صفحه 63 از 221 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از جوابتون. راستش من ونکوور رو دوست دارم و نمیدونم که از تورنتو خوشم خواهد اومد یا نه. دلیلم برای رفتن به تورنتو ارتباطی به شهر نداره و شخصیه. کلا الان خواستم یه پرس و جو کنم که بدونم کجاها بهتره دنبال خونه باشی (یا بهتر بگم کجاها رو نباید دنبال خونه بود، چون مثلا توی ونکوور یه محله هست به نام ایست هیستینگ که اولین روزی که از اونجا رد شدم فقط نفس در سینه حبس داشتم و آیت الکرسی میخوندمچرا که قیافه هایی که اونجا دیدم رو هیچوقت از نزدیک ندیده بودم و تماما جانکی و بی خانمان بودند، فقط پشیمون بودم که چرا به حرف دختری که توی مترو ازش آدرس رو پرسیدم و در جواب گفت "oh you don't wanna go there" گوش ندادم ) گفتم حالا آدم چشم بسته انتخاب نکنه یه هو بره ببینه آدرسش یه چنین محله ای هست.
    lمنطقه هیستینگ رو که گفتید بیشتر ادمای بی خانمان هستند که از مین استریت به سمت شرقش پره از اینجور ادما.البته ظاهرا وحشتناک به نظر میان ولی بی ازارند و اکثرا مشکلات روانی دارند.در سوری هم مشابه این منطقه رو دیدم.یه نظر من بهترین قسمت ونکوور برای خانواده ،برنابی هست چون مرکزیت داره و بعد ریچمونده البته ریچموند به داون تاون دوره.داون تاون هم برای مجردها و دانشجوها خویه.

Senior Member

بله درسته و همینطور شنیدم به خاطر حضور بالای پلیس هم هست که دردسر درست نمیکنن. توی کل مسیری که من رفتم و برگشتم به جز تعارف فروش سیگار و مواد! کاری با کسی نداشتن. اما کلا جو خیلی "خفن" بود من آدمها رو میدیدم که کنار خیابون دارن تزریق میکنن یا مواد دیگه مصرف میکنن. بعضی ها با موهای قرمز و سبز و آبی و زرد و صورت های پر از حلقه و بعضی ها هم دارای یک قیافه عجیب تیپیک بودن که فکر میکنم مال مصرف یه جور ماده مخدر خاص باشه (راستش شبیه قیافه هایی که در فیلم های هالیوودی ترسناک دیده بودم بودن). و شاید چون تو همون دو سه روز اول ورودم رفته بودم اونجا یه جورایی خیلی روم تاثیر گذاشته بود

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    lمنطقه هیستینگ رو که گفتید بیشتر ادمای بی خانمان هستند که از مین استریت به سمت شرقش پره از اینجور ادما.البته ظاهرا وحشتناک به نظر میان ولی بی ازارند و اکثرا مشکلات روانی دارند.در سوری هم مشابه این منطقه رو دیدم.یه نظر من بهترین قسمت ونکوور برای خانواده ،برنابی هست چون مرکزیت داره و بعد ریچمونده البته ریچموند به داون تاون دوره.داون تاون هم برای مجردها و دانشجوها خویه.
    Culture lives in everything we do

Senior Member

مرسی دوست عزیز. راستش من هنوز برنامم مشخص نیست که بتونم با شما هماهنگ کنم. فعلا در حد سرچینگم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    امیدوارم از تورنتو هم خوشتون بیاد چون خیلی متفاوته
    در مورد محل اقامت فعلی شما چی آیا می شود من اجاره کنم اگه خوبه 23 اکتبر میام

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

دوست عزیز این هتل شما چون 4 نفر بودید در یه اتاق 45$ شد یعنی شبی 180$ اتاق 4 نفره ؟ من این هتل رو سرچ کردم وب سایت نداره ظاهرا چجوری میشه رزرو کرد تلفنی میشه ؟

من در جستجوی مناطق خوب و بد ونکوور به یه جواب خیلی خوب رسیدم که اینجا هم می‌ذارم تا دوستان استفاده کنن

Worst neighbourhoods: Downtown Eastside, Chinatown, Gastown, Surrey

Best neighbourhoods: As people have already mentioned, Kisilano, and Point Grey are very nice areas, West Vancouver is a very nice, yet VERY expensive area to live. Shaunnesy Heights is Vancouver's Snob Hill, that or The British Properties in West Van.

Some nice neighbourhoods include North Vancouver, a little less ritzy then West Van, but still very nice. North Vancouver is a little snobby in the way that in most areas people with loud bikes, or lots of tattoo's etc. are not very welcome. It's a great place to raise a family.

Burnaby is ok, you have to do some research to find the best areas in Burnaby. The same goes for Richmond.

Yaletown is near Downtown and has lots of condos and apartments, no houses. There aren't many schools nearby, so it is not the best place to raise children.

Commercial Dr, close to the city centre is becoming the city's bohemian and arts centre, but it is not the nicest neighbourhood.

White Rock is another nice area, near the boarder and right on the ocean. Unfortunately, houses are very expensive. T

There are some nice areas in Coquitlam and New Westminster.

If you want to get further out of the city Clvoerdale, Langley, Aldergrove and Abbotsford are nice areas. Though they are a long commute to downtown, you can get a nice house and some acreage for about the same price as a condo downtown. The air quality in the Fraser Valley isn't the best, but it's no better then downtown.

Racially, Richmond and Surrey have very high Asian populations. Surrey has a very high Indian population, and therefore, some of the best Indian restaurants in the city. They have some trouble with gangs. North Vancouver and West Vancouver are mainly Caucasian, though there are quite a few Asian families. Langley etc is mostly Caucasian. Downtown is a mix of everything.

Downtown, Yaletown, Gastown and Chinatown have problems with the hosts of homeless people in the area. They are trying to figure out how to improve the problem before the Olympics.

If you are planning to move here, be prepared for high property taxes and expensive housing. Vancouver is not a cheap place to live.

Weather wise... During the summer it is usually around 20-30 C it rarely goes below -5 in the winter, usually it is around 0.

Hope that helps.

Before you move, check out the Vancouver Sun for a few months. Look for local news, you'll be able to learn a lot about prospective neighbourhoods.

As well, look at a map of Vancouver so you can see the different areas I have mentioned.
    Source(s):
    I've lived there my whole life

www.canada.com (Vancouver Sun Website)

www.gmaps.com

Senior Member

Langley و abbotsford و new westminster و ریچموند و اینها خیلی از مرکز شهد دورند و به نظر من فقط در صورتیکه کار و زندگیتون همونجا باشه و نیاز به رفت و آمد روزانه به مرکز شهر رو نداشته باشید مناسبند. برنابی هم اگه خواستید انتخاب کنید سعی کنید نزدیک metrotown باشه که به اتوبوس و اسکای ترن نزدیکه و دسترسی به فروشگاه ارزون مثل superstore هم داره، البته طبعا کمی قیمت اونجا بالاتر از بقیه جاهای برنابی هست. down town و Kits و west van و اینها هم که همونطور که گفتن کلا گرونتره. قطعا انتخاب محله خیلی بستگی به فاکتورهای شخصی هر فرد داره مثلا محل کار و ....

Member
    رشته و دانشگاه

33RD AND WINDSOR خوبه برای یه تازه وارد تنهای غریب ؟ یا NorthVan بهتر هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    33RD AND WINDSOR خوبه برای یه تازه وارد تنهای غریب ؟ یا NorthVan بهتر هست ؟
    اگر دوست دارین توی جامعه ایرانی باشید نورث ون خوبه میتونید بعد ورود مجله های ایرانی رو که در تمام رستورانها و مغازه های ایرانیه بگیرید پر از اگهی اجاره یه مجردها هست یا دنبال هم خونه هستن نگران نباشید چیزی که تو این شهر زیاده خونه خالی.

Member
    رشته و دانشگاه

یه استودیو در 33RD AND WINDSOR پیدا کردم 700 $ خوبه یا سمت Northvan پیدا کنم ؟ هتل برم برای تا اول ماه حداقل 500 $ میشه شام و نهارم باید بیرون بخورم تصمیم گرفتم یهو خونه بگیرم

اگر تنها اجاره کردین خوبه البته منطقه ای که گفتین نمیدونم کجاست.وقتی اومدین اینجا کافیه توی منطقیه که دوست دارین قدم بزنین اپارتمانهایی که جا دارن علامت وکنسی میزنن خیلی از هاوسها هم فر رنت میزنن.الان همسایه ما 5 ماهه برا اجاره گذاشته هنوز نتونسته اجاره بده و قیمت رو هم کم کرده نسبت به مستاجر قبلی ولی هنوز اون ساینو من جلوی هاوسش میبینم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)