صفحه 85 از 221 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

من همراه با همسر و پسر ٩ سأله أم براي ٢٠ سپتامبر ميايم تورنتو براي حداقل ٢هفته.
    لطفا اگر كسي إز دوستان مكان أقامت يا اطاق مناسب براي أجاره داره لطفا پيغام بده،ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام.من و همسرم 20آگوست مونترال خواهیم بود به امید خدا. میشه راهنمایی کنید چطور میتونیم خونه تهیه کنیم؟ آیا واسه کاهش مخارج میتونیم با زوج دیگه ای خانه مشترک بگیریگم یا حتی سال اول اتاق اجاره کنیم؟ متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام راههای مختلفی هست

1- عضویت در یاهو گروپ ایرانیان مونترال و سابلت کردن آپارتمان هست.. ایرانیهایی که میخوان آپارتمانشون رو یک ماهه یا چند ماهه سابلت کنن آگهی های زیادی تو این گروپ میدن

Post message:
    iraniansinmontreal@yahoogroups.com
    Subscribe:
    iraniansinmontreal-subscribe@yahoogroups.com

2- در ف ی س ب و ک ، در گروه Quebec friends عضو بشین ، اونجا هم صدها ایرانی مقیم مونترال هر روز دارن آگهی میدن و با هم اطلاعات مبادله میکنن..همچنین در گروه های " ایرانی های مونترال " و " Home for Iranians in Montreal" هم عضو بشین، این آخری محصوص کسایی هست که دنبال خونه هستن یا میخوان خونشون رو سابلت یا اجاره بدن

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aden_n3 نمایش پست ها
    سلام.من و همسرم 20آگوست مونترال خواهیم بود به امید خدا. میشه راهنمایی کنید چطور میتونیم خونه تهیه کنیم؟ آیا واسه کاهش مخارج میتونیم با زوج دیگه ای خانه مشترک بگیریگم یا حتی سال اول اتاق اجاره کنیم؟ متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    من یک آپارتمان دوخوابه با همه امکانات در مرکز شهر همیلتون (دانشگاه مک مستر) اجاره کردم که از اول سپتامبر یک اتاقش خالی می شه، دنبال یک هم خونه پسر می گردم؛ اگه کسی هست، خبر بدین ....

ApplyAbroad Hero

دوستان كسي جايي را ميشناسه كه بيشنهاد بده براي اقامت يك هفته اي (هفته اول اكوست )تو واترلو. يك اتاق هم باشه كافيه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

سلام دوستان
    براي شهر ونكوور هم كسي اين گونه سايتي مي شناسه. اگر بشه معرفي نماييد ممنون مي شم.
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    سلام راههای مختلفی هست

1- عضویت در یاهو گروپ ایرانیان مونترال و سابلت کردن آپارتمان هست.. ایرانیهایی که میخوان آپارتمانشون رو یک ماهه یا چند ماهه سابلت کنن آگهی های زیادی تو این گروپ میدن

Post message:
    iraniansinmontreal@yahoogroups.com
    Subscribe:
    iraniansinmontreal-subscribe@yahoogroups.com

2- در ف ی س ب و ک ، در گروه Quebec friends عضو بشین ، اونجا هم صدها ایرانی مقیم مونترال هر روز دارن آگهی میدن و با هم اطلاعات مبادله میکنن..همچنین در گروه های " ایرانی های مونترال " و " Home for Iranians in Montreal" هم عضو بشین، این آخری محصوص کسایی هست که دنبال خونه هستن یا میخوان خونشون رو سابلت یا اجاره بدن

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام.
    اگه کسی برای اول سپتامبر در تورنتو دنبال خونه برای اجاره می گرده من یک مورد سراغ دارم. در واقع خونه ایه که الان خودم توش نشستم ولی از اول سپتامبر می رم جای دیگه. آگهی ش اینجاست: http://toronto.kijiji.ca/c-ViewAd?Ad...4-ebe0fffecbcc
    اگه خواستید یا سوالی داشتید بهم پیغام خصوصی بدید.

Junior Member

سلام
    من به همراه همسر و 2 فرزندم برای 20 اگست به مقصد ونکوور بلیط داریم . لطفا اگر کسی یه بیسمنت اپارتمان یه خوابه یا یه مورد ارزون قیمت موقت برای از یک هفته تا 2 ماه برای اجاره سراغ داره پیام بذاره. فرقی نمیکنه خود ونکوور باشه برنابی یا کوکیتلام. بسیار ممنون.

Junior Member

سلام دوستان،

من برای سپتامبر میام به شهر تورنتو و دنبال خونه میگردم در منطقه نورس یورک ترجیحا. اگر کسی اپارتمانی سراغ داره و میخواد سابلت کنه یا حتی دنبال هم خونه میگرده لطفا با من در تماس باشه.

با تشکر مهدی

Junior Member earthhumansky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهید چمران اهواز

سلام دوستان
    برای 22 آگوست و یا حتی زودتر به دنبال آپارتمان دو خوابه حوالی دانشگاه آلبرتا می گردم در شهر ادمونتون. خانم هستیم. لطفا اگر در این زمینه می تونید یاری کنید پیغام خصوصی بگذارید. متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)