صفحه 87 از 221 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط parmares نمایش پست ها
    سلام دوستان ما الان تو يه جاي موقت هستيم تو يانگ و شپرد و دنبال اجاره براي اول سپتامبر اما هيچي پيدا نكرديم و دنبال كاندو يا رنتال هستيم ... كسي مي تونه كمك كنه
    کاندو که اینجا زیاد هست، منظورتون اینه که خونه با قیمت مورد نظرتون پیدا نکردید.
    با یک ایژنت تماس بگیرید، هزینه اش برای مستاجر رایگان است. البته حواستون باشه که از این ایرانی های نباشه که معتقده اجاره براش سود نداره و فقط باید تو کار خرید و فروش خونه باشه.
    سایت های Craigslist, kijiji, viewit , Mls رو چک کن. معمولا برای رنتال باید از دو ماه قبل اجاره کنی اما کاندوها موقعیکه خالی می شوند توی سایت mls می یاند. بنابراین صاحبخونه ها تمایل دارند که به کسی بدهند که زود وارد خونه بشه و خونه خالی نمونه.
    Landed in Toronto: Nov 2012

سلام به همه دوستان
    من و همسرم برای اول سپتامبر دنبال اجاره خونه یک خوابه توی همیلتون هستیم. اگر کسی خونه ای سراغ داره، لطفا به من پیام بده.

ما خونه ای پیدا کردیم که برای اول اکتبر آماده میشه. اگر کسی پیشنهادی داره، که ما بتونیم یک ماه جایی رو اجاره کنیم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    ازونجاييكه آشنا تو مونترال نداريم و براي اولين بار مي خوايم اونجا و البته تو كانادا لند كنيم، ممكنه كسي آدرس يا سايتي از مهمانسراي ترجيحن ايراني تو مونترال بهم بده كه موقت واسه يه ماه رزرو كنم؟ يه سوال ديگه ام اينه من كه الان ايرانم چه طور ميتونم پول رزرو رو بدم؟

Junior Member

سلام. ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی میشه از کسانی که تجربه دارن خواهش کنم راهنماییم کنین محله یا خیابون خوب مونترال که نزدیک مراکز خرید و کالج باشه برای خونه اجاره کردن کجاست؟ خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان
    من و همسرم براي اولي بار مي خواييم تو اتاوا لند كنيم كسي اطلاعاتي راجبه اسكان موقت اونجا داره؟؟

Junior Member earthhumansky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهید چمران اهواز

سلام من و دوستم یک آپارتمان یک ماهه از امروز لازم داریم اگر در ادمونتون جایی برای سابلت دارید پیام بگذارید در امان خدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil Engineering - Ryerson University

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

با سلام، اگر سوالی دارید خوشحال میشم که بتونم کمکی‌ بکنم، من سال‌های طولانی‌ هست که در تورنتو کانادا هستم و تحصیلم را هم در همین‌جا در رشتهٔ فوق لیسانس مهندسی عمران تمام کرده ام. لطفا پی‌ام بدهید تا سوال تان رو جواب بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام، شما میتوانید که در وبسیت کیجیجی سرچ کنید واسه خانه‌های اجری در همیلتون، انتاریو. در همیلتون، دانشگاهی هست به اسم "مکمستر یونیورسیتی"، برای همین خانه‌های هستن که موقتی به دانش آموزان اجاره میدن، میتوانید دنبال آنها هم بگردید. اگر بازم سوالی داشتید خوشحال میشم که بتونم کمکی‌ کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من چند جا را سراغ دارم، پی‌ام بدید که کمکتون کنم

اگر خانمی تنها یا زن و شوهر هستید و این روزها در بدو ورود برای اقامت موقت مایل به اجاره اتاق فرنیشد در جای بسیار مناسب از نظر امکانات و قیمت در منطقه ریچموندهیل( تورنتوی بزرگ) هستید به من پیغام خصوصی بدهید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)