صفحه 88 از 221 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil Engineering - Ryerson University

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

من چند جا را سراغ دارم بهم پی‌ام بدید که کمکتون کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تجربیات دوستانی که تازه کانادا رفتن درباره مسائل اوایل ورود و زندگی( به همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط hn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    فکر می کنم کسانی که این روزها به کانادا میرن یا کسانی که تجربه اش رو دارند می تونن در مورد مسائلی که برای ورود به کانادا، مدارک و مهمترین مورد پیدا کردن خونه راهنماییهای خوبی به کسانی که قصد دارن در طی ماه های آینده برن داشته باشن.

ممنون میشم تجربیات و راهنماییهاتون رو در این مورد خصوصا محل اقامت در روزهای اول و در پی اون پیدا کردن خونه و همینطور راهنماییهایی در مورد برقراری ارتباط بهتر با اعضا گروه تحقیقاتی و استادمون در روزهای اول در این تاپیک بذارید.

ممنون از همگی
    با سلام،
    شما میتوانید با افرادی تماس بگیرید که هم می‌تونن براتون خانه را تهیه/اجاره کنن که مبله هم باشه، در منطقهٔ خوب با مقدار بوجه یه که دارید برای مدتی‌ که احتیاج دارید در مکانی که دسترسی به پابلیک ترانزیت/Metro/Subway هم براتون خوب و اسون باشه و ننیازی به ماشین در مدت اول نداشته باشید، و بعد هم می‌تونه که بهتون کمک کنه که کجا برید و کارهای اولیه که همهٔ مهاجران باید انجام بدن و فرم‌های که باید پر کنند را بهتون راهنمایی می‌کنه و بعد می‌تونه حتا در خرید خانه هم بهتون کمک کنه..... من شخصی‌ را می‌شناسم که میتواند در پیدا خانه و در این موضوع‌ها بهتون کمک کنه و چون خودش اینجا از مدت طولانی‌ بوده و همین‌جا تحصیل کرده و کار می‌کند و میتواند راجع به تحصیل در مدرسه و دانشگاه و رشته‌های تحصیلی‌ و چگونگی‌ِ پذیرش و وام تحصیلی‌ و خانه هم بهتون کمک کند، در خرید Business/ تجاری هم میتواند بهتون کمک کند.... اگر دوست دارید بیشتر در این باره بدانید، برایم پی‌ام بدید و خوشحال میشم به سوالاتون پاسخ بدم.

من در این قسمت نحو گرفتنِ گواهینامهٔ را براتون توضیح دادم، اگر باز سوالی‌ داشتید خوشحال میشم جواب بدم

شما اگر سابقه رانندگی‌ در هر کشوری رو داشته باشید بهتون کمک می‌کنه که سریع بتونید امتحان شهر رو بدید که بهش در کانادا میگن "G2".... اول شما باید امتحان آیین نامه یه رانندگی‌ رو بدهید که میشود "G1" که کتاب آئین نامه به زبان فارسی هم چاپ شده و در کتاب فروشیهای ایرانی‌ میتونید تهیه کنید قیمتش هست تقریبا ۱۰$، بعد شما میتوانید تعلیم رانندگی‌ را با یک آموزشگاه رانندگی‌ انجام بدید، یا کسی‌ که "G" داشته باشه هم می‌تونه شما رو تعلیم بده و شما میتونید آزمون شهر را امتحان بدید، که میشود `G۲"، این گواهینامهٔ G2 تاریخِ انقضا دارد، اگر تا آن‌ تاریخ شما امتحان "G" را که فقط رانندگی‌ در بزرگراه و Highway هست را نددهید، یا باید دوباره تمدید کنید و یا اینکه باید دوباره این مرحله ها را امتحان بدید و این همچنان در مدت اون چند سال تکرار میشود، ولی‌ اگر "G" داشته باشید دیگر نیازی به امتحان مجدد و تمدید نیست و شما تا همیشه گواهینامهٔ رانندگی تون را دارید، فقط هر ۵ سال شما باید برید `سرویک انتاریو" و فقط کارتِ خود را تمدید کنید و عکس جدید برای گواهینامه بگیرید....
    در کانادا گواهینامه حکم کارت ملی‌ را دارد در ایران، و خیلی کارت معتبر و خوبی‌ هست و بهتر هست که حتما آن را داشته باشید، یک کارت شناسایی هست که همه‌‌جا از شما آن‌ را میخواهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parmares نمایش پست ها
    سلام دوستان ما الان تو يه جاي موقت هستيم تو يانگ و شپرد و دنبال اجاره براي اول سپتامبر اما هيچي پيدا نكرديم و دنبال كاندو يا رنتال هستيم ... كسي مي تونه كمك كنه

