صفحه 57 از 221 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    یه اتاق از 3 اتاق یه کاندو با حموم آشپزخونه مشترک ،
    با چه قیمتی مارالجون؟ چقدر اونجا موندین تا تونستید خونه پیدا کنید؟ و ایا زیر زمین بود این اتاق؟

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوستان سلام

آیا در تورنتو میتوان یک کاندو برای کمتر از یک سال اجاره کرد؟ مثلا برای مدت زمان ۲ یا ۳ ماه؟
    بله- 1700 تا 2000 تا
    هر وقت لازم داشتید من می تونم راهنماییتون کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_itook نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ۶ سپتامبر عازم تورنتو هستم و از اونجا که دانشگاه رایرسون به دانشجوهای دکترا خوابگاه نمیده، هفته اول رو میخام تو هتل بگذرونم و تو طول هفته یه بچلر پیدا کنم. چه هتلی رو پیشنهاد میکنید که به دانشگاه نزدیک باشه؟ و اینکه بنظر شما با ۱۰۰۰ دلار در ماه میشه یه بچلر فرنیش خوب تو downtown پیدا کرد؟

دست گلتون درد نکنه
    سلام
    من میتونم دقیقا از 6 سپتامبر (یه خوابه فرنیش)کمکتون کنم اگه مایلید پ خ بدید
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    دوستان امروز رفتم یه خونه رنتال تو تقاطع فینچ غربی و سنتینال دیدم ماهی 550 $، فاجعه جهانی بود ، تازه همونموقع هم تو ساختمون لوله آب ترکیده بود ساختمون و آب برداشته بود ، خواستین اونورا خونه بگیرین قبلش چند بار برین محله رو ببینین حتما هم با استریت کار (همونایی که میرن به ایستگاه های مترو) برین، مهمترین بویی که توی اتوبوس حس میشه مخلوط بوی عرق و سیگار و چیزیه که بعد فهمیدم اون ماری جواناست.
    ...
    محله دیگه ایی که امروز بررسی کردم دوستان تقاطع بلور و مین بود که هم خونه های یه طبقه بچلر توی آگهی ها بود 575 ماهی و هم رنتال آپارتمان یکخوابه 829 $ ماهی ، در خصوص خونه بچلر که البته شیک و دوست داشتنی بود باید بگم حدود 35 دقیقه پیاده روی کردم تا برسم به اولین سوپری ، و 55 دقیقه تا اولین ایستگاه مترو که احتمالا اگه قرار باشه تو برف و بوران این مسیر رو پیاده روی کنم یه ذره زیاده،
    در مورد خونه رنتال اون محله (تقاطع مین - دافرین) هم ، مجبورین با بوی تند و ظاهرا همیشگی ادویه کاری هندی و آتا آشغال هایی که توی آسانسور ریخته و خود مامور رنتال آفیس میگفت این عادت ساکنین این ساختمونه، کنار بیایین و در انتها تو مسیری که باید پیاده روی میکردم تا به ایستگاه مترو مین و بلور برسم من برای اولین بار از حضورم تو کانادا معتاد و مست و پاتیل دیدم که کنار خیابون ولو شده بودن که یه ذره ترسناک بود.
    تازه استریت کار اون محل هم در عصرهای روزهای دوشنبه تا جمعه سرویس دهی نداره !
    نتیجه ایی که من گرفتم : هیچ ارزونی ایی بی علت نیست
    با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان.
    خانم مهاجر درست می گن بودجتون چقدره و اینکه چه مدت؟
    بیسمت ها هم بد نیستند. اگه جای خوب باشه و کلا قابل سکونت650 شروع تا 1000 تا هم میره برای کوتاه مدت ما 1200 پرداخت می کنیم
    من از بقیه دوستانم قدیمی و جدید پرسیدم همینه تازه ایشون لطف داشت به ما دیپوزیتت یا کردیت نخواست
    من خیلی جا رو بازدید کردم کمک خواستید پ خ بدید من راهنماییتون کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما اگه جای مناسبی برای اقامت موقت در مونتریال میشناسید که ایرانی باشه ممنون میشم بفرمایید.
    شما کی عازمید؟
    این و چک کنید
    GHIMATE KHOB JAYE KHOB TOYE DOWNTOWN

Address:
    1900 Lincoln Suite 17
    Montreal Quebec H3H 1H7
    Canada
    Telephone : (514)938-8848
    Fax : (514)937-8334
    Email : raymenk@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    از کسانی که ساکن تورونتو هستند کسی در کاشانه بوده؟ کیفیتش چطوره؟ به نظرتون تا چند وقت جای موقت باشیم تا خونه پیدا کنیم؟ شما ها هر کدوم چقدر طول کشید کارهای روز های اول رو انجام دادید و خونه اجاره کردید؟
    منم شنیدم خوبه-10 روز تا 14 روز-1روزم کافیه.سین کارت و بانک همین

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    میشه دوستان ساکن تورونتو بگن برای اجاره خونه مبله به چه نکاتی توجه کنیم؟ چه محله هایی برای سال اول مناسبه تا زیاد اذیت نشیم و صرفه جویی کنیم در هزینه های رفت و امد؟
    کی عارمید؟
    عکس ها رو هم تو سایت ها جدی نگیرید حتما از نزدیک ویزیت کنید.

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای سپتامبر دنباله اتاق یا همخونه توی اتاوا میگردم. اگه کسی همین شرایتو داره یا اتاقی میتونه پیشنهاد بده منتظره پیامتون هستم.
    خیلی ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام به همه من اواخر سپتامبر باید تورنتو لندینگ کنم. اقامت دائم skilled worker-Electrician خوشحال میشم اگر مورد مناسبی باشه.. خونه، اتاق، زیرزمین، همخونه برای ارتباط و اطلاعات بیشتر لینک فیسبوکمو میذارم https://www.facebook.com/behzad.sheikhy

Junior Member

آقا این جریان "کاشانه" چیه؟ کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)