صفحه 59 از 221 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarvi نمایش پست ها
    نزدیک به دانشگاه مانیتوبا
    لطفا پیام خصوصی بدید

سلام دوستان عزیز. من و همسرم در تاریخ 14 اکتبر برای اولین بار وارد مونترال خواهیم شد و در مونترال تا زمانیکه کارت PR رو دریافت کنیم میمونیم بعدش برمبگردیم ابران.

در حال حاضر بلیط برگشت از مونترال به تهران برای 22 ژانویه گرفتیم. چون پیش بینی میکردم شاید کارتامون دیر به دستمون برسن بخاطر همین تصمیم گرفتیم 100 روز در مونترال بمونیم.
    میخواستم یه زخمت بدم ببینم آیا خونه مبله برای این تاریخی که عرض کردم سراغ دارید؟ در مرکز شهر و تمیز با اجاره مناسب !!!

ضمن اینکه با توجه به اینکه بعد از برگشت به ایران دیگه نمیخوام وارد مونترال بشم و تصمیم داریم در تورنتو زندگی کنیم آیا لازم هستش که برای کارت بیمه خدمات درمانی هم اقدام کنیم یا اینکه از تورنتو درخواست بدیم؟

آیا موندن 100 روز در مونترال برای گرفتن کارت پی آر کافیه؟
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

سلام دوستان
    ما نیمه دسامبر میخواهیم کانادا باشیم واسه گرفتن پی ار از طرفی ازدانشگاه concordia در مونترال admission گرفتم واسه winter 2013 . واسه اجاره یک سوییت یا آپارتمان راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من و همسرم در تاریخ 14 اکتبر برای اولین بار وارد مونترال خواهیم شد و در مونترال تا زمانیکه کارت PR رو دریافت کنیم میمونیم بعدش برمبگردیم ابران.

در حال حاضر بلیط برگشت از مونترال به تهران برای 22 ژانویه گرفتیم. چون پیش بینی میکردم شاید کارتامون دیر به دستمون برسن بخاطر همین تصمیم گرفتیم 100 روز در مونترال بمونیم.
    میخواستم یه زخمت بدم ببینم آیا خونه مبله برای این تاریخی که عرض کردم سراغ دارید؟ در مرکز شهر و تمیز با اجاره مناسب !!!

ضمن اینکه با توجه به اینکه بعد از برگشت به ایران دیگه نمیخوام وارد مونترال بشم و تصمیم داریم در تورنتو زندگی کنیم آیا لازم هستش که برای کارت بیمه خدمات درمانی هم اقدام کنیم یا اینکه از تورنتو درخواست بدیم؟

آیا موندن 100 روز در مونترال برای گرفتن کارت پی آر کافیه؟
    منتظر بودم دوستانی که واردترن جوابتون رو بدن.
    من در مورد جا چیزی نمیدونم ولی در مورد زمان. اگه کارت پی آر به مشکلی برنخوره و روال عادی رو طی کنه بله ۱۰۰ روز کافیه ولی شده کسانی که مثلا عکسشون رو قبول نکردن و گفتن یه عکس جدید بدید یا به یه مشکل دیگه ای برخورد کرده کارت که خیلی طولانی شده.
    که در اون صورت وقتی میخواهید به کانادا برگردید باید از سفارت درخواست ویزا کنید و یگید که کارت پی آرتون رو دریافت نکردید. امیدوارم به مشکلی برخورد نکنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

