صفحه 89 از 221 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام و معذرت که دوباره می پرسم. شاید هم کسی نمی دونه! می خوام بدونم که هزینه اجاره آپارتمان برای دو نفر در کالگری یا ادمونتون چنده؟ یک آپارتمان یک خوابه یا یک سویت بزرگ قابل سکونت برای یک زن و شوهر تا زمانی که کار پیدا کنیم. بعد شرایط لغو قرارداد اجاره چیه. آیا باید جریمه پرداخت کنیم؟ ممنون اگه بتونید کمک کنید
    قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2004 نمایش پست ها
    سلام و معذرت که دوباره می پرسم. شاید هم کسی نمی دونه! می خوام بدونم که هزینه اجاره آپارتمان برای دو نفر در کالگری یا ادمونتون چنده؟ یک آپارتمان یک خوابه یا یک سویت بزرگ قابل سکونت برای یک زن و شوهر تا زمانی که کار پیدا کنیم. بعد شرایط لغو قرارداد اجاره چیه. آیا باید جریمه پرداخت کنیم؟ ممنون اگه بتونید کمک کنید
    سلام
    بهترین مرجع سایت www.rentfaster.ca هست.
    البته نکاتی رو در مورد این سایت باید بدونید:
    1) لزوما" تمام آگهی ها موجود نیست،چون وقتی خونه ای اجاره میره زمانی طول میکشه تا آگهی از سایت پاک بشه.
    2) خیلی از آگهی ها Call for availability هست که یعنی یا برای ماه بعد یا ماه های بعد دارن مستاجر میگیرن.
    3) برای اینکه شانستون بالا باشه یک ماه قبل باید دنبال خونه بگردید و هر چه به پایان ماه نزدیک میشیم شانستون برای پیدا کردن خونه مناسب در اول ماه بعد کم میشه چون رقابت زیاده.
    4) ارتباط تلفنی بهتر از ایمیل هست مگر اینکه قویا ذکر کرده باشند که باید ایمیل بزنید.و سعی کنید دوستانه و خوب صحبت کنید.(طبق تجربه شخصی برای خودم و دوستانی که دیدم با اینکار تونستن صاحبخونه رو مجاب کنن که با وجود اینکه کار و ضامن ندارن بهشون خونه را اجاره بده).
    5) برای هر خونه و شرکتی شرایط لغو متفاوت هست و بعد از پسندیدن یک خونه شرایط لغو را هم متوجه خواهید شد( توصیه میکنم در این مورد کمی محتاط عمل کنید و از همون اول در ابن مورد چیزی نگید چون صاحبخونه ها دنبال کسی نمیگردن که بخواد قرار دادش رو زودتر از موعد لغو کنه مخصوصا برای اجاره های یک ساله).
    موفق باشید.
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

ببخشيد آقا رضا، درباره بند 3 توضيحاتتون: من از بقيه دوستان و توصيه هاشون شنيدم كه حتما" آخر هاي ماه بيايد و لندينگ كنيد تا شانس پيدا كردن خونه براتون بيشتر بشه! شايد من متوجه نشدم ميشه لطفا" اين تناقض رو برطرف كنيد با توضيحاتتون؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سلام
    بهترین مرجع سایت www.rentfaster.ca هست.
    البته نکاتی رو در مورد این سایت باید بدونید:
    1) لزوما" تمام آگهی ها موجود نیست،چون وقتی خونه ای اجاره میره زمانی طول میکشه تا آگهی از سایت پاک بشه.
    2) خیلی از آگهی ها Call for availability هست که یعنی یا برای ماه بعد یا ماه های بعد دارن مستاجر میگیرن.
    3) برای اینکه شانستون بالا باشه یک ماه قبل باید دنبال خونه بگردید و هر چه به پایان ماه نزدیک میشیم شانستون برای پیدا کردن خونه مناسب در اول ماه بعد کم میشه چون رقابت زیاده.
    4) ارتباط تلفنی بهتر از ایمیل هست مگر اینکه قویا ذکر کرده باشند که باید ایمیل بزنید.و سعی کنید دوستانه و خوب صحبت کنید.(طبق تجربه شخصی برای خودم و دوستانی که دیدم با اینکار تونستن صاحبخونه رو مجاب کنن که با وجود اینکه کار و ضامن ندارن بهشون خونه را اجاره بده).
    5) برای هر خونه و شرکتی شرایط لغو متفاوت هست و بعد از پسندیدن یک خونه شرایط لغو را هم متوجه خواهید شد( توصیه میکنم در این مورد کمی محتاط عمل کنید و از همون اول در ابن مورد چیزی نگید چون صاحبخونه ها دنبال کسی نمیگردن که بخواد قرار دادش رو زودتر از موعد لغو کنه مخصوصا برای اجاره های یک ساله).
    موفق باشید.

Senior Member reza1532 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    ببخشيد آقا رضا، درباره بند 3 توضيحاتتون: من از بقيه دوستان و توصيه هاشون شنيدم كه حتما" آخر هاي ماه بيايد و لندينگ كنيد تا شانس پيدا كردن خونه براتون بيشتر بشه! شايد من متوجه نشدم ميشه لطفا" اين تناقض رو برطرف كنيد با توضيحاتتون؟
    ممنون
    سلام
    ببینید همونطور که عرض کردم خونه ها برای اول هر ماه اماده اجاره هست چرا که ساکنین قبلی در طول یک ماه قبل میتونند اعلام کنند که از ماه بعد دیگه ساکن خونه نیستند.
    دوستانتون درست گفتند چرا که اگر برای ماه بعد دنبال خونه باشید خوب بهتره که آخرهای ماه بیایید تا کمتر هزینه کنید ولیکن همونطور که قبلا گفتم ، از طرف دیگه همه از اول ماه دنبال خونه میگردند (چه بسا برای ماه های بعد هم از الان رزرو کردن )و هر چه به آخر ماه نزدیک بشیم شانستون کمتر میشه( نه اینکه از بین بره ) چرا که افراد بسیاری قبل از شما دارن دنبال خونه میگردن و همونطور که گفتم بازار بسیار رقابتی هست.
    حالا این دیگه به شما بستگی داره که تعادل رو بین این دو موضوع بر قرار کنید.
    یه روز اومدی یه روزم میری , به همین سادگی!

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران-

دوستان عزیز در ونکوور کسی یک خوابه تمیز برای اول نوامبر برای مدت 3-4 ماه( اگر مبله باشه چه بهتر) در نورث ونکوور سراغ نداره؟؟؟؟اکثرا 1ساله میخوان هرچی ایمیل میزنم.
    فایل نامبر اول :اگوست2009
    ارسال به ورشو:1 دسامبر2011
    اینپراسس واپدیت25ژانویه 2012. مدیکال 7 مارس2013.
    دریافت ویزا 7می2013.

دوستان برا 6 یا 7 دسامبر من و همسرم میایم تورنتو برای حدودا دو هفته اول دنبال یه جای موقت هستیم ترجیحا دان تان یا جایی که رفت و امدش راحت باشه امکانات دیگش مهم نیست با قیمت مناسب.
    ممنون میشم موردی هست پیام بدید
    ف ن:اگست 2010
    درخواست مدارک اپدیت:10می
    رسیدن مدارک به پاریس:17می
    مدیکال:20 اگست که نرسید به دست من بار دوم 19 سپتامبر

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سلام
    ببینید همونطور که عرض کردم خونه ها برای اول هر ماه اماده اجاره هست چرا که ساکنین قبلی در طول یک ماه قبل میتونند اعلام کنند که از ماه بعد دیگه ساکن خونه نیستند.
    دوستانتون درست گفتند چرا که اگر برای ماه بعد دنبال خونه باشید خوب بهتره که آخرهای ماه بیایید تا کمتر هزینه کنید ولیکن همونطور که قبلا گفتم ، از طرف دیگه همه از اول ماه دنبال خونه میگردند (چه بسا برای ماه های بعد هم از الان رزرو کردن )و هر چه به آخر ماه نزدیک بشیم شانستون کمتر میشه( نه اینکه از بین بره ) چرا که افراد بسیاری قبل از شما دارن دنبال خونه میگردن و همونطور که گفتم بازار بسیار رقابتی هست.
    حالا این دیگه به شما بستگی داره که تعادل رو بین این دو موضوع بر قرار کنید.

در جهت تکمیل فرمایشت شما ، در بعضی مورد ۲ ماه نوتیفیکیشن باید بدید.

سلام..
    من ونکوور زندگی می کنم و و خوام اتاقمو واسه دسامبر بدم واسه سابلت.کسی اگه هست پ.خ بده..ممنون..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal88 نمایش پست ها
    سلام..
    من ونکوور زندگی می کنم و و خوام اتاقمو واسه دسامبر بدم واسه سابلت.کسی اگه هست پ.خ بده..ممنون..
    kijiji هم یه سری بزن. و برای گرفتن سریع مراد میتونی خودت اونجا آگهی بدی. زودتر جواب میده.

Junior Member

Dear Friends
    Ill arive to toronto mid octobor, I am looking for a temperory room or studio apartment to stay for few weeks. its very difficult to book from iran as we dont have credit card acess , I appreciate it if some one can help me on this issue.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)