صفحه 94 از 221 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    معمولا ٦ ماه بعد از ورودتون بانك قبول ميكنه كه به شما وام بده با ٣٠ درصد قيمت خانه اگر كار نداشته باشيد. ولي خوب بانك با بانك مثل اينكه اينجا فرق ميكنه و صرفا اين اطلاعات شعبه اي هست كه ما رفتيم.
    متشکرم از راهنمایتون
    اگه کار داشتی باشی چه فرقی داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    متشکرم از راهنمایتون
    اگه کار داشتی باشی چه فرقی داره؟
    با پرداخت ٢٠ در صد از قيمت خانه ميتونيد صاحب خانه بشيد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    با پرداخت ٢٠ در صد از قيمت خانه ميتونيد صاحب خانه بشيد.
    اگر درآمد کافی داشته باشید و کردیت تون خوب باشه با 5-10 درصد هم میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر درآمد کافی داشته باشید و کردیت تون خوب باشه با 5-10 درصد هم میشه.
    البته دوستان تذکر دادند اصلاح کنم که نیوکامرها معمولا مشمول بخش "کردیت خوب" اش نمیشوند. قدیمها لااقل باید یکسال در کار فعلی تان مشغول می بودید تا وام 95 درصد قیمت خانه بگیرید. الان ممکنست کمی مشکلتر هم شده باشد.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

البته دوستان تذکر دادند اصلاح کنم که نیوکامرها معمولا مشمول بخش "کردیت خوب" اش نمیشوند. قدیمها لااقل باید یکسال در کار فعلی تان مشغول می بودید تا وام 95 درصد قیمت خانه بگیرید. الان ممکنست کمی مشکلتر هم شده باشد.
    یه نکته ای هم من اضافه کنم که میشه وام خونه تا 85% گرفت بدون اینکه فرد پی آر کانادا باشه مثلا یه فردی که دارای وورک پرمیت هست!! البته باید کار هم داشته باشه!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

من با همسر و 2 فرزندم در اواخر آپریل می آییم کلگری. لطفا راهنمایی کنید که یک جای مناسب و تمیز را برای اسکان موقت تا اجاره کردن خونه از کجا پیدا کنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوستان.
    بنده به دنبال اجاره خونه به مدت یکماه (موقت) در مونترال هستم. حقیقتش من از روال اداری و درست این کار هیچ اطلاعی ندارم. ممکنه یه توضیح مختصر بفرمایید که دقیقاً ما باید چه مدرکی رو از اجاره دهنده تقاضا کنیم؟
    این نکته رو هم اضافه کنم که موجر ما خودش در حال حاضر مستاجر هست و قراره یکماه بیاد ایران و میخواد در این مدت خونه رو در اختیار ما بزاره. آیا میشه مراحل کار رو در ایران هم انجام داد؟
    ممنونم
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط noraasd نمایش پست ها
    دوستان من و دوستم توی اوتاوا کسی رو نمیشناسیم برای اواسط دسامبر دارم میام اونجا به نظرتون بریم هتل یا از همینجا میشه آنلاین خونه اجاره کرد ؟ میخوایم محلش نزدیک دانشگاه اوتاوا باشه ...ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashemiyoones نمایش پست ها
    سلام.من هم با همسرم اول دسامبر داريم ميايم اتاوا. به نظرتون اين جاهايي كه به عنوان short term اجاره ميدن مثلا 2 هفته اي بهتر از هتل نيست؟ مثلا از يك آشنايي كه تو اون شهر هست بخوايم يك نگاهي به اون خونه بندازه و اگر مشكلي نداشت براي چند هفته توافق كنه. خيلي از هتل ارزون تر در مياد كه. مثلا 15 روز 400 دلار.
    همین چند دقیقه پیش پیغامی از لیدای عزیز دریافت کردم که دوستانی در این فروم به مقصد اتاوا در حرکت هستند. شاید که حالا دیگر دیر شده باشد چونکه از زمان پست شما عزیزان بیش از یکماه میگذرد. اما به هر حال من با دوستی که حرفه اش این است تماس گرفتم و اگر اطلاعاتی در این زمینه گرفتم، هر چه زودتر در اختیارتان قرار خواهم گذاشت. (برای دوستانی که نمیدانند، من 12 سال است که در اتاوا زندگی میکنم.)

Junior Member

لطفا اگر کسی در خصوص اسکان موقت در کلگری اطلاعاتی داره، ممنون می شم راهنمایی کنه. برای یک خانواده 4 نفره اواخر آپریل

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بله همانطور كه فرموديد الان خيلي سخت شده و تقريبا ديگه با ١٠-٥ درصد پيش پرداخت نمي شه خونه خريد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)