صفحه 58 از 221 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

دوستان جایی رو سراغ دارین برای اجاره یکماهه سپتامبر؟ ترجیحا به خ یانگ و ایستگاه مترو نزدیک باشه. تمیز باشه و فرنیش. بیسمنت بودن یا همخونه داشتن (خانم) مهم نیست. اگر جایی رو سراغ دارین لطفا اطلاع بدین چون من به خاطر برنامه هام ممکنه بعد از سپتامبر شهر دیگه ای برم. البته kijiji رو هم دارم می گردم.

ضمنا برای دوستانی که در مورد داو تاون پرسیده بودند، من الان داون تاون هستم - کمی بالاتر از کینگ- و تا ایتون سنتر 15 دقیقه پیاده رویه. من بیسمنت فرنیش -البته فول فرنیش با لوازم نو- خونه یه کانادیی رو اجاره کردم برای 2 ماه -ماهی 1200- ولی چون می خواست از اول سپتامبر به دانشجو و به مدت حداقل 8 ماه اجاره بده تمدید نکردم. ضمنا اجاره ها در پاییز و زمستون کمی بالاتر هم می ره - به خاطر گرمایش-یا مثلا بخشی از قیمت گاز رو ممکنه ازتون بخوان. با 1000 دلار جای تمیز و private و فرنیش در داون تاون بعید می دونم پیدا کنید.

یه پانسیون ایرانیه برای مدت کوتاه در ابتدای ورود بد نیست می تونین بهشون زنگ بزنین و کل اطلاعات رو بهتون می دن. ولی راستش من که می خواستم بیام یه دوستی اینجا برام رفت دید خوشش نیومد و من "اسکان کانادا" رو انتخاب کردم و 2 هفته اونجا بودم. ولی واقعا این هموطنان به نسبت امکانات گرون حساب می کنند! ضمنا ساختمان رزیدنشیال seneca college برای ابتدای ورود به نظرم از این پانسیونها بهتره تو پستهای قبلی دوستان در موردش توضیحاتی دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehhzzadd نمایش پست ها
    آقا این جریان "کاشانه" چیه؟ کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط nilotus نمایش پست ها
    دوستان جایی رو سراغ دارین برای اجاره یکماهه سپتامبر؟ ترجیحا به خ یانگ و ایستگاه مترو نزدیک باشه. تمیز باشه و فرنیش. بیسمنت بودن یا همخونه داشتن (خانم) مهم نیست. اگر جایی رو سراغ دارین لطفا اطلاع بدین چون من به خاطر برنامه هام ممکنه بعد از سپتامبر شهر دیگه ای برم. البته kijiji رو هم دارم می گردم.

ضمنا برای دوستانی که در مورد داو تاون پرسیده بودند، من الان داون تاون هستم - کمی بالاتر از کینگ- و تا ایتون سنتر 15 دقیقه پیاده رویه. من بیسمنت فرنیش -البته فول فرنیش با لوازم نو- خونه یه کانادیی رو اجاره کردم برای 2 ماه -ماهی 1200- ولی چون می خواست از اول سپتامبر به دانشجو و به مدت حداقل 8 ماه اجاره بده تمدید نکردم. ضمنا اجاره ها در پاییز و زمستون کمی بالاتر هم می ره - به خاطر گرمایش-یا مثلا بخشی از قیمت گاز رو ممکنه ازتون بخوان. با 1000 دلار جای تمیز و private و فرنیش در داون تاون بعید می دونم پیدا کنید.
    منم کاملا موافقم. برای کوتاه مدت بعیده این قیمتای 600 -700 تاکه بعضی از دوستان می گن
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehhzzadd نمایش پست ها
    آقا این جریان "کاشانه" چیه؟ کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
    یک مهمانسراست
    سرچ کنید. برای کوتاه مدت خوبه البته بسته به جیب مبارک هم داره.
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

Junior Member

با سلام
    ما از ٦سپتامبر به مدت دو هفته مي خواهيم تورنتو برويم و قصدمان لندينگ و آشنايي با شهر است دوستان چه كجاي شهر و هتل يا ... پيشنهاد مي نمايد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemigol نمایش پست ها
    با سلام
    ما از ٦سپتامبر به مدت دو هفته مي خواهيم تورنتو برويم و قصدمان لندينگ و آشنايي با شهر است دوستان چه كجاي شهر و هتل يا ... پيشنهاد مي نمايد
    کاملا بستگی به تعداد نفرات ،بودجه و سلیقه و نوع اقامتتان (کاری یا تفریحی ) دارد اگر اطلاعات بیشتر ی بدهید می توانم بهتر راهنماییتان کنم.

Junior Member

با سلام
    قصدمان انجام كارهاي اوليه پس از لندينگ و آشنايي اوليه با شهر و وضع زندگي و كار وكسب در آنجا است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

سلام دوستان. من یک سال است در وینیپگ زندگی میکنم و آنجا دانشجو هستم. یک اتاق در یک آپارتمان دوخوابه من نزدیک به دانشگاه از اول سپتامبر خالی است. کرایه $530 در ماه و شامل آب، برق، اینترنت، کابل، لاندری داخل واحد و پارکینگ است. از دوستان ایرانی علاقه مند دعوت میشود با من تماس بگیرند

Junior Member makhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    A.I. خواجه نصیر Manitoba

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarvi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک سال است در وینیپگ زندگی میکنم و آنجا دانشجو هستم. یک اتاق در یک آپارتمان دوخوابه من نزدیک به دانشگاه از اول سپتامبر خالی است. کرایه $530 در ماه و شامل آب، برق، اینترنت، کابل، لاندری داخل واحد و پارکینگ است. از دوستان ایرانی علاقه مند دعوت میشود با من تماس بگیرند
    نزدیک به کدوم دانشگاه؟؟
    وینیپگ یا منیتوبا ؟؟

Junior Member

نزدیک به دانشگاه مانیتوبا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)