صفحه 45 از 221 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره خريد و اجاره مسكن + اقامت موقت

accommodation arrangement برای ویزای دانشجویی نیز اجباری شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    به نظر من با سفارت در آنکارا تماس بگیرید که برای ویزای دانشجویی هم این رو میخوان یا نه. این بیشتر برای ویزای ویزیتوری معمول است.

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام ، من دنبال آپارتمانی برای سابلت در ماههای آگوست و سپتامبر هستم، لطفا اگه کسی سراغ داشت پیغام خصوصی بده، ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان و همراهان
    یه راهنمایی میخواستم
    من 25 می دارم میام ونکوور و بعد حدود 10 روز میرم تورنتو که اونجا هم حدود 5-6 روز میمونم و بعدش برمیگردم ایران
    دوستانی که اطلاعات دارن اگه ممکنه هتل هایی که تو این دو تا شهر هم قیمت مناسب و هم کیفیتشون خوبه رو اگه ممکنه معرفی بفرمایند
    و اینکه رزرو این هتل ها از ایران و از طریق آژانس ها مناسب تره یا اینترنت و یا حضوری بعد لندینگ
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و همراهان
    یه راهنمایی میخواستم
    من 25 می دارم میام ونکوور و بعد حدود 10 روز میرم تورنتو که اونجا هم حدود 5-6 روز میمونم و بعدش برمیگردم ایران
    دوستانی که اطلاعات دارن اگه ممکنه هتل هایی که تو این دو تا شهر هم قیمت مناسب و هم کیفیتشون خوبه رو اگه ممکنه معرفی بفرمایند
    و اینکه رزرو این هتل ها از ایران و از طریق آژانس ها مناسب تره یا اینترنت و یا حضوری بعد لندینگ
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    بستگي داره بخواهيد كجاي تورنتو باشيد ولي براي حداقل كيفيت مطلوب به همراه صبحانه و اينترنت يه چيزي حدود ١٣٠ تا ١٢٠ دلار بسته به نوع اتاق ،براي هر شب در نظر بگيريد. تو منطقه ريچموند هيل شايد تا ١٠٠ هم پيدا كنيد ولي براي رفت و آمد هزينه بره.
    تو اينترنت سرچ كنيد آپشن هاي مختلف نمايش داده مي شه و اگه در مورد منطقه اش سوالي داشتيد بفرماييد. بعد قيمت نشان داده شده را با قيمت آژانس مقايسه كنيد گاهي ارزونتر و گاهي گرونترند. ( در يك هتل مشخص ).
    براي خريد اينترنتي بايد كرديت كارت داشته باشيد و حتما هتلي را انتخاب كنيد كه هزينه كنسلي نداشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه

مرسی خانم دکتر
    شما کدوم محله رو معرفی میکنید که به مراکز خرید و امکانات دیگه نزدیک باشه
    و در مورد ونکوور هم اگه محله ای رو معرفی کنبد ممنون میشم
    کدوم سایت رو برای سرچ توصیه میکنید
    ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بستگي داره بخواهيد كجاي تورنتو باشيد ولي براي حداقل كيفيت مطلوب به همراه صبحانه و اينترنت يه چيزي حدود ١٣٠ تا ١٢٠ دلار بسته به نوع اتاق ،براي هر شب در نظر بگيريد. تو منطقه ريچموند هيل شايد تا ١٠٠ هم پيدا كنيد ولي براي رفت و آمد هزينه بره.
    تو اينترنت سرچ كنيد آپشن هاي مختلف نمايش داده مي شه و اگه در مورد منطقه اش سوالي داشتيد بفرماييد. بعد قيمت نشان داده شده را با قيمت آژانس مقايسه كنيد گاهي ارزونتر و گاهي گرونترند. ( در يك هتل مشخص ).
    براي خريد اينترنتي بايد كرديت كارت داشته باشيد و حتما هتلي را انتخاب كنيد كه هزينه كنسلي نداشته باشه.
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

Member
    رشته و دانشگاه

خانم دکتر با توجه به بازگشت من در این سفر
    آیا مدارکی رو توصیه میکنید همراهم باشه
    برای کارهای اداری روزهای اول
    مرسی
    راستی خانم دکتر اگه چیزی لازم داشتید از ایران میتونم براتون بیارم
    اگه خواستید چ خ بدید
    مرسی خانم دکتر
    ممنون از راهنماییتون
    In Process:

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مرسی خانم دکتر
    ممنون از راهنماییتون
    اين نظر شخصي منه:
    براي چند روز اقامت موقت بهتره تو دان تاون باشيد و با دسترسي راحتتر به مترو مي تونيد به محله ايراني ها هم سري بزنيد و به فرودگاه برويد ( با TTC ). اين سايت ها را چك كنيد:

www.reserve-hotel.com/.../Toronto/
    www.torontohoteldiscounts.com/
    www.booking.com/Toronto-Hotels
    www.priceline.com/
    براي چند روز ماندن نياز به انجام كار اداري پيدا نمي كنيد. فقط براي گرفتن سين كارت و پي آر اقدام مي كنيد.

Junior Member

لطفا در مورد اجاره یک سوئیت یا اپارتمان یک خوابه در ونکوور برای ماههای جولای و آگوست راهنمایی بفرمایید. متشکر می شوم

سلام دوستان
    حداقل 20 صفحه رو خواندم همش شد تورنتو - مونترال -
    ولی تقریبا هیچ کس در مورد ونکوور چیزی نمیگه . دفعه قبل پیغام گذاشتم که چند تا ونکووری پیدا کنم هم پستم پاک شد و هم جریمه شدم. ....
    حالا اگه کسی اطلاعاتی در مورد ونکوور داره بفرماید . ما 6 اگوست میریم ونکوور - اگه بشه میخواهیم یه جای 1 ماه اجاره کنیم بعد سر فرصت بگردیم دنبال یه جای یک ساله چرا که بچه مدرسه ای داریم . فکر می کنید از 6 سپتامبر مدرسه ها شروع بشند چون 6 سپتامبر 1 ماه مون تموم میشه و باید یه جای 1 ساله پیدا کنیم . کسی نظری داره .... و اینکه چطور میشه از اینجا یه جای 1 ماه پیدا کرد ....
    مرسی

توی craiglist اپارتمان حدود 1000 دلار تو نورث ونکوور خیلی پیدا کردم . با یه نفر تو ونکوور اشنا شدم البته تلفنی که بروکر هست به من میگه اینجا چند اپارتمان حدود 2200 دلاری موجوده و اصلا حدود 1000 نیست ولی من بیش از 20 تا در Craiglist پیدا کردم ...... اصلا سر در نمی یارم موضوع چیه من اشتباه می کنم یا اون دوست بروکر ما .......
    یه چیز دیگه خواهر م که در امریکا دانشجو هست میگه تازه خونه های توی craiglist خیلی هم ارزون نیست . اگه بتونی از طریق مستقیم یا از طریق دوستان جای رو پیدا کنید ارزونتر از craiglist هست . چند نمونه از تجربیات خواهرم ....
    سال اول از طریق بروکر جا پیدا کرد یک ساله . با این که طبقه سوم از یک مجتمع بود هم سر د بود هم کلی موش داشت بله درست میخونید موش موش
    سال دوم که از طریق دوستاش خونه پیدا کرد هم بروکری فی نداد هم خونه ارزونتر - گرم و بدون موش
    الان هم کلا مجتمع شونو و چند تا متجمع دیگر رو یه عرب خریده و یه دفعه 200 دلار برده روی کرایه ها . در صورتی که تو بوستون سالی حدود 15 دلار کرایه خونه بالا میره . حالا این اقای عرب برای اینکه بتونه ساختمانشو اجاره بده همو رو گذاشته تو craiglist .
    من نتیجه گرفتم که اول سعی کنیم از طریق دوست و آشنا تو ونکوور خونه یه ماه پیدا کنیم که سر فرصت بتونیم یه جای یه ساله بگیریم اگه نشد بریم سراغ سایت های مثل craiglist و دست اخر بریم سراغ brockers . شاید هم اشتباه می کنم . نظر شما سروران گرامی چیست ؟
    ا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)