صفحه 62 از 221 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    بله تکس بعدش میاد نرخها بدون تکسه.البته ما وقتی ونکوور اومدیم نه جایی رو داشتیم بریم نه جایی رو رزرو کرده بودیم .به کمک راننده تاکسی فرودگاه هتلی رفتیم برا 4 نفر شبی 45 دلار شد که بد نبود بعد 5 روز هم اپارتمان پیدا کردیم.در همه جا، اپارتمان بفور پیدا میشه نگران نباشید.
    میشه اگر براتون امکان داره ایمیل یا تلفن این آپارتمانها و هتل رو اینجا بذارید؟
    چون من هر چی سرچ کردم تو اینترنت آپارتمانها زیادی لوکس و گرون بود!

Junior Member

سلام دوستان.
    برای تورنتو، جوالی یانگ و فینچ ، دنبال اتاق یا همخونه ای هستم برای چند ماه. کسی هست پیغام بده لطفا

Senior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    میخواستم اگه ممکنه یه توضیح خیلی کلی راجع به محله های موجود در تورنتو (که کجاها خوبن یا نیستن) و نیز بازه قیمتی (برای دوخوابه که share بشه) بفرمایید. مثلا جاییکه نه خیلی مرکز و گرون باشه و نه خیلی پرت باشه که رفت و آمد هزینه بر باشه.
    و اینکه یه تازه وارد با استفاده از چه منابعی به جز kijiji میتونه دنبال خونه باشه که موفق بشه؟
    واقعا سپاسگذار میشم
    Culture lives in everything we do

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    میخواستم اگه ممکنه یه توضیح خیلی کلی راجع به محله های موجود در تورنتو (که کجاها خوبن یا نیستن) و نیز بازه قیمتی (برای دوخوابه که share بشه) بفرمایید. مثلا جاییکه نه خیلی مرکز و گرون باشه و نه خیلی پرت باشه که رفت و آمد هزینه بر باشه.
    و اینکه یه تازه وارد با استفاده از چه منابعی به جز kijiji میتونه دنبال خونه باشه که موفق بشه؟
    واقعا سپاسگذار میشم
    اتفاقا كي جي جي براي تازه واردا خيلي خوب نيست mls.ca سايت معتبريه و ميتونيد بهتر خونه رو پيدا كنيد
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Senior Member

مرسی اما من سایتی میخوام که افراد برای پیدا کردن همخونه آگهی زده باشن در واقع کسی که دوخوابه اجاره کرده باشه و دنبال همخونه باشه. مثل craigslist مثلا من خودم توی ونکوور از همین craigslist خونه پیدا کردم
    http://toronto.en.craigslist.ca/sear...xAsk=&hasPic=1
    فقط اینکه نمیدونم کدوم محله ها بده و نباید رفت سراغش اگه میشه کسایی که تجربه دارن لطف کنن بگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    اتفاقا كي جي جي براي تازه واردا خيلي خوب نيست mls.ca سايت معتبريه و ميتونيد بهتر خونه رو پيدا كنيد
    ویرایش توسط mina7 : October 6th, 2012 در ساعت 10:19 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

ممکنه بپرسم شما به چه دلیل شهرتونو عوض میکنید ؟ معمولا در ریچموند هیل میتونید براحتی یه چنین موردی یا ایرانیا پیدا نمائید و حوالی خیابان jane خیلی خطرناکه و کلا در نزدیکی خیابون یانگ بگیرید حتی از بی ویو (نزدیکترین موازی یانگ) تا یانگ خیلی راهه در سرمای زمستون و گرمای تابستون کلا در نقشه چک کنید چون منطقه تورنتو بزرگ خیلی وسیعه
    ضمنا اگر برای محل زندگی فعلی خود در ونکوور دنبال سابلت هستید و یا اگر راضی هستید بفرمائید در کدوم منطقه است شاید من بخوامش من از 23 اکتبر ونکوورم تا اول ماهم میتونم هتل بمونم
    با تشکر
    ویرایش توسط Mojola : October 7th, 2012 در ساعت 12:47 AM
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Senior Member

سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون. راستش من ونکوور رو دوست دارم و نمیدونم که از تورنتو خوشم خواهد اومد یا نه. دلیلم برای رفتن به تورنتو ارتباطی به شهر نداره و شخصیه. کلا الان خواستم یه پرس و جو کنم که بدونم کجاها بهتره دنبال خونه باشی (یا بهتر بگم کجاها رو نباید دنبال خونه بود، چون مثلا توی ونکوور یه محله هست به نام ایست هیستینگ که اولین روزی که از اونجا رد شدم فقط نفس در سینه حبس داشتم و آیت الکرسی میخوندمچرا که قیافه هایی که اونجا دیدم رو هیچوقت از نزدیک ندیده بودم و تماما جانکی و بی خانمان بودند، فقط پشیمون بودم که چرا به حرف دختری که توی مترو ازش آدرس رو پرسیدم و در جواب گفت "oh you don't wanna go there" گوش ندادم ) گفتم حالا آدم چشم بسته انتخاب نکنه یه هو بره ببینه آدرسش یه چنین محله ای هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    ممکنه بپرسم شما به چه دلیل شهرتونو عوض میکنید ؟ معمولا در ریچموند هیل میتونید براحتی یه چنین موردی یا ایرانیا پیدا نمائید و حوالی خیابان jane خیلی خطرناکه و کلا در نزدیکی خیابون یانگ بگیرید حتی از بی ویو (نزدیکترین موازی یانگ) تا یانگ خیلی راهه در سرمای زمستون و گرمای تابستون کلا در نقشه چک کنید چون منطقه تورنتو بزرگ خیلی وسیعه
    ضمنا اگر برای محل زندگی فعلی خود در ونکوور دنبال سابلت هستید و یا اگر راضی هستید بفرمائید در کدوم منطقه است شاید من بخوامش من از 23 اکتبر ونکوورم تا اول ماهم میتونم هتل بمونم
    با تشکر

سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون. راستش من ونکوور رو دوست دارم و نمیدونم که از تورنتو خوشم خواهد اومد یا نه. دلیلم برای رفتن به تورنتو ارتباطی به شهر نداره و شخصیه. کلا الان خواستم یه پرس و جو کنم که بدونم کجاها بهتره دنبال خونه باشی (یا بهتر بگم کجاها رو نباید دنبال خونه بود، چون مثلا توی ونکوور یه محله هست به نام ایست هیستینگ که اولین روزی که از اونجا رد شدم فقط نفس در سینه حبس داشتم و آیت الکرسی میخوندمچرا که قیافه هایی که اونجا دیدم رو هیچوقت از نزدیک ندیده بودم و تماما جانکی و بی خانمان بودند، فقط پشیمون بودم که چرا به حرف دختری که توی مترو ازش آدرس رو پرسیدم و در جواب گفت "oh you don't wanna go there" گوش ندادم ) گفتم حالا آدم چشم بسته انتخاب نکنه یه هو بره ببینه آدرسش یه چنین محله ای هست.
    ای بابا!
    چه خوب شد گفتین! چون تو این خیابون من آگهی خونه زیاد دیده بودم!
    دیگه کجاها هست که we don't wanna go؟
    یا برعکس، محله‌های بهتری که قیمت خونه توش زیاد بالا نیست، کجاست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

امیدوارم از تورنتو هم خوشتون بیاد چون خیلی متفاوته
    در مورد محل اقامت فعلی شما چی آیا می شود من اجاره کنم اگه خوبه 23 اکتبر میام

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بد بودن برخي از محله هاي تورنتو به اين معني نيست كه نشه توش زندگي كرد همانطور كه خيلي از افراد سالم و بي آزار دارند اونجا زندگي مي كنند و safe هستند.
    اين يه ليست كلي هست كه تو برخي محله هاش الان اوضاع بهتر از اونيه كه نوشتند و مي گند چون پاكسازي شدند:
    Jane and Finch has cleared up a lot. I'd say some pretty bad areas are:
    -Lawrence Heights (Lawrence and Bathurst) which is kind of ironic, since it is next to one of the richest areas in Toronto (Forest Hill/Cedarvale.)
    -Regent Park, and Moss Park (Between Queen/Jarvis to Gerrard and River), lots of subsidized housing, low-income families, high crime rate.
    -Rexdale (Kipling/Finch) , and anywhere along Commissioners, isolated, lots of homeless people.
    -Scarborough has some pretty nasty areas, anywhere along Progress Road. Vic Park turns nice south of Kingston Road, but it's pretty sketchy anywhere else. Malverns also not that great.
    -Flemingdon Park, and Thorncliffe Park (pretty much ajacent to eachother, (Eglinton/ Laird to Eglinton/Don Mills) lots of low-income housing.
    St. James Town (Bloor/Jarvis) isn't that nice.-Also, parts of East York can be a little ghetto

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)