اگر هنوز دنبال جای مناسبی در این مکان می‌گردید، میتونید به من پی‌ام بدید و فردی را معرفی‌ می‌کنم که بتونه بهتون کمک کنه

Junior Member Xphinix آواتار ها

من 14 sep میرسم مونترال، برای 2-3 روزی احتیاج به محلی برای اقامت دارم، اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره خوشحال میشم به من پیام خصوصی بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

سلام می خواستم ببینم کسی تجربه ای در مورد ویکتوریا دارد؟ من دنبال یه خونه کوچیک مناسب یا همخونه هستم
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

سلام. کسی میدونه که هزینه اجاره آپارتمان برای دو نفر در کالگری یا ادمونتون چنده؟ یک آپارتمان یک خوابه یا یک سویت بزرگ قابل سکونت برای یک زن و شوهر تا زمانی که کار پیدا کنیم. بعد شرایط لغو قرارداد اجاره چیه. آیا باید جریمه پرداخت کنیم؟ ممنون اگه بتونید کمک کنید
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

ما حدود 1 ماه دیگه داریم می ریم تورنتو. یک زوج هستیم+یک بچه ی چهارپای پشمالو! (منظورم سگه) به نظر دوستان با تجربه آیا گرفتن یگ خانه ی مشترک با دوستانی که حدود 1 سال قبل از ما رفته اند در منطقه ی ریچموند هیل خوبه؟
    آیا بهتر نیست آدم در بدو ورود توی down town خونه بگیره؟
    آیا بهتره آدم مستقل زندگی کنه یا خونه رو share کنه؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    ما حدود 1 ماه دیگه داریم می ریم تورنتو. یک زوج هستیم+یک بچه ی چهارپای پشمالو! (منظورم سگه) به نظر دوستان با تجربه آیا گرفتن یگ خانه ی مشترک با دوستانی که حدود 1 سال قبل از ما رفته اند در منطقه ی ریچموند هیل خوبه؟
    آیا بهتر نیست آدم در بدو ورود توی down town خونه بگیره؟
    آیا بهتره آدم مستقل زندگی کنه یا خونه رو share کنه؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    برای شما نزدیک محله ایرانیها یعنی نورث یورک و ریچموند هیل بهتر از داون تاون است. شما داون تاون تورنتو که کاری ندارید. برای خرید و گردش روزانه همان محله ایرانیها و داون تاون نورث یورک ( میدان مل لستمن) کفایت میکنه و مراکز خرید بزرگ هم در سراسر تورنتو پراکنده هستند.
    در باره مشترک زندگی کردن هم باید ببینید دوستانتان مشکلی نداشته باشند که شما سگ همراه داشته باشید. در این حالت مشترک بودن طبعا بهتر است. خیلی از آپارتمانها و خانه های اجاره ای اصولا ممکن است اجازه حیوان خانگی ندهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای شما نزدیک محله ایرانیها یعنی نورث یورک و ریچموند هیل بهتر از داون تاون است. شما داون تاون تورنتو که کاری ندارید. برای خرید و گردش روزانه همان محله ایرانیها و داون تاون نورث یورک ( میدان مل لستمن) کفایت میکنه و مراکز خرید بزرگ هم در سراسر تورنتو پراکنده هستند.
    در باره مشترک زندگی کردن هم باید ببینید دوستانتان مشکلی نداشته باشند که شما سگ همراه داشته باشید. در این حالت مشترک بودن طبعا بهتر است. خیلی از آپارتمانها و خانه های اجاره ای اصولا ممکن است اجازه حیوان خانگی ندهند.
    ممنون از پاسختون.
    این دوستان ما خودشون سگ دارن و پیشنهادش رو خودشون دادن بنابراین از این لحاظ مشکلی نداریم.
    اما آیا ما برای پیدا کردن کار نباید بیشتر به مرکز شهر نزدیک باشیم؟
    ما خیلی پول نمی تونیم ببریم و احتیاج داریم که از همون اول بریم سر کار...
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    این دوستان ما خودشون سگ دارن و پیشنهادش رو خودشون دادن بنابراین از این لحاظ مشکلی نداریم.
    اما آیا ما برای پیدا کردن کار نباید بیشتر به مرکز شهر نزدیک باشیم؟
    ما خیلی پول نمی تونیم ببریم و احتیاج داریم که از همون اول بریم سر کار...
    نه لزوما احتیاج نیست به مرکز شهر نزدیک باشید. تورنتو یک شهر متمرکز نیست و به استثنای بعضی بیزینس های خاص مثل بانکها و موسسات مالی و اعتباری و بازار سهام، بقیه بیزینس ها و صنایع در سطح شهر پراکنده هستند و با مترو براحتی همه جا میتوانید بروید. ضمن اینکه ممکنست کار پیدا کردن در بیزینس های متعلق به ایرانیها در نورٍث یورک برای شما آسانتر باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)