صفحه 64 از 221 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

بله استودیو هست تنها گرفتم بین برنابی و کیتس هست بالاهای خود ونکوور بنابراین به همه جا نزدیکتره آپشن دیگه اینه که برم اینجا http://vancouver.kijiji.ca/c-real-es...AdIdZ419844331 که البته هتل هست و آشپزخونه ندارم و حضوری طبق فرمایش شما در منلطق بگردم و پیدا کنم بهتر نیستش تا ندیده ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

دوستان میشه برای اقامت حدود یه هفته ای در تورنتو اگه جایی مناسب یه خانواده 3 نفره با قیمت مناسب و داون تاون سراغ دارین راهنمایی کنین؟ ممنون

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

سلام
    چند تا سوال در مورد اجاره خونه در شهر ادمونتون دارم (دانشگاه آلبرتا)، خوشحال می شم دوستانی که اونجا هستند یا تجربش رو دارند راهنمایی کنند:

1) برای من که بلیطم 24 دسامبره، خونه راحت پیدا می شه؟ (یه نفر دیگه هم پیدا کردم به عنوان هم خونه ای).

2) به نظر شما بهتره یه خونه گرونتر نزدیک دانشگاه گرفت و پیاده رفت و آمد کرد یا یه خونه ارزونتر و دور از دانشگاه و با اتوبوس و مترو رفت و آمد کرد؟ (هم از نظر اقتصادی و هم از نظر سرمای شدید هوا)

3) الان به جز سایت کیجیجیجی، یه سایت دیگه هم هست به نام http://www.rentingspaces.ca خواستم بدونم این سایت معتبره و آپدیت می شه؟

4) توصیه می شه خونه Furnished گرفته بشه یا خیر؟

5) در کل چقدر ماهیانه برای خونه مناسبه صرف بشه؟

ممنون
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال در مورد اجاره خونه در شهر ادمونتون دارم (دانشگاه آلبرتا)، خوشحال می شم دوستانی که اونجا هستند یا تجربش رو دارند راهنمایی کنند:

1) برای من که بلیطم 24 دسامبره، خونه راحت پیدا می شه؟ (یه نفر دیگه هم پیدا کردم به عنوان هم خونه ای).

2) به نظر شما بهتره یه خونه گرونتر نزدیک دانشگاه گرفت و پیاده رفت و آمد کرد یا یه خونه ارزونتر و دور از دانشگاه و با اتوبوس و مترو رفت و آمد کرد؟ (هم از نظر اقتصادی و هم از نظر سرمای شدید هوا)

3) الان به جز سایت کیجیجیجی، یه سایت دیگه هم هست به نام http://www.rentingspaces.ca خواستم بدونم این سایت معتبره و آپدیت می شه؟

4) توصیه می شه خونه Furnished گرفته بشه یا خیر؟

5) در کل چقدر ماهیانه برای خونه مناسبه صرف بشه؟

ممنون
    سوالتون را اينجا مطرح كنيد دوستان راهنمايي خواهند كرد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...رتا/page72

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

فکر کنم اين مونترال آب و هواش بر خلاف تورنتو يک جوريه که بچه ها يي که ميرن اونجا زندگي مي کنند رو بي معرفت مي کنه.

يعني دريغ از يک نفر که بتونه راجع به مونترال و خونه هاش و محله هاش اطلاعات بده.
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

سلام، منطقه لشین در مونترالو کسی میشناسه؟؟ برای شروع اونجا چطوره؟ خیلی دور نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    سلام، منطقه لشین در مونترالو کسی میشناسه؟؟ برای شروع اونجا چطوره؟ خیلی دور نیست؟
    لاشین از داون تاون خیلی دوره (13-14 کیلومتر فاصله است). بستگی داره بخواهید نزدیک داون تاون باشید یا نه.

Member alirezazd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان،
    کسی میدونه بهترین گزینه برای اسکان موقت تو همیلتون یا تورنتو برای یک نفر چیه؟ به نظرتون بهتره فرنیش اجاره کنم یا خودم وسایل بخرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazd نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه بهترین گزینه برای اسکان موقت تو همیلتون یا تورنتو برای یک نفر چیه؟ به نظرتون بهتره فرنیش اجاره کنم یا خودم وسایل بخرم؟
    منظورتون از موقت چه مدته؟
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

اتاق بزرگ مبله با سرویس بهداشتی ، آشپزخانه در حد اولیه مستقل با ورودی مشترک همراه با اینترنت و کیبل و تلویزیون بزرگ در طبقه بالای تاون هاوس منطقه ای بسیار آباد و نزدیک به ایستگاه اتوبوس و تمام مایحتاج و فروشگاههای ارزان و نیز ایرانی به یک الی 2 نفر به صورت سابلت به مدت یک الی 2 ماه به صورت ماهیانه یا کوتاه مدت شبانه با قیمت مناسب اجاره داده می شود. ( ریچموندهیل - تورنتو )
    در صورت تمایل پ.خ بدهید.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)