت ساکنین این ساختمونه، کنار بیایین و در انتها تو مسیری که باید پیاده روی میکردم تا به ایستگاه مترو مین و بلور برسم من برای اولین بار از حضورم تو کانادا معتاد و مست و پاتیل دیدم که کنار خیابون ولو شده بودن که یه ذره ترسناک بود.
    تازه استریت کار اون محل هم در عصرهای روزهای دوشنبه تا جمعه سرویس دهی نداره !
    نتیجه ایی که من گرفتم : هیچ ارزونی ایی بی علت نیست
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان.
    شما چقدر مي خواي ماهيانه براي اجاره هزينه كني؟ گارانتور داري؟

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    شما چقدر مي خواي ماهيانه براي اجاره هزينه كني؟ گارانتور داري؟
    اصطلاح گارانتور نمیدونم دقیقا چیه ، ولی من تا ماهی 1000 تا هم میتونم تا یه سالی پرداخت کنم ، ولی چون در ابتدای ورودم اومدم تو یه کاندو مینیموم شیک و تمیز توی تقاطع یانگ-فینچ ، دیگه هر خونه ایی رو نمیتونم قبول کنم ، ریل استیتی که همین خونه ایی که الان هستم دستشه میگه همچین خونه ایی تو این محله 1250 $ اجاره اشه البته یوتیلیتی اینکلودد ، در حالیکه من همش فکر مکیردم با این پول بتونم یه جای بهتر نزدیگ داون تاون مثل بلور اطراف ایتون سنتر ، یا اطراف ایستگاه دنداس ، یا تقاطع یانگ و کالج که ظاهرا محله های بهتری ان پیدا کنم که البته هنوز سر به اونجاها نزدم و این موضوع که بدون کردیت و جاب هیستوری رنتال آفیس جواب سلام آدمم نمیده یه ذره کار رو مشکل کرده ، پیشنهادتون چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

رشته و دانشگاه

اصطلاح گارانتور نمیدونم دقیقا چیه ، ولی من تا ماهی 1000 تا هم میتونم تا یه سالی پرداخت کنم ، ولی چون در ابتدای ورودم اومدم تو یه کاندو مینیموم شیک و تمیز توی تقاطع یانگ-فینچ ، دیگه هر خونه ایی رو نمیتونم قبول کنم ، ریل استیتی که همین خونه ایی که الان هستم دستشه میگه همچین خونه ایی تو این محله 1250 $ اجاره اشه البته یوتیلیتی اینکلودد ، در حالیکه من همش فکر مکیردم با این پول بتونم یه جای بهتر نزدیگ داون تاون مثل بلور اطراف ایتون سنتر ، یا اطراف ایستگاه دنداس ، یا تقاطع یانگ و کالج که ظاهرا محله های بهتری ان پیدا کنم که البته هنوز سر به اونجاها نزدم و این موضوع که بدون کردیت و جاب هیستوری رنتال آفیس جواب سلام آدمم نمیده یه ذره کار رو مشکل کرده ، پیشنهادتون چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    گارانتور يا كوساينر كسيه كه ضمانت شما را مثلا در اجاره خونه خصوصا رنتال ها مي كنه براي اين پرسيدم كه اگه داريد مي تونيد رو اون حساب كنيد. نمي دونم جايي كه هستيد چند متره ولي تو اون منطقه اجاره كاندو بيشتر از اين حرف هاست. داون تاون هم بعيده با ١٠٠٠ تا گير بياريد. اگر گارانتور داريد به من پ خ بديد تا راهنمايتون كنم.

سلام به دوستان عزیز. من و همسرم 14 اکتبر عازم مونترال هستیم. برای بدو ورود یک هفته هتل www.manoirvillemarie.com رو رزرو کردیم. و بعد میخوایم در یک محله خوب یک آپارتمان اجاره کنیم. آیا از دوستان اطلاعات خوبی در خصوص مناطق و محله های خوب در مونترال دارند؟ اگر ممکنه راهنمایی بفرمائید
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان سلام

آیا در تورنتو میتوان یک کاندو برای کمتر از یک سال اجاره کرد؟ مثلا برای مدت زمان ۲ یا ۳ ماه؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

چرا این هتل رو انتخاب کردید؟ میشه نقاط مثبتش رو بگید!

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. من و همسرم 14 اکتبر عازم مونترال هستیم. برای بدو ورود یک هفته هتل www.manoirvillemarie.com رو رزرو کردیم. و بعد میخوایم در یک محله خوب یک آپارتمان اجاره کنیم. آیا از دوستان اطلاعات خوبی در خصوص مناطق و محله های خوب در مونترال دارند؟ اگر ممکنه راهنمایی بفرمائید
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان

من ۶ سپتامبر عازم تورنتو هستم و از اونجا که دانشگاه رایرسون به دانشجوهای دکترا خوابگاه نمیده، هفته اول رو میخام تو هتل بگذرونم و تو طول هفته یه بچلر پیدا کنم. چه هتلی رو پیشنهاد میکنید که به دانشگاه نزدیک باشه؟ و اینکه بنظر شما با ۱۰۰۰ دلار در ماه میشه یه بچلر فرنیش خوب تو downtown پیدا کرد؟

دست گلتون درد نکنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)