سلام دوستان
    چون نمی دونستم که پستم رو کجا بنویسم اینجا اومد (تو قمست خونه و همخونه که همه دارند همخونه می طلبند ) .
    چند روز دیگه یه ماه میشه من اومدم ونکوور یه خونه یه ماه مبله گرفته بودم که اصلا راضی هم نیستم . حالا توی Craigslist دنبال خونه هستم یه آپارتمان پیدا کرد غیر مبله زنگ زدم رفتم برای دیدن . آفیس طبقه اول اون برج بود با یه خانم و آقا که همسر هم بودند صحبت کردم و اپارتمان را دیدم قرار شد سه شنبه برم برای قرارداد . نصفه پول یه ماه را بعنوان deposit در روز قرارداد بدم و روز move کردن هم کرایه ماه اول را پیش بدم .نظر شما چیست ؟ می تونه یه نوع کلاه براداری باشه یا واقعا اینجا اینطوری خونه پیدا می کنند ؟
    اون چیز ی که برام جای تعجب بود طبقه اول را یه خوابه 1095 می داد ولی طبقه 6 را 1175 میداد وقتی ازش برای طبقه 6 تخفیف خواستم گفت برای ماه اول 500 تا را نده بعنوان bonus که مجموعا ماهی 40 تا کم میشه ...... لطفا راهنمایی کنید ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چون نمی دونستم که پستم رو کجا بنویسم اینجا اومد (تو قمست خونه و همخونه که همه دارند همخونه می طلبند ) .
    چند روز دیگه یه ماه میشه من اومدم ونکوور یه خونه یه ماه مبله گرفته بودم که اصلا راضی هم نیستم . حالا توی Craigslist دنبال خونه هستم یه آپارتمان پیدا کرد غیر مبله زنگ زدم رفتم برای دیدن . آفیس طبقه اول اون برج بود با یه خانم و آقا که همسر هم بودند صحبت کردم و اپارتمان را دیدم قرار شد سه شنبه برم برای قرارداد . نصفه پول یه ماه را بعنوان deposit در روز قرارداد بدم و روز move کردن هم کرایه ماه اول را پیش بدم .نظر شما چیست ؟ می تونه یه نوع کلاه براداری باشه یا واقعا اینجا اینطوری خونه پیدا می کنند ؟
    اون چیز ی که برام جای تعجب بود طبقه اول را یه خوابه 1095 می داد ولی طبقه 6 را 1175 میداد وقتی ازش برای طبقه 6 تخفیف خواستم گفت برای ماه اول 500 تا را نده بعنوان bonus که مجموعا ماهی 40 تا کم میشه ...... لطفا راهنمایی کنید ...
    deposit رو که همیشه باید بدید. بعضی وقتها حتی قبل از بستن قرارداد موقعی که آپارتمان رو تقاضا میکنید باید بیعانه بگذارید.
    در بیشتر موارد هم باید اجاره ماه اول و ماه آخر رو همان اول موقع قرارداد بدهید.
    اجاره آپارتمانهای طبقات مختلف و حتی جهتهای مختلف ساختمان (مثلا رو به دریا و رو به شهر) ممکنه متفاوت باشه. معمولا طبقات بالاتر اجاره بیشتری دارند.

من یک نکته برای خونه های مبله میخواستم بگم و اون اینه که اولا تمام خونه ها باید یخچال و گاز داشته باشند و لاندری هم در اپارتمانها هست در ثانی تقریبا اکثر لوازم خونه کهنه هست و مثلا از مستاجر قبلی جا مونده یا از واحدهای دیگه میارن پس دلیلی برای افزایش نرخ کرایه وجود نداره ولی بخاطر تازه وارد بودن طرف اینجور سواستفاده ها رو میکنند.من یادمه اوایل به ما جایی رو پیشنهاد دادن که بخاطر مبله بودن 500 دلار گرونتره بعد که گفتیم ما وسایلشو نمیخواهیم اون 500 تارو کم کردند.نکته بعد اینکه حتما باید اپارتمانی که تحویل میگیرین renovate شده باشد .

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    نکته بعد اینکه حتما باید اپارتمانی که تحویل میگیرین renovate شده باشد .
    یعنی چی؟ اگر renovate نشده باشد، چه کنیم؟ کلا هر خانه ای که خالی می شود، برای مستاجر بعدی، باید renovate بشود؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    یعنی چی؟ اگر renovate نشده باشد، چه کنیم؟ کلا هر خانه ای که خالی می شود، برای مستاجر بعدی، باید renovate بشود؟
    باید محل مورد نظر تمیز باشد مثلا موکت تمیز یا دیوارها رنگ شده یا شیرالات سالم باشند یا موارد مشابه.چون اینجا بسیار شایع است که مالک یا مدیران ساختمان به بهانه های مختلف پول دپازیت را کم یا اصلا بر نمیگردانند.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    باید محل مورد نظر تمیز باشد مثلا موکت تمیز یا دیوارها رنگ شده یا شیرالات سالم باشند یا موارد مشابه.چون اینجا بسیار شایع است که مالک یا مدیران ساختمان به بهانه های مختلف پول دپازیت را کم یا اصلا بر نمیگردانند.
    مستاجر مي تونه تقاضاي تغيير يا تعويضات لازم را بكنه ولي اين طور نيست كه هميشه مالك به اون عمل كنه و گاهي خونه را همون جور كه هست اجاره مي ده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)