صفحه 91 از 221 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member ham3d_d آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاری

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

من از اول نوامبر دنبال آپارتمان 3.5 یا 2.5 در مرکز شهر مونترال هستم ...تو سایتها میگردم ...اگه کسی موردی داره یا اطلاعاتی در این مورد لطفا کمکم کنه ...
    12 امتیازیی پرستار/ارسال مدارک نوابر 2010/مصاحبه اول (دمشق)کنسل شد/مصاحبه دوم (استانبول) 8 دسامبر 2011/ فایل نامبر فدرال فوریه 2012/مدیکال اول 10آگوست 2012(به دستم نرسید)/مدیکال دوم 20 دسامبر 2012 /ارسال مدیکال 24 دسامبر2012/ رسیدن مدیکال به پاریس 27 دسامبر 2012/پاس رکوئست 27/08/2013

سلام. ما هم یک زوجیم و برای تحصیل داریم میایم اتاوا اوایل دسامبر. واسه اسکان روزهای اول اگر کسی پیشنهادی داره در این شهر خبر بده به ما. مرسی

Junior Member

با سلام
    من توی تورنتو شاغل هستم فول تایم
    دنبال یه مکانِ مناسب میگردم واسه اجاره نشینی واسه حداقل یک سال آینده
    زیرِ 800 دلار در توانم هستم
    طرفای مارخام/نورت یورک دنبال خونه هستم
    اگه پیشنهادی راهنمایی بکنی من رو ممنون میشم
    میخوام بدونم بیسمنت و بچلر و اینا رو چه جوری پیدا کنم و برم پی شون
    توی سایتا گشتم چیز دندون گیری نبود
    آیا مشکلم سقف بودجه است؟
    ضمنا نیاز دارم ترنزیت عمومی هم داشته باشه ماشین ندارم
    ممنون

دوستان من دنبال یک محل موقت در تورنتو برای دو نفر به مدت ۱ تا ۲ هفته هستم ...ممنون می شم اگه در این زمینه منو راهنمایی کنید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrhm نمایش پست ها
    با سلام
    من توی تورنتو شاغل هستم فول تایم
    دنبال یه مکانِ مناسب میگردم واسه اجاره نشینی واسه حداقل یک سال آینده
    زیرِ 800 دلار در توانم هستم
    طرفای مارخام/نورت یورک دنبال خونه هستم
    اگه پیشنهادی راهنمایی بکنی من رو ممنون میشم
    میخوام بدونم بیسمنت و بچلر و اینا رو چه جوری پیدا کنم و برم پی شون
    توی سایتا گشتم چیز دندون گیری نبود
    آیا مشکلم سقف بودجه است؟
    ضمنا نیاز دارم ترنزیت عمومی هم داشته باشه ماشین ندارم
    ممنون
    مجلات ایرانی رو از سوپر خوراک یا سایر مغازه های ایرونی بگیرید. برخی آگهی ها می تونن کمکتون کنن.
    ارسال مدارک اکتبر 2010 - فایل نامبر اول 9 فوریه2011- RBVO سوم مارچ- 15 جولای دریافت ایمیل ورشو- 20 جولای in process -مدیکال 8 سپتامبر- درخواست پرداخت لندینگ فی و اسکن صفحه اول پاسپورت و بازم گواهی مالی 25 نوامبر-درخواست ارسال پاسپورت 7 دسامبر تحویل 11 دسامبر- دریافت ویزا 22 فوریه 2012

Junior Member

دوستان سلام
    من برای 5 ماه قصد مسافرت دارم . خانه ام مبله کامل است و 4 خواب دارد و 4 سرویس بهداشتی . فصد اجاره دادن دارم و در نیومارکت تورنتو است. تمام امکانات اداری و... در چند قدمی خانه است. کسانی که قصد امدن از 20 نوامبر به بعد دارن میتوانند با خانم شاین شفیعی 6477175223 تماس بگیرند یا برای خودم پیغام خصوصی بگذارند. یک راهنمایی کسانی که در ریچموندهیل مارکام ارورا و.... هستند باید برای گرفتن سین نامبر و اوهیپ ..... به تورنتو بروند اما در نیومارکت تمام ادارات موجود است و نیاز به ماشین هم نیست .
    ویرایش توسط fariba110 : October 26th, 2013 در ساعت 08:38 PM

Junior Member

سلام برای من پیغام خصوصی بگذارید چقدر قادر به پرداخت هستید؟

Junior Member

دوستان عزیز اطلاعاتی میدهم شاید به درد شما بخورد. مانند خود ما در بدو ورودمان به تورنتو فکر میکردیم حتمن باید در منطقه نورت یورک یا ریچموندهیل باشیم. به همین علت برای یک ماه یک آپارتمان یک خوابه آن هم سه سال پیش 2750 دلار از یکی ار اسکان موقت ها کرایه کردیم. جهت اطلاع تازه واردین بهترین کار تحقیق است. دسترسی به تمام امکانات در کمترین زمان ممکن. نیاز نداشتن به ماشین در ماههای اول. پبشنهاد میکنم روی منطقه نیومارکت هم تحقیق کنید.
    1- اتوبوس به تمام قسمت ها از جمله نورت یورک موجود است
    2- برای کارهای اداری از جمله سین نامبر و اوهیپ - کلاسهای زبان - کلاسهای رزومه نویسی - کلاسهای شغل یابی نیاز به رفتن به مرکز تورنتو و ماندن طولانی مدت در لیست انتظار ندارید
    3- محیطی کانادایی است و بسیار محیطی مهربان و صمیمی دارند
    4- تمام فروشگاههای بزرگ و بزرگترین مال انتاریو (آپر کانادا مال ) در نیومارکت واقع شده
    5- بیمه ماشین یک دوم بیمه ماشین در ریجموندهیل و نورت یورک میباشد. چون ان منطقه ریسک تصادف زیادی دارد (بخاطر تعداد مهاجرین) بیمه ها دوبرابر قیمت میگیرند.
    حتمن روی این منطقه برای سکونت موفت و دائمی فکر کنید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba110 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای 5 ماه قصد مسافرت دارم . خانه ام مبله کامل است و 4 خواب دارد و 4 سرویس بهداشتی . فصد اجاره دادن دارم و در نیومارکت تورنتو است. تمام امکانات اداری و... در چند قدمی خانه است. کسانی که قصد امدن از 20 نوامبر به بعد دارن میتوانند با خانم شاین شفیعی 6477175223 تماس بگیرند یا برای خودم پیغام خصوصی بگذارند. یک راهنمایی کسانی که در ریچموندهیل مارکام ارورا و.... هستند باید برای گرفتن سین نامبر و اوهیپ ..... به تورنتو بروند اما در نیومارکت تمام ادارات موجود است و نیاز به ماشین هم نیست .
    ما که همه این کارها رو در خود ریچموندهیل با فاصله نزدیک انجام دادیم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sampe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ازونجاييكه آشنا تو مونترال نداريم و براي اولين بار مي خوايم اونجا و البته تو كانادا لند كنيم، ممكنه كسي آدرس يا سايتي از مهمانسراي ترجيحن ايراني تو مونترال بهم بده كه موقت واسه يه ماه رزرو كنم؟ يه سوال ديگه ام اينه من كه الان ايرانم چه طور ميتونم پول رزرو رو بدم؟
    حداقل اگه كسي مي دونه بگه چه طوري ميشه از ايران خونه رو رزرو كرد؟ ما كه مستركارت نداريم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)