صفحه 158 از 221 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2206

موضوع: تمامی موارد مرتبط با مسکن (خرید، اجاره، اسکان موقت، واگذاری،جابجایی، هتل و..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خريد و اجاره مسکن و اسکان موقت

سلام دوستانما به اميد خدا اول جولاي ميام تورنتو واسه زندگي يه دختر ١١ ساله و يه پسر ٦ ساله داريم كه بايد برن مدرسه چندتا راهنمايي از دوستان تورنتويي مي خواستم بگيرم اگه راهنمايي كنيد
    مدرسه خوب برا بچه ها چه مدرسه اي هست؟
    محل مناسب براي زندگي كه به مدرسه هم خيلي نزديك باشه و قيمت اجاره هاش مناسب باشه كجاست؟
    دوستان جايي واسه اجاره كردن با قيمت مناسب سراغ داريد، آيا؟
    ممنون از راهنمايي و وقتتون

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahavand نمایش پست ها
    سلام دوستانما به اميد خدا اول جولاي ميام تورنتو واسه زندگي يه دختر ١١ ساله و يه پسر ٦ ساله داريم كه بايد برن مدرسه چندتا راهنمايي از دوستان تورنتويي مي خواستم بگيرم اگه راهنمايي كنيد
    مدرسه خوب برا بچه ها چه مدرسه اي هست؟
    محل مناسب براي زندگي كه به مدرسه هم خيلي نزديك باشه و قيمت اجاره هاش مناسب باشه كجاست؟
    دوستان جايي واسه اجاره كردن با قيمت مناسب سراغ داريد، آيا؟
    ممنون از راهنمايي و وقتتون
    اكثر مدارس خوبن. مخصوصا واسه ما كه با سيستم ايران مقايسه ميكنيم. تو سايت اداره آموزش و پرورشون رتبه بندي داده. البته مدارس با رنكينگ شش هم خوبن. اجاره بسته به جيبتون داره. واسه بيسمنت هشتصد تا هزار و صد و واسه كاندو هزار سيصد تا دو هزار و خورده اي. مدارس پراكنده اند و اطرافشون هم خونه زياد. سرويس هاي مدارس هم عالين.

Junior Member

مطلب جالب و بدرد بخوری است . دوستان حتما بخوانند .

http://salamtoronto.ca/2015/%DA%86%D...-%D9%87%D8%B2/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computing Science Ualberta

سلام. من با همسرم حدود 20 آگوست میایم ادمونتون. میخوام بدونم از اینجا میشه از طریق اینترنت خونه اجاره کرد که اونجا نخوایم دنبال خونه بگردیم؟ سایت ها رو نگاه کردم اما نمیدونم با صرفا تلفن زدن کار پیش میره؟ دوستانی که اطلاع دارن قسمت ها چطوریه اطراف دانشگاه؟ اگر بخوام یه جا موقت بریم و همونجا دنبال خونه بگردیم کسی می تونه راهنمایی کنه؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    اگر كسي محل مناسب موقت براي اقامت يك خونواده 3 نفره در كلگري براي 24جون داره ممنون ميشم اطلاع بده.

Senior Member mehran23 آواتار ها

دوستان اگر پيش بيني راجع به اوضاع آينده بازار املاك و قيمتها در تورنتو داريد ممنون ميشم بنويسيد.

Junior Member

دوستانی که قراره به زودی وارد کانادا بشید:
    میتونید در پیج نیازمندی های ایرانی های تورنتو در فیسبوک عضو بشید
    پیشنهادات جالبی در مورد اجاره خونه میتونید پیدا کنید
    ضمنا یک پیشنهاد دوستانه دارم
    تا جاییکه میتونید برای شروع با ایرانیها قرارداد ببندید
    من و همسرم تجربه تلخی از صاحبخونه غیر ایرانی داشتیم که توصیه میکنم برای شروع تا وقتی که زبانتون بهتر بشه و با قوانین و حق و حقوق خودتون بیشتر آشنا بشید با غیر ایرانیها معامله نکنید
    موفق باشید

تو مونترال با ماهی 500 دلار جایی گیر میاد در حد Studio هم باشه خوبه.آیا اونجا چیزی به عنوان پاسیو که در ایران داریم هستش؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

سلام دوستان
    همخونه ای خانم از اول جولای، کرایه ماهی 350 دلار باضافه قبض ها که با هم تقسیم می کنیم (آپارتمان یه خوابه و مبله هست)
    دو دقیقه ای مترو، خط اتوبوس هم روبروی خونس، دسترسی به مرکز شهر 20 دقیقه، دسترسی آسان به مراکز خرید و بانک ( 10دقیقه)، استخر رایگان شهرداری 5 دقیقه ای منزل
    ویرایش توسط niyazahmadi : June 9th, 2015 در ساعت 10:22 PM دلیل: درج شماره تلفن خلاف مقررات است
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Junior Member

دوستان سلام. برای فرصت مطالعاتی در کویینز آخر جولای دارم به همراه خانواده میام کینگستون. نیاز به اجاره آپارتمان دوخوابه مناسب و خوب به همراه ماشین ظرفشویی و لباسشویی داخل آپاراتمان و پارکینگ از اول آگوست داریم. لطفا اگر دوستان موردی رو دارند پیغام بگذارند.
    چند مورد رو هم من خودم از سایت ها پیدا کردم که نیاز به بازدید داره. میخواستم ببینم دوستان ساکن کینگستون کسی این امکان براش وجود داره از طرف من بره و این چند محل رو هماهنگ و بازدید کنه؟ لطفا پیغام خصوصی بگذارید. ